Ana Sayfa Etiketler Nef

Etiket: Nef

Türkiye’nin lider gayrimenkul markası Nef, 3 yıl süreyle ana sponsoru olduğu Galatasaray’ın lider futbolcularıyla keyifli bir reklam kampanyasına imza attı.
Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'nün hemen karşısında yer alan projede 938 adet ünite bulunuyor.
Özgün mimari anlayışıyla hayata geçirdiği projelerle dikkat çeken Nef, Nef Bahçelievler projesi ile de göz doldurdu. Merter Meydan AVM arsası üzerine kurulan proje, metro durağının hemen önünde yer alıyor. Nef Bahçelievler'in E-5'e uzaklığı ise sadece 1 kilometre.
Depremin 18'inci yıldönümünde Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur ve Kentsel Strateji Kurucusu A. Faruk Göksu tarafından hayata geçirilen "Vizyon Atölyesi" kapsamında, 17 Ağustos Büyük Marmara Depremi'ne özel bir program geliştirildi."Kentsel Bulmaca" ile mahallelerde kamusal alanlar üretilecek
Maliye Bakanı Naci Ağbal’ın açıkladığı ev ve arsa gibi taşınmazlarını satacaklara getirilecek kademeli vergi istisnasına inşaatçılardan tam destek geldi.
Teslimlerin aralık ayında başlayacağı başlayacağı İnistanbul'dan şimdi yatırım yapanlar taksit ödemelerine ocak ayında başlayacak.
Nef’in Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) işbirliğiyle düzenlediği “Fold It” öğrenci tasarım yarışmasının kazananları açıklandı.

Nef Projeleri haberleri

Türkiye'nin önde gelen proje geliştirme şirketlerinden Timur Gayrimenkul'ün hayata geçirdiği Nef markalı konut projeleri ile ilgili emlakdream.com'da yayınlanan haberlerden seçmeler..
Türkiye'nin gayrimenkul projeleri üreten öncü firmalarından Timur Gayrimenkul'ün tanınan markası Nef; bugün gerçekleştirilen imza töreniyle İspanya'nın dünyada en fazla taraftar kitlesine sahip olan spor kulübü Barcelona'yla 3 yıllığına sponsorluk anlaşması yaptı. [youtube https://www.youtube.com/watch?v=QggCZ1wRju4&w=600&h=300]
İspanya Katalan Bölgesinin dünyaca ünlü spor kulübü Barcelona ile 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzalayan Nef ; FC Barcelona ile birçok ortak projeye imza atacak.
Markalı konut sektörünün lider firması Nef, Basın Ekspres projesinde ön talep toplama sürecine başladı.
Markalı konutta 3 yıldır lider pozisyonda bulunan NEF, İspanyol devi Barselona'ya sponsor oluşunun detaylarını bir basın toplantısıyla açıklayacak.
Galatasaray Ana Sponsoru olan Nef #BirizBirlikteyiz kampanyası ile çocukların eğitimi için herkesi ‘Bir’ ve ‘Birlikte’ olmaya davet etti.
Geçtiğimiz sene Galatasaray'a sponsor olan gayrimenkul sektörünün parlayan yıldızı Nef; sarı kırmızılılardan sonra Dünyanın en önemli futbol kulüplerinden Barcelona'yla da sponsorluk anlaşması yaptı.
Nef'in ilgi gören projelerinden Nef Bahçelievler, 44 bin 326 metrekare arsa alanı üzerinde mahalle konseptinde hayata geçiyor.
Sektör liderliğini 2 yıldır elinde bulunduran Nef'in en çok beğenilen ve çok satan projelerinden Nef Bahçelievler projesiyle ilgili detaylar ile güncel fiyat bilgilerini haberimizden okuyabilirsiniz.
NEF İcra Kurulu Başkanı Erdem Timur, Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde yaptığı konuşmada, "Yabancı yatırımcı yatırım yaptığı gayrimenkulün bir süre sonra tarlaya dönüşmeyecek olmasından emin olmalı."dedi.
Uludağ Ekonomi Zirvesinde düzenlenen panelde konuşan Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur; konut satışında Türkiye'nin OECD ülkeleri içinde 2. sırada yer aldığını, bunun büyük bir başarı olduğunu ama gayrimenkulde gidecek daha çok yolun olduğunu söyledi.
Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD); Nef ile ortak bir şirket kurarak Türkiye'de gayrimenkul sektörüne adım attı.
‘Fold It’ adıyla bir tasarım yarışması başlatan Nef, üniversite öğrencilerininin lüksü ulaşılabilir kılan tasarımlar ödüllendirilecek.

YAZARLAR

Ayla Özer
62 YAZI