Ana Sayfa Etiketler Nef

Nef

İş GYO ile Nef'in projesi Nef İstanbul'DA 13 blok ve 788 bağımsız birim yeni bir yaşama yükseliyor.
Çanakkale Boğazı Köprüsü güzergâhının netleşmesiyle birlikte gayrimenkul yatırımcıları gözünü Çanakkale’ye çevirdi.
Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kurum, Başkent Emlak Konutları lansmanının ardından basının sorularını cevapladı.
Kuzu Grup, devam eden projelerinin yanı sıra İran ve Cezayir’de de yapacağı projelerle hedefini büyütmeyi planlıyor.
Mozart’ın yaptığı flüt konçertosu, dünyada ilk kez Türkiye’de Şefika Kutluer tarafından seslendirildi.
Konut satışında tamamen Türk Lirası dönemine geçen Fuzul Grup, yabancıya satışta bile doların kullanılmaması kararını aldı.
7 maddede emlakta konut tercihlerini etkileyen trendler..
Geçen yılın aynı döneminde yüzde 14,2 büyüyen konut kredileri bu yıl yüzde 14,4 büyüdü.
Gayrimenkul sektörünün lider ve yenilikçi markası Nef, ev sahibi olmak isteyenleri uçuracak bir kampanyaya imza attı.
Aşçıoğlu tarafından Dubai’de yapılan ilk markalı Türk projesi Midtown Selenium By Deyaar’dan 199 bin dolardan başlayan fiyatlarla konut sahibi olabilirsiniz.
Nef Bahçelievler lansmanında Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, toplam yatırım bedeli 3 milyar TL olacak olan 3 yeni projenin müjdesini verdi. Erden Timur, Nef Bodrum projesinin lansmanını neden ertelediklerini de açıkladı.
Nef Bahçelievler'de 1023 konutluk 'Nef Bahçelievler' projesinin lansmanını gerçekleştirdi. Nef Bahçelievler'de doğa ile iç içe bir yaşam ön plana çıkarıldı.
Eymir Panorama Marina Ankara’da peşinatsız , aylık 2 bin 980 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olmak için son gün 16 ekim..
Ekonomist ve Capital dergileri tarafından düzenlenen ve gayrimenkul sektörünün 3 kategoride değerlendirilmesiyle zirveyi oluşturan inşaat şirketleri ödüllerini aldı.
15 Temmuz’da yapılacak ihale ile Kaynarca Tuzla metro hattı projesi çalışmaları başlayacak. Yaklaşık 1080 günde bitirilmesi ve açılması beklenen proje ile 12 km’lik yeni hat İstanbul’a kazandırılmış olacak.
470 konut ile 123 adet ofis 28 ticari üniteden oluşan "Karat 34" projesi Doğa Şehircilik, Başyapı İnşaat ve Emlak Konut güvencesiyle Basın Ekspres yolu ve E-5 aksında hayata geçiriliyor. Bahar kampanyası düzenlenen projede Konut fiyatları 229 bin TL'den başlıyor ve 36 ay sıfır faiz vade uygulanıyor.
Yeni Ataşehir Esatpaşa’da, büyük dönüşümün ilk sakinlerinden olmaya, Anadolu Yakası’nın merkezinde hayatın ritmiyle sakinliğin keyfini bir arada bulmaya, geniş 3+1 daireler ve 700 m2’lik sosyal alanlarla ailenizle beraber hayallerinizi yaşamaya hazır olun.
Gayrimenkul sektörünün önemli isimlerinden Özcan Tahincioğlu ile ilgili merak edilen bilgiler..
DKY Kartal'da daire sahibi olmak için 0 peşinat, 0 faiz, peşin ödemelerde %15 indirim gibi esnek ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı tarafından Kartal’da hayata geçirilen Hill Kartal bahara hazırladığı 3 farklı kampanya ile giriyor. Kampanyalardan yararlanmak isteyenler 10 bin lira ön ödeme, faizsiz ve vade farksız 60 ay vade veya peşin ödemede yüzde 10 artı yüzde 10 indirim seçeneklerine sahip.SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,970BeğenenlerBeğen
19TakipçilerTakip Et
507TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone