Ana Sayfa Etiketler MESA

Etiket: MESA

Mesa Yönetim Kurulu Başkanı  Erhan Boysanoğlu, Tema İstanbul Bahçe projesinin alıcıların için çok karlı olduğunu ve ileride satmaları durumunda çok büyük kazançları olacağını belirtti.
International Property Awards kapsamında en önemli bölgesel kategori olarak kabul edilen European Property Awards (EPA), gayrimenkul endüstrisini prestij ve mükemmeliyetle buluşturmak ve bu alanda uluslararası standardın oluşmasına öncülük etmek amacıyla 26 yıldır düzenleniyor. Avrupa'da ticaret ve konut alanında yapılan projelere verilen EPA ödülleri, çeşitli kategorilerde en iyi seçilen projelere...
Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu 2017 yılında hayata geçirecekleri 6 milyar liralık 8 proje hakkında emlakdream.com Yayın Yönetmeni Ayla Özer'e konuştu.
Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu 2017 yılında hayata geçirecekleri 6 milyar liralık 8 proje hakkında emlakdream.com Yayın Yönetmeni Ayla Özer'e konuştu
Sektörde 49 yıldır bulunan MESA, 2017 yılında yeni sezona 8 yeni projeyle giriş yaptı.
Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarından MESA yeni projelerini ve hedeflerini düzenleyeceği bir basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtacak.
15 Temmuz darbe girişiminin ardından inşaat sektörünü ayakta tutmak için getirilen 10 puanlık KDV indirimi Eylül'de sona eriyor. İnşaat sektörü, eylülde sona erecek 10 puanlık KDV indiriminde sürenin uzatılmasını, ardından da yüzde 8’lik oranın kalıcı hale getirilmesini istiyor.
Avrupa’nın en büyük, Türkiye’nin ilk master planlı özel sektör gayrimenkul projesi Tema İstanbul’da, 2.etap ön talep toplamaya başladı. Tema İstanbul 2.etapta 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri mevcut. İşte detaylar...
Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük gayrimenkul projesi Tema İstanbul’da kaçırılmayacak yaz fırsatları... Tema İstanbul'da hemen teslim daireler yüzde 5 peşin ve 506.000 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.
Muhteşem bir proje olan “Yeşilyaka”projesi için Mesa ve Nurol tekrar bir araya geldi. Hem sosyal imkanlar hem de muhteşem manzarasıyla heyacanla beklenen Yeşilyaka’ projesi ilk bölümündeki 56 villa, Ekim 2017’de teslim edilecek.
Koz Mesa'nın 19'uncu katında tüm bağımsız birimlerin kullanabileceği, çok özel bir Lounge hizmet verecek. Bu katta sadece Mesa Kozlulara özel restoran, ayrıca özel toplantı odaları olacak.
Mesa Koz'da daire fiyatları 642 bin TL’den başladığı projede metrekare birim fiyatı 11 bin TL olarak belirlendi. Peşin alımlarda yüzde 15 indirim, lansmana özel yüzde 5 indirimin yer aldığı projede 65 metrekare ile 105 metrekare arasında olan 1+1’ler 642 bin TL’den başlıyor.
MESA, İstanbul Kozyatağı’ndaki ilk projesi Koz Mesa'yı lansman dönemine özel yüzde 5 indirim ve özel ödeme planlarıyla satışa çıkardı.
MESA, İstanbul Kozyatağı'ndaki ilk projesi MESA Koz'u, lansman dönemine özel yüzde 5 indirim ve özel ödeme planlarıyla satışa çıkardı. Mesa genel Müdür yardı...
Mesa Genel Müdür Yardımcısı Tolga Bıyıklıoğlu Mesa Koz projenin detaylarını Emlakdream.com'a anlattı.
Mesa'nın Kozyata'ğında yapımına başladığı Koz mesa projesinin basın lansmanı gerçekleşti.Lansmana özel yüzde 5 indirimle satışa çıkan projede ortamama metrekare fiyatı 11 bin lira. Mesa genel müdürü Mert Boysanoğlu emlakdream.com yayın yönetmeni Ayla Özer'e projenin detaylarını ve yeni başlayacakları projeler hakkında bilgi verdi.
Mesa Koz projesinin 670 milyon TL yatırım bedeli olduğunu söyleyen Mesa Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Mert Boysanoğlu, Emlakdream.com Yayın Yönetmeni Ayla Özer’in sorularını yanıtladı.
MESA, İstanbul Kozyatağı’ndaki ilk projesi Mesa Koz'u lansman dönemine özel yüzde 5 indirim ve özel ödeme planlarıyla satışa çıkardı.
MESA'nın Ankara Gaziosmanpaşa'da projelendirdiği MESA Koza 66 sakinleri 'Yaza Merhaba' partisinde biraraya geldi.
MESA Yönetim Kurulu Üyesi Can Aynagöz, MESA markasının farkını dürüstlük ve sözünde durmanın altını çizerek anlattı.

YAZARLAR

Ayla Özer
95 YAZI0 YORUM
Bilge Özdemir
123 YAZI0 YORUM
Soner Keleş
14 YAZI0 YORUM