Ana Sayfa Etiketler Mehmet özhaseki

mehmet özhaseki

"İmarda alacağımız kararlar bundan sonra imarla ilgili atılacak her adımı etkileyecek." diyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, özellikle imardaki plan tadilatı konusunda rahatsızlıklar yaşandığına dikkat çekerek "İmarda birtakım plan tadilatları oluyor ve 'Bu plan tadilatlarıyla birilerine rant sağlanıyor, emsal artıyor, kim yapıyor, kim alıyor, ne oluyor burada' gibi...
Bakan Özhaseki; şehir merkezlerinde kalan askeri alanların yeşil alan olarak kullanılacağını söyledi.
Seba İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Engin Keçeli, yerli konut yatırımcısının yurt dışına yöneldiğini belirtti.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İstanbul'da 10 yıl içinde 250 bin konut yapmayı hedeflediklerini söyledi.
Fikirtepe'de bugün gerçekleştirilen temel atma töreninde Başbakan Binali Yıldırım ve Cevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki önemli açıklamalarda bulundu.
Avrupa Konutları Başakşehir’den 5 yıl’a sıfır vade, 10 yıl’a 0,45 ve 20 yıla 0,79 ödeme seçenekleriyle ev sahibi olma fırsatı tanınıyor.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, “2018 yılından itibaren her yıl Türkiye’de en az 500 bin konutu değiştirmeyi, dönüştürmeyi düşünüyoruz. Bunun yarısı İstanbul’da olacak. 250 bini İstanbul’da 250 bini Anadolu’da olacak” diye konuştu.
3. Kentsel Dönüşüm Zirvesi'ne katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, emsal arttıran belediyeleri ve firmalarla anlaşmayan vatandaşları eleştirdi.
Sinpaş Gyo, Ege konseptini Ankara'ya taşıyor. Ankara Çankaya'da inşa edilen Ege Vadisi projesi, diğer Ege konseptli projeler gibi yatırımcılarına kazandırmayı hedefliyor.
Bankaların 2007 - 2011 yılları arasında suni faiz uyguladığı tespit edildi. Bu duruma göre dava açan vatandaşların uygulanan faizin 3 katını geri alabiliyor.
Bakan Özhaseki, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Çevre ve Şehircilik Bakanlığının 2017 yılı bütçesine ilişkin yaptığı sunumda, kentsel dönüşüme ayrılan bütçeyi ve hedeflerini açıkladı.
DAP Yapı, 2017 yılında 4 projeye 4 milyar TL'lik yatırım yapacak. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, çalışmaya devam edecekleri mesajını verdi.
Hürriyet'in Hilton İstanbul Bomonti’de düzenlediği Sign of the City Awards törenine katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki yaptığı konuşmada; gündeme, sektöre ve kentsel dönüşüme değindi.
Sınırlı sayıda 2+1 ve 3+1’lerin kaldığı , 1+1’lerin satışına devam edildiği Concorde İstanbul projesinde güncel satış fiyatları ve ödeme planı ile ilgili son bilgiler ve genel tanıtım haberimizde..
Konya Meram'da Emlak Konut GYO - Torkam İnşaat'ın gelir paylaşımı modeli ile inşa ettiği Temaşehir Konya projesinin Satış ve Pazarlama Müdürü Ümit Bozdoğan, proje ilgili detayları Emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer'e anlattı.
Ankara’da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nin karşısında yükselen ve anahtar teslim dekorasyonlu teslim edilen Moment Beştepe ofis projesinde peşin alımlarda satış fiyatları üzerinden yüzde 15 indirim yapılıyor.
Fikirtepe bölgesindeki inşaat şantiyelerini ve sorunlu bölgeleri gezen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Fikirtepe'deki kentsel dönüşüm sürecinin hızlanacağını açıkladı.
Kurtköy , Pendik ve Konya’da birçok projeyi hayata geçiren Okkalar İnşaat; gayrimenkul yatırımlarının gözde ilçesi Kartal’da ArmaMentra projesine başlıyor.
İzmir’de karma proje olarak hayata geçirilmekte olan Folkart Time projesinde lansman fiyatları devam ediyor. Projede konut fiyatları 209 bin liradan başlıyor.
Türkiye’nin en çok konut üreten ilk 13 şirketi arasında yer alan Fuzul Yapı, İstanbul’un mega projelerle gelişen Başakşehir ve Gaziosmanpaşa Bölgelerine 2017 yılında 2 milyar TL’lik yeni yatırım gerçekleştirecek. Kentsel dönüşüme de adım atan grup, 2017 yılında 2 bin yeni konut inşasına başlayacak.
deluxia parkcnr emlak fuarı

SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,726BeğenenlerBeğen
18TakipçilerTakip Et
488TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

YAZARLAR

Ayla Özer
60 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Bilge Özdemir
47 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Fatma Çelenk
2 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Mehmet Canıtatlı
14 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Onur Yılmaz
3 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Soner Keleş
6 İÇERİKLER0 YORUMLAR