Ana Sayfa Etiketler Manzara Adalar

Etiket: Manzara Adalar

Kartal konut projeleri

İstanbul'un gayrimenkul projelerinde gözde lokasyonlarından biri olan Kartal'da yapımı devam eden yeni konut projelerinden bir kısmı haberimizde.
İş GYO'nun Manzara Adalar projesinde yatırımcıları şaşırtacak alım fırsatları sunuluyor.
İş GYO'nun Manzara Adalar projesinde yüzde 5 peşinat sonrası geri kalan yüzde 95 bakiyede ödemeler ertelendi.
20 yıl vadeyle konut edinme fırsatı tanınan Manzara Adalar'da peşin alımlarda da yüzde 15 indirim yapılıyor.
Kaba inşaatı yüzde 70 oranında tamamlanan Manzara Adalar projesinde rezidans dairelerin satış fiyatları 441.000 TL'den başlıyor.
İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığının İstanbul Kartal'da hayata geçireceği Manzara Adalar projesinde rezidans fiyatları 441 bin TL'den başlıyor.
Manzara Adalar'da düşük peşinatlar ve uygun vadelendirme farklarıyla 20 yıla kadar taksitlerle ev sahibi olma fırsatı devam ediyor.
İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Manzara Adalar projesinde 20 yıl aylık 0.75 vade farkıyla yatırım fırsatı devam ediyor.
İş GYO tarafından projelendirilen Manzara Adalar'da aylık 0.75 vadelendirme farkı oranıyla 20 yıl taksitle ev sahibi olma fırsatı..
Emlak Konut GYO ve GYODER tarafından başlatılan 240 ay konut vadesi fırsatlarına İstanbul'un Anadolu Yakası Kartal İlçesinden toplam 10 proje katıldı.
GYODER üyesi İş GYO'nun hayata geçirdiği Manzara Adalar projesinde 240 ay vadeye 0.75/ay vadelendirme oranıyla konut sahibi olma fırsatı 31 marta kadar devam edecek.
İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da yapımı devam eden Manzara Adalar projesi hakkında genel bilgiler ve ocak 2017 tarihi itibarıyla satış fiyatları ve ödeme planı haberimizde..
İş GYO tarafından projelendirilen Manzara Adalar'da satışlar yüzde 60 seviyesinde gerçekleştirildi. Projenin geri kalan yüzde 40'ında ödeme avantajları devam ediyor.
Kartal'da doyumsuz manzaraya sahip Manzara Adalar projesinde tarihi bir kampanya başladı.
İstanbul Anadolu Yakası Kartal İlçesinde yapımı devam eden Manzara Adalar projesinde kasım ayı itibarıyla satış fiyatları, ödeme planı, teslim tarihi ve genel bilgiler haberimizde.
İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından satışları devam eden Manzara Adalar , Ege Perla ve Inistanbul projelerinde satış fiyatları , teslim tarihleri , ödeme planları hakkında genel bilgiler haberimizde..
Kartal’da yapımına devam edilen Manzara Adalar projesinde; fiyatlar , genel bilgiler , resimler , teslim tarihi , ödeme planı , kat planları , kim yapıyor , nerede yapıyor sorularınızın cevapları..
İstanbul geliştikçe genişlemeye devam ediyor. Konut geliştiricileri İstanbul'un gözde lokasyonları olan Başakşehir, Sancaktepe, Kartal gibi bölgelerinde birbirinden özel projeler hayata geçiriyor. Bu yazı dizisinde ise Kartal bölgesi marka konut projelerine yer verdik.
D-100 ve TEM otoyolları, Sabiha Gökçen Havalimanı, Marmaray ve hızlı trenin getirdiği ulaşım avantaj ile Kartal, Avrupa Yakası ile yarışır hale gelen Anadolu Yakasının en önemli lokasyonlarından biri oldu.
Kartal'da yükselen Manzara Adalar'da sunulan avantajlı ödeme planıyla ev hayali gerçeğe dönüşüyor. Fiyatların 295 bin TL'den başlangıç gösterdiği proje şehrin merkezinde lüks ve konforlu bir yaşama davet ediyor.

YAZARLAR

Ayla Özer
62 YAZI