Ana Sayfa Etiketler Maksem Grup

Etiket: Maksem Grup

Çocuklu aileler için tasarlanan Halkalı'nın yeni projesi Bulvar Atakent'te lansmana özel fiyat avantajları devam ediyor.
Ailelere özel olarak tasarlanan Atakent (Halkalı)’in en yeni projesi Bulvar Atakent lansman fiyatlarıyla satışa sunuldu.
Çocuklu aileler için tasarlanan Halkalı'nın yeni projesi Bulvar Atakent'te lansmana özel fiyat avantajları devam ediyor.
İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından MAKSEM ve OÐUZKAÐAN ortaklığı ile Bulvar Atakent projesi satışa çıktı .Düzenlenen basın toplantısına projenin detayları aktarıldı.
Ön satış sürecinde olan Bulvar Atakent projesinde satış fiyatları 670 bin TL'den başlıyor.
Ön talep toplama sürecinin devam ettiği Bulvar Atakent'te satış fiyatları 670 bin TL'den başlıyor.
Aile konseptiyle hayata geçirilen Bulvar Atakent projesinde devam eden ön talep toplama sürecinde metrekare satış fiyatları 4 bin 300 TL'den başlıyor.
Halk oylamasının sonuçlarını değerlendiren Bilal Aydoğan; Türkiye'nin yakın gelecekte dünyada ilk 10 ülkeden biri olacağına inandığını söyledi.
Ön satış sürecinde olan Bulvar Atakent’te satış fiyatları 636 bin TL’den başlıyor.
Ön talep toplama sürecinin başladığı Bulvar Atakent projesinde metrekare satış fiyatları 4 bin 300 Liradan başlıyor.
Türkiye'den gayrimenkul alanlara vatandaşlık verilmesi ile ilgili düzenlemeyi değerlendiren Maksem Grup Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan uygulamayı olumlu karşıladıklarını açıkladı.
MAKSEM Grup Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan, 2016'yı değerlendirip 2017 beklentilerini açıkladı.
Maksem Grup kalitesiyle sunulan 111 ayrıcalıklı ofisten oluşan A+ Live Ataşehir projesi Finans Merkezi'nin yanında, metroya yürüme mesafesinde üstelik m2’si 8 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.
Ataşehir’in merkezinde yükselen A+LIVE Ataşehir’in yanında Finans Merkezi, önünde ise Çamlıca uzanıyor. Temelinde ise kazanç yatıyor.
BDDK'nın da taşınmayı açıklamasından sonra İstanbul Finans Merkezi lokasyonun önemini gözler önüne serdi. Maksem Grup, Finans Merkezi'ne komşu, metroya yürüme mesafesinde 111 ayrıcalıklı ofisten oluşan A+ Live Ataşehir projesini metrekaresi 8 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcısına sundu.
Maksem Yapı tarafından Ataşehir'de inşa edilen A plus ofis projesi 'A+ Live', zaman ve mekan algınızı tamamen değiştiriyor. İstanbul Finans Merkezi'ne komşu, metroya yürüme mesafesinde konforlu ofislerde çalışmak eğlence haline geliyor.
Ataşehir'de inşa edilen A+ Live projesinin A Plus ofislerini tercih edenler; itibar, zaman, verim, ivme, popülarite, güç derken kazanmanın keyfini her alana taşıyor.
Maksem Grup tarafından, Ataşehir Finans Merkezi'ne komşu olan A+ Live projesi canlı ve renkli bir ofis hayatı sunuyor. Metro'ya sadece 150 metre uzaklıkta olan 111 ofis ve 11 ticari ünitenin bulunduğu proje 2017 yılında teslim edilecek. Özellikle lansman dönemindeki avantajlı fiyatları kaçırmayın!
Maksem Grup tarafından Ataşehir’de 200 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen A+ Live Ataşehir projesi satışa sunuldu. İstanbul finans merkezine komşu olan proje 111 ofis ve 11 ticari üniteden oluşuyor. Proje Lansmana özel metrekaresi 8 bin TL'den satışa çıktı.
Maksem Grup tarafından Ataşehir’de 200 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen A+ Live Ataşehir projesi satışa sunuldu. İstanbul finans merkezine komşu olan proje 111 ofis ve 11 ticari üniteden oluşuyor. Proje Lansmana özel metrekaresi 8 bin TL'den satışa çıktı. [youtube https://www.youtube.com/watch?v=Bb-FvSmuuWw&w=420&h=315]

YAZARLAR

Ayla Özer
62 YAZI