Ana Sayfa Etiketler Locamahal Veliefendi

Etiket: Locamahal Veliefendi

Lansman satışlarının devam ettiği Locamahal Veliefendi projesinde güncel satış fiyatları haberimizde.
KİPTAŞ tarafından Zeytinburnu'nda 36 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan Locamahal Veliefendi projesinde satışlar devam ediyor. 
Metro, metrobüs, Marmaray, deniz otobüsü ve Avrasya Tüneli'nin tam ortasında yeralan Locamahal Veliefendi projesi İstanbul'un en büüyük sorunlarından biri olan ulaşım problemini ortadan kaldırıyor.
Kiptaş'ın yeni projesi Locamahal Veliefendi'de lansman satışları 10 ekimde başladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı şirketlerden biri olan İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KİPTAŞ) tarafından İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden Zeytinburnu'nda bulunan 36 bin metrekarelik arsa ve 233 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde 450 milyon TL yatırım değeriyle her...
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı şirketlerden KİPTAŞ tarafından Zeytinburnu'nda E-5 ile sahil yolu arasında bulunan 36 bin metrekarelik arsa ve 233 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde 450 milyon TL yatırım değeriyle 14 katlı 20 blok halinde tasarlanan Locamahal Veliefendi projesi 1262 konuttan ve 75 ticari alandan meydana geliyor. Projesini Özgüven...
Kiptaş tarafından Zeytinburnu'nda hayata geçirilecek olan Locamahal Veliefendi projesinde lansman satışları başladı.
Zeytinburnu'nda hayata geçirilecek olan Locamahal Veliefendi projesinde 5 bin 750 TL'den başlayan metrekare satış fiyatlarıyla lansman satışları başladı.
Kiptaş tarafından hayata geçirilecek olan Locamahal projesinde konutların satış fiyatları 620 bin Liradan başlıyor.
Kiptaş tarafından Zeytinburnu'nda hayata geçirilecek olan Locamahal Veliefendi projesinde lansman satışları başladı.
Zeytinburnu'nda hayata geçirilecek olan Locamahal Veliefendi projesinde 5 bin 750 TL'den başlayan metrekare satış fiyatlarıyla lansman satışları başladı.
Locamahal Veliefendi ve We Haliç projeleri; 10 ekimde gerçekleştirilecek basın toplarıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmalarının ardından lansman satışlarına başlıyor.
KİPTAŞ'ın Zeytinburnu Veliefendi'de bulunan 36 bin M²'lik arsası üzerinde projelendirilen Locamahal Veliefendi'de; 10 ekim 2017'de düzenlenen basın toplantısının ardından lansman satışları başlayacak. 14 katlı 20 blok halinde tasarlanan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin sunulduğu 1262 konut üretilecek. Konut büyüklüklerinin 100 ile 208 M² arasında değiştiği Locamahal Veliefendi'de konutların...
Ön satış sürecinin devam ettiği Zeytinburnu'nun yeni konut projesi Locamahal Veliefendi'de; 10 ekimde gerçekleştirilecek basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansman satışları başlayacak.
İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş (KİPTAŞ) tarafından hayata geçirilecek olan Locamahal Veliefendi projesinde 10 ekimde gerçekleştirilecek basın toplantısının ardından lansman satışlarına başlanacak.

YAZARLAR

Ayla Özer
65 YAZI