Ana Sayfa Etiketler Konut fiyatları

konut fiyatları

Türkiye'de konut fiyatlarının Ege ve Trakya’da yükseldiği, bu kapsamda en çok rağbet görülen İzmir'de geçen yıl konut değer artışının İstanbul'u üçe katladığı belirtildi.
Hürriyet Gazetesi ekonomi köşe yazarlarından Uğur Gürses bugün köşesinde İstanbul'da konut fiyat artış oranlarının enflasyonun gerisinde kalmaya başladığını belirterek konut fiyatlarında reel gerilemenin belirginleştiğini yazdı. 2015'in mayıs ayında İstanbul'da yıllık konut fiyatları değer artışının yüzde 29 ile tepe yaptığını ve bu artışın da yıllık enflasyon rakamından arındırıldıktan sonra yüzde 19.7'lik...
TOKİ'nin Beyoğlu'nda bulunan Sütlüce'ye 397 konut ve 16 dükkan, bir dini tesis ve otopark inşa edeceği duyuruldu.
Metro, Marmaray ve adliye sarayının bulunduğu bölgelerde ev fiyatları arttı.
Başaran İnşaat tarafından hayata geçirilen Mina Towers projesi, yüzde 1 peşinat ile aralık 2018'de teslim ediliyor.
Yönetim Kurulu Başkanlığını Arzu Alkız'ın yaptığı Gelecek Yapı; 3 projede toplam 170 daireyi yapıp teslim etti. Sırada yeni projeler var..
Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Eylül ayına ilişkin Konut Fiyat Endeksi verilerine göre 2015 yılı Eylül ayında metrekare birim fiyatı 706,43 TL iken 2016 yılı Eylül ayında metrekare birim fiyatı 905,13 TL'ye yükseldi.
Çiğli'de hayata geçirilen For You Suit projesinde "Yüzde 1 peşin, 1+1 senin" dönemi başladı.
Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, Mesa Genel Müdürü Mert Boysanoğlu Mesa Genel Müdür Yardımcısı Tolga Bıyıklıoğlu, 2016 yılını değerlendirdi ve 2017'de imza atacakları projeler ile hedefleri hakkında bilgiler verdi.
İnşaat sektörüne yönelik yeni KDV indirimi neleri kapsıyor. Ne kadar indirim oldu. Konut fiyatlarını ne kadar etkileyecek? Düzenlemenin şartları neler? Yeni KDV indirimiyle ilgili detayları haberimizden okuyabilirsiniz.
En çok konut fiyatları hangi ilde arttı? Kiraların en fazla arttığı il hangisi? İllere göre emlak fiyatları nedir? Ocak yayı emlak endeksi verileri ne? Bu soruların cevabını ve daha fazlasını haberimizden okuyabilirsiniz.
GYODER Başkanı Aziz Torun maliyetlerin arttığına dikkat çekere konut fiyatlarının yükselmek zorunda olduğunu kaydetti.
20 yıl ödeme vadeli 30 Emlak Konut projesinden biri olan Esenler Emlak Konutları'nda şubat 2017 itibarıyla güncel satış fiyatları ve ödeme planı..
Kurtköy’ün ilk yüksek standartlı doğa dostu projesi olacak Erguvan Premium Residence’in kaba inşaatı bitmek üzere…
Emeklilere bu yıl verilmesi beklenen 15 bin konutun 120 bin ile 170 bin arasında fiyatı olması planlanıyor.
Emlak Konut GYO ve GYODER'in başlattığı 'Güçlü Türkiye için Birlik Vakti' kampanyasına münferit olarak destek veren Eroğlu Gayrimenkul; Skyland İstanbul, Harmony Towers ve Merter Platform projelerinde 240 ay vadeli ödeme fırsatlarını 31 marta kadar devam ettirecek.
GYODER Başkanı ve Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun yaptığı açıklamayla; ''Gayrimenkul almak isteyenlere bir çağrı yapmak istiyorum; önümüzdeki günlerde fiyatlar artmak zorunda çünkü maliyetler yükseliyor.'' dedi.
Ülke çapında en çok konut aranan ilçe İstanbul Beylikdüzü olurken, Beylikdüzü'nün ardından Bursa’nın merkez ilçesi Nilüfer geldi.
İnşaat sektöründen üç isim, Katma Değer Vergisine ilişkin değerlendirmede bulunarak, düzenleme talep etti.
Bursa Orhangazi Belediyesi'nin düzenleyeceği bir milyar 264 milyon TL'lik taşınmaz ihalesinin ayrıntıları belli oldu.SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,972BeğenenlerBeğen
19TakipçilerTakip Et
507TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone