Ana Sayfa Etiketler Karat 34

Etiket: karat 34

Emlak Konut güvencesinde hayata geçirilen Karat 34'te ödeme kolaylığı fırsatları devam ediyor.
Satışlarının yüzde 75 oranında tamamlandığı Karat 34 projesinde şimdi yüzde 5 peşinle yatırım yapmak mümkün, üstelik taksitler de 15 ay sonra başlıyor.
Emlak Konut GYO tarafından başlatılan "Şimdi al, Ocak 2019'da öde" kampanyasına Karat 34 projesi de katıldı.
Bahçelievler Yenibosna'da hayata geçen Karat 34 projesinde daireler 31 Mart tarihine kadar geçerli rakamlara göre 311 bin TL'den, ofisler ise 891 bin TL'den başlıyor.
20 yıl vadeyle ev almanın önünü açan Emlak Konut kampanyasının içinde Yenibosna'da yükselen Karat 34 projesi de yer alıyor.
Kartal'da yükselen Karat 34'te 0,42 oranında faizlerle 245 bin TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi olma imkanı sunuluyor.
Emlak Konut’un 31 aralıkta sona erecek olan ‘Tarihi Kampanya’ kapsamında yer alan projelerinden Karat 34’te ödeme kolaylıkları devam ediyor.
Emlak Konut GYO tarafından ağustos ayında başlatılan tarihi kampanyaya dahil olan projelerden olan Karat 34’te ödeme kolaylıkları 31 aralığa kadar devam ediyor.
Yenibosna'da yapımı devam Karat 34 projesinde, nerede yapılıyor, satış fiyatları, ödeme planı, teslim tarihi, genel bilgiler, kim yapıyor sorularının cevabı haberimizde..
Atatürk Havalimanı’nın hemen yanında yapımı devam eden Karat 34 projesinde, aylık 0.42 faiz oranlarından başlayan 60 ay ve 120 ay vadeli ödeme fırsatları 31 aralık tarihine kadar devam ediyor.
Doğa Şehircilik ve Başyapı İnşaat tarafından inşa edilen Karat 34 projesinde 307 bin TL'den başlayan fiyatlarla ve çok cazip ödeme koşulları ile ev sahibi olabilirsiniz.
2016 yılında lanse edilen İstanbul konut projeleri arasında öne çıkanlardan birisi de Doğa Şehircilik ve Başyapıt İnşaat'ın imza attığı Karat 34 oldu.
Doğa Şehircilik ve Başyapı İnşaat ortaklığı tarafından Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Karat 34 projesinde Ramazan ayına özel olarak 36 aya sıfır faiz fırsatı var.
Atatürk Havalimanı, E-5 ve Basın Ekspres Yolu'nun kesiştiği bölgede konumlanan 'Karat 34' projesinde lansmana özel 36 ay "0" faiz ve 229 bin TL'den başlayan fiyatları kaçırmayın!
Yeni bir Maslak daha doğuyor. Havalimanı, ana yollar ile bağlantılar, metro, metrobüs ve havaray... Hepsinin tek odak noktası Basın Ekspres yolu... Burada yatırım yapacaklar için bulunmaz fırsat ve avantajlar, Emlak Konut güvencesiyle birleşti...
Sefaköy – Halkalı – Başakşehir havaray hattı Havaray projesi İBB Meclisi’nde geçen yıl kabul edilmişti. Havaray için inşaat sürecinde çalışmalar başlamak üzere. Metro hatları ile entegre olacak ve Halkalı – Gebze arası ulaşım süresini kısaltacak proje araç trafiğini de rahatlatacak.
Emlak GYO güvencesiyle Basın ekspres ve E-5 yolu üzerinde inşa edilen 'Karat 34' projesi yoğun ilgi görüyor. Başyapı ve Doğa Şehircilik kalitesiyle yükselen projede 229 bin TL'den başlayan fiyatlarla ev veya ofis sahibi olabilirsiniz. 'Karat 34'içerisinden geçen Havaray ile ulaşım sadece adımlarla..
470 konut ile 123 adet ofis 28 ticari üniteden oluşan "Karat 34" projesi Doğa Şehircilik, Başyapı İnşaat ve Emlak Konut güvencesiyle Basın Ekspres yolu ve E-5 aksında hayata geçiriliyor. Bahar kampanyası düzenlenen projede Konut fiyatları 229 bin TL'den başlıyor ve 36 ay sıfır faiz vade uygulanıyor.

Karat 34, 36 Ay

Emlak Konut güvencesiyle Başyapı ve Doğa Şehircilik ortaklığıyla Basın Ekspres yolu ile E-5 yolunun kesiştiği lokasyonda hayata geçirilen Karat 34 projesi, 36 aya kadar "0" faiz ve 229 bin TL'den başlayan fiyatlarla kalite, lokasyon ve yatırım vaadlerini karşılıyor.
Doğa Şehircilik ve Başyapı İnşaat'ın Emlak Konut GYO güvencesiyle Basın Ekspres ve E-5 yolunun kesiştiği bölgede inşa ettiği Karat 34 yoğun ilgi görüyor. Lokasyonu, fiyat kampanyaları ve mimarisi ile şimdiden İstanbul'a imza atan Karat 34'ün lansman avantajlarını kaçırmayın.

YAZARLAR

Ayla Özer
65 YAZI