Ana Sayfa Etiketler Karat 34 nerede

Etiket: karat 34 nerede

Emlak Konut güvencesinde hayata geçirilen Karat 34'te ödeme kolaylığı fırsatları devam ediyor.
Doğa Şehircilik ve Başyapı İnşaat tarafından inşa edilen Karat 34 projesinde 307 bin TL'den başlayan fiyatlarla ve çok cazip ödeme koşulları ile ev sahibi olabilirsiniz.
Emlak GYO güvencesiyle Basın ekspres ve E-5 yolu üzerinde inşa edilen 'Karat 34' projesi yoğun ilgi görüyor. Başyapı ve Doğa Şehircilik kalitesiyle yükselen projede 229 bin TL'den başlayan fiyatlarla ev veya ofis sahibi olabilirsiniz. 'Karat 34'içerisinden geçen Havaray ile ulaşım sadece adımlarla..

Karat 34, 36 Ay

Emlak Konut güvencesiyle Başyapı ve Doğa Şehircilik ortaklığıyla Basın Ekspres yolu ile E-5 yolunun kesiştiği lokasyonda hayata geçirilen Karat 34 projesi, 36 aya kadar "0" faiz ve 229 bin TL'den başlayan fiyatlarla kalite, lokasyon ve yatırım vaadlerini karşılıyor.
Konut ve ofislerden oluşan Karat 34 projesi, Emlak Konut GYO güvencesiyle Doğa Şehircilik ve Başyapı İnşaat birlikteliğiyle Basın Ekspres ve E-5 yolunun kesiştiği bölgede hayata geçirilecek..
Karat 34, Basın Ekspres ve E-5 yolunun kesiştiği bölgede hayata geçirilecek olan bir konut ve ofis projesidir..
İstanbul Avrupa Yakası’nın kritik ulaşım akslarının kesiştiği noktada konumlandırılan, Doğa Şehircilik ve Başyapı ortaklığı tarafından inşa edilen Karat İstanbul projesi'nin lansmanı yapılıyor.

YAZARLAR

Ayla Özer
65 YAZI