Ana Sayfa Etiketler Karat 34 fiyat

Etiket: Karat 34 fiyat

Emlak Konut güvencesinde hayata geçirilen Karat 34'te ödeme kolaylığı fırsatları devam ediyor.
Doğa Şehircilik ve Başyapı İnşaat tarafından inşa edilen Karat 34 projesinde 307 bin TL'den başlayan fiyatlarla ve çok cazip ödeme koşulları ile ev sahibi olabilirsiniz.
Atatürk Havalimanı, E-5 ve Basın Ekspres Yolu'nun kesiştiği bölgede konumlanan 'Karat 34' projesinde lansmana özel 36 ay "0" faiz ve 229 bin TL'den başlayan fiyatları kaçırmayın!
Yeni bir Maslak daha doğuyor. Havalimanı, ana yollar ile bağlantılar, metro, metrobüs ve havaray... Hepsinin tek odak noktası Basın Ekspres yolu... Burada yatırım yapacaklar için bulunmaz fırsat ve avantajlar, Emlak Konut güvencesiyle birleşti...
Emlak GYO güvencesiyle Basın ekspres ve E-5 yolu üzerinde inşa edilen 'Karat 34' projesi yoğun ilgi görüyor. Başyapı ve Doğa Şehircilik kalitesiyle yükselen projede 229 bin TL'den başlayan fiyatlarla ev veya ofis sahibi olabilirsiniz. 'Karat 34'içerisinden geçen Havaray ile ulaşım sadece adımlarla..
470 konut ile 123 adet ofis 28 ticari üniteden oluşan "Karat 34" projesi Doğa Şehircilik, Başyapı İnşaat ve Emlak Konut güvencesiyle Basın Ekspres yolu ve E-5 aksında hayata geçiriliyor. Bahar kampanyası düzenlenen projede Konut fiyatları 229 bin TL'den başlıyor ve 36 ay sıfır faiz vade uygulanıyor.

Karat 34, 36 Ay

Emlak Konut güvencesiyle Başyapı ve Doğa Şehircilik ortaklığıyla Basın Ekspres yolu ile E-5 yolunun kesiştiği lokasyonda hayata geçirilen Karat 34 projesi, 36 aya kadar "0" faiz ve 229 bin TL'den başlayan fiyatlarla kalite, lokasyon ve yatırım vaadlerini karşılıyor.
Merakla beklenen Karat 34 projesinin Lansmanı yapıldı. Atatürk Havalimanına yürüme mesafesinde, 3'ü ofis, 3'ü konut olmak üzere 6 bloktan oluşan Karat 34 metrekaresi 7 bin 300 liradan satışa çıkarıldı.

YAZARLAR

Ayla Özer
65 YAZI