Ana Sayfa Etiketler Kadıköy

Etiket: kadıköy

35 katlı apartmanlar inşa edilen Kadıköy ilçesinde, bina katlarıyla birlikte fiyatlarda yükselişe geçti.
Kentsel dönüşüm kapsamında olan Fikirtepe bölgesinde yükselen Elite Concept projesinde 4 farklı daire tipi bulunuyor.
Fortis Sinanlı Kadıköy projesi deniz, tarihi yarımada ve adalar manzaralı bir konumda yükseliyor.
Projeleriyle yatırımcılarına çok kazandıran Up serisine yeni biri daha eklendi. Fikirtepe'de yükselen Uplife Kadıköy projesinde 3 daire tipi bulunuyor.
?Ekşioğlu Yapı imzasıyla Kadıköy Fikirtepe’de yükselen Alya Life Residence fiyatları 580 bin TL’den başlıyor. Aralık 2017’de teslim edilmesi planlanan Alya Life Residence projesinde 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. İşte fiyet listesi ve tüm detaylar...
Acat yapı tarafından hayata geçirilen tamamı 3+1 dairelerden oluşan A1 Residence fiyatları 1 milyon 600 bin TL’den başlıyor. Kişiye özel ödeme seçenekleriyle A1 Residence projesi Kadıköy'de...
Fikirtepe’de çarpık kentleşme sorunu sona eriyor..Kalitesiz yapı ve çarpık kentleşme ile geçmişte gündemle olan Fikirtepe’de kentsel dönüşüm çalışmaları hızını artırdı.
İstanbul'un en önemli projelerinden biri Park Residences Cadde... Eşsiz güzellikteki bahçe içinde yer alan koşu parkuru ve yürüme mesafesindeki Özgürlük Parkı ile Park Residences Cadde, sizlere ayrıcalıklı bir yaşam fırsatı sunuyor. Fiyat listesi ve tüm detaylar haberimizde...
Haydarpaşa, Fenerbahçe, Kalamış'la başlayıp, sahilin bir adım ötesinde Bağdat Caddesi, Çiftehavuzlar, Kozyatağı ile İstanbul Anadolu yakasının gözde ilçesi Kadıköy, ard arda gerçekleşen yerinde dönüşüm ile değerine değer katıyor.
Bağdat Caddesi'nde hayata geçirdiği projelerde kalitesiyle öne çıkan Sefa İnşaat lüks konuttaki markası Evinparkı şimdi de Maltepe'de Evinpark Adatepe projesiyle hayata geçiriyor .Sefa Öztürk, Emlakdream.com'a yeni projelerini ve Bağdat Caddesinde konut fiyatlarını değerlendirdi.
İstanbul'da kentsel dönüşümün en hızlı devam ettiği ilçelerden Kadıköy'de 20 binanın dönüşüme girmesi bekleniyor.
http://www.emlakdream.com/haber/fortis-sinanli-kadikoy-de-on-satis-devam-ediyor/81405 Yiğit İDK Grup ve Sinanlı Yapı birlikteliğiyle Kadıköy Fikirtepe'de bul...
Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Excellence Koşuyolu projesi lansman toplantısı sonrası Emlakdream.com'a konuştu. Elmas, 2017'de 1 milyar TL ciro hedeflediklerini belirterek, bu yıl 8 projeyi hayata geçireceklerini açıkladı.
Taşyapı'nın 45 katlı 4 gökdelendeninde 9 bin metrekare kaçak alan olduğu iddiasıyla açılan mahkemeden, iskan ruhsatına iptal kararı çıktı.
Kadıköy Belediyesinin camilere haciz koyduğunu iddia ettiği Taş Yapı şirketi kendini savundu: İftira
Teknik Yapı’nın 2017 de başlayacağı 12 yeni proje ile 4 milyar 500 milyon TL ciro hedefi olduğunu söyleyen Umut Durbakayım, “Konut satışlarında bu yıl geçen yılı geçeriz. 2 buçuk sene için 4 buçuk milyar TL ciro hedefliyoruz.” dedi.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Kadıköy'de bir mahallenin daha imar planını askıya çıkardı.
Keleşoğlu Holding Fikirtepe'de hayata geçecek projesine isim arıyor.
Keleşoğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Keleş, Denizİstanbul ve yeni projeleriyle ilgili merak edilenleri emlakdream.com açıkladı.
Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım Kadıköy Konut fiyatlarını değerlendirdi.

YAZARLAR

Ayla Özer
62 YAZI