Ana Sayfa Etiketler Kadıköy Konut Projeleri

Kadıköy Konut Projeleri

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan Kadıköy’de bulunan konut fiyatları son 12 yılda 5 katına varan bir artış yaşamıştır. Kira fiyatları da aynı dönem aralığında benzer bir yükseliş yaşamış ve yüzde 472leri görmüştür. Sosyoekonomik olarak üst düzey gelir seviyesindeki insanların yaşadığı bir ilçe olan Kadıköy’de satın alınan bir konutun geri dönüş süresi 26 yıl olarak hesap edilmiştir. Kadıköy ilçesi ülke ve kent ulaşımı bakımından önemli bir yere sahiptir. Ülkedeki çeşitli merkezleri İstanbul’a; kent içindeki bazı semtleri de birbirine bağlayan farklı ana ulaşım yolları Kadıköy’den geçer. Ayrıca Haydarpaşa Garı da Kadıköy ilçesinde yer almaktadır. Deniz ulaşımı da mümkün olan Kadıköy’deki vapur iskeleleri Haydarpaşa, Kadıköy ve Bostancı’dadır. Her geçen gün büyüyen ve gelişen Kadıköy’de konut projeleri de hız kesmeden devam etmektedir. Kadıköy konut projeleri içerisinde en dikkat çekenler ise, Evim Kadıköy, Kentplus Kadıköy ve Yenitepe Kadıköy projeleridir.

 

5.kez kapılarını ziyaretçilere açan CNR Gayrimenkul Yatırımları ve Finansmanı Fuarı'nda yer alan projelerden Optimist Residence; fuar alanı içinde düzenlenen bir basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtıldı.
Teknik Yapı; yapımı devam eden Uplife Kadıköy projesinde aylık 3 bin 500 TL'ye çıkabilen rakamlarda 1 yıllık kira gelirinizi garanti ediyor. Üstelik Uplife Kadıköy'de '0 faizli' ödeme planınızı kendiniz yapın..

Altower projesi

Prestijli otel sistemlerini bir rezidans projesinde birleştiren Altower projesinde ön talep toplama süreci devam ediyor.
Bostancı'da projelendirilen Bostancı Deluxe 10 kasım 2017'de gerçekleştirilecek bir basın toplantısıyla lansman satışlarına sunuldu.
deluxia park

Yeniköy Konakları

SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,960BeğenenlerBeğen
18TakipçilerTakip Et
495TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone