Ana Sayfa Etiketler Kadıköy

kadıköy

Şua İnşaat imzası taşıyan Elite Concept'in şubat ayında satışları başlıyor. Haziran 2018'de teslim edilecek olan proje çevreci özelliği ve enerji verimliliği ile de dikkat çekiyor.
Başaran İnşaat tarafından hayata geçirilen Mina Towers projesi, yüzde 1 peşinat ile aralık 2018'de teslim ediliyor.
Her zaman değerli kalacak en özel konum olan İstanbul Göztepe'de inşa edilen Pırlanta Göztepe'de % 25 peşinatla 24 ay vade farksız taksit yapılıyor
Bornova'da DRC Grup tarafından inşa edilen Coordinat Bornova projesinde aidat yok. Coordinat Bornova'da ayrıca 5 yılda kira garantisi veriliyor. Projede fiyatlar ise 184 bin TL'den başlıyor.
Fikirtepe'de yükselen kentsel dönüşüm projesi Brooklyn Life'a yeni evlenenler ve küçük aileler büyük ilgi gösteriyor. Proje, Kadıköy'e Brooklyn'i getirmeyi hedefliyor.
K Yapı ve Solid İnşaat'ın birlikte hayata geçirdiği Trendist Ataşehir projesinde son 60 daire için 60 aya yüzde 0,60 vade oranı imkanı var.
İstanbul'un Kadıköy ilçesinde getirilen kat sınırı aynı lokasyonda üretilen ve üretilmekte olan gayrimenkullerin fiyatlarında bir artışın habercisi oldu.
CFR Yapı, konut sektörüne Colorist Şile ile giriyor. Çocuklu aileleri kendi çocukluklarındaki hayatı yaşamaya davet eden CFR Yapı, Colorist Şile'yi satışa çıkardı. Duyulduğu ilk andan itibaren emlak sektöründe büyük ses getiren Colorist Şile, özellikle çocuklu ailelerin yeni merkezi oldu.
Soyak Yapı, İstanbul’un yeni merkezi olma yolunda hızla ilerleyen Bahçeşehir’in kuzeyinde yeni bir yaşam ve yatırımcısına prim vaadi sunuyor.
Sinpaş Yapı, İstanbul Anadolu Yakasının hızla değerlenen ilçelerinden Sancaktepe ve Sultanbeyli’de geliştirdiği hemen teslim Köyceğiz ve Liva projeleri için “Ramazan Ayı”’na özel indirim kampanyası düzenledi.
Dağ Mühendislik sadece bir konut projesi yapmıyor. İçerisinde, özel hastane, kreş, okul, şehir parkı gibi yaşamın tüm sağlık ve sosyal imkanlarını içerisinde barındıran çok özel bir aile yaşamı inşa ediyor. Hem de ister %3 peşinatla, ister 40 ay vade farksız taksitle...
Tapunuzun çeşidinin ne olduğunu biliyor musunuz? Evinizin kimlik belgesi olarak görülen ve sizin ve sizin bir gayrimenkulün sahibi olduğunuzu kanıtlayan tapunuz, size sıkıntı çıkaracak özelliklere sahip olabilir.
ONS İnşaat, ONS İncek projesinden ilk defa ev sahibi olacak ve yatırım yapmak isteyen genç çiftlere yönelik yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında yüzde 10 peşinatla ara ödeme yapmadan, aylık 2 bin 900 lira taksitle ev sahibi olmak mümkün
İstanbul Büyükşehir Belediyesi meclis kararı ile İstanbul Kadıköy İlçesinde binalara getirilen ve Fikirtepe hariç tüm semtlerde geçerli olacak 15 kat sınırı uygulaması Kadıköy’de daire fiyatlarında artışlara yol açacak.
İstanbul Kartal’da Kiler GYO tarafından hayata geçirilen Referans Kartal projesinde faizsiz kampanya düzenlendi. Kiler GYO, Kartal projesinden 48 ay vadeli daire alanlar için faizsiz kampanya uyguluyor.
Beyoğlu'nun kalbi olarak bilinen yerleşim alanlarından Piyalepaşa'da aynı isimle hayat bulan dev projede inşaat süreci hız kazandı.
Yavuz Sultan Selim Köprüsü nereleri değerlendirdi ve nereleri değerlendirmeye devam edecek?
Sancaktepe'de inşaatı tamamlanan Sinpaş Köyceğiz projesinde teslimler bu ay itibarıyla başladı.
Perakende Liderler Konferansı'nda konuşan Via GYO Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar, ‘Artık Türkiye bize yetmiyor.’ dedi.
Türkiye genelinde 2012 yılından bugüne devam eden kentsel dönüşüm çalışmalarını fırsat bilip vatandaşları 'gayrimenkul yatırım uzmanı’ adıyla kurdukları firmalarla dolandıranların sayısı günden güne artıyor.SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,970BeğenenlerBeğen
19TakipçilerTakip Et
507TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone