Ana Sayfa Etiketler Iş gyo

Etiket: iş gyo

İş GYO'nun Manzara Adalar projesinde yüzde 5 peşinat sonrası geri kalan yüzde 95 bakiyede ödemeler ertelendi.
Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'nün hemen karşısında yer alan projede 938 adet ünite bulunuyor.
Cityscape Global 2014 fuarında görücüye çıkan Manzara Adalar projesinde satışlar hızla devam ediyor. 2018 yılının Mart ayında teslim edilecek projede stüdyo dairelerin hepsi satıldı.
İstanbul Finans Merkezi, İnistanbul, Manzara Adalar ve Ege Perla projelerine devam eden İş GYO, yeni projeler için adım attı. Firma, Tuzla'daki 62 bin 655 metrekarelik arsa üzerine bir rezidans projesi planlıyor.
İŞ GYO, İstanbul’da iki konut projesi hayata geçirmeye hazırlanıyor. İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı(GYO) Genel Müdürü Turgay Tanes, İstanbul'da yaklaşık 250 milyon liralık otel yatırımına başlamayı planladıklarını söyledi.
Teslimlerin aralık ayında başlayacağı başlayacağı İnistanbul'dan şimdi yatırım yapanlar taksit ödemelerine ocak ayında başlayacak.
"Sektör hızlandırılmış ergenleşme noktasına geldi. Ergenleşme durumu daha düşük getiriyle çalışmayı kanıksayacaksınız ve sindireceksiniz." diyen İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, Emlakdream.com Yayın Yönetmeni Ayla Özer'e verdiği röportajda bu dönemde farklılaşan projelerin kazanacağını söyledi.
6. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'nde birinci oturumun başkanlığını yapan İŞ GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, zirveye verilen arada Emladream.com Yayın Yönetme...
Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi’nde 'Neden Kartal' konulu panele katılan Turgay Tanes konuşmasında "5 yıl içerisinde Kartal İstanbul’un en önde gelen 3 ilçesinden biri olacak" dedi.
20 yıl vadeyle konut edinme fırsatı tanınan Manzara Adalar'da peşin alımlarda da yüzde 15 indirim yapılıyor.
İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığının İstanbul Kartal'da hayata geçireceği Manzara Adalar projesinde rezidans fiyatları 441 bin TL'den başlıyor.
İş GYO tarafından projelendirilen Manzara Adalar'da aylık 0.75 vadelendirme farkı oranıyla 20 yıl taksitle ev sahibi olma fırsatı..
GYODER üyeleri İş GYO ve Nef'in birlikte hayata geçirdiği Inistanbul projesinde 240 ay vadeye 0.79/ay vadelendirme oranıyla konut sahibi olma fırsatı 31 marta kadar devam edecek.
GYODER üyesi İş GYO'nun hayata geçirdiği Manzara Adalar projesinde 240 ay vadeye 0.75/ay vadelendirme oranıyla konut sahibi olma fırsatı 31 marta kadar devam edecek.
İş GYO ve Nef'in birlikte geliştirdiği ve 4 etaptan oluşan Inistanbul projesinden yatırım yapanlara kredi taksit ödemelerine teslimden sonra başlama fırsatı sunuluyor.
İş GYO ve Nef'in birlikte geliştirdiği Inistanbul projesinden yatırım yapanlara kredi taksit ödemelerine teslimden sonra başlama fırsatı sunuluyor.
Inistanbul Topkapı projesinin 4 etabından 3'üncüsü olan Inistanbul Hayat’ta ocak ayı satış fiyatları, ödeme planları, teslim tarihi ve genel bilgiler.
İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da yapımı devam eden Manzara Adalar projesi hakkında genel bilgiler ve ocak 2017 tarihi itibarıyla satış fiyatları ve ödeme planı haberimizde..
Topkapı'da 4 etap halinde yapımı eden Inistanbul projesinin dördüncü etabı olan Inistanbul Konsept'te yüzde 1 peşinle yatırım yapma fırsatı..

İzmir Konut Projeleri

İzmir'de yapımı devam eden 7 konut projesinde genel bilgiler, satış fiyatları ve teslim tarihi bilgileri..

YAZARLAR

Ayla Özer
62 YAZI