Ana Sayfa Etiketler İş GYO

İş GYO

İş GYO ile Nef'in projesi Nef İstanbul'DA 13 blok ve 788 bağımsız birim yeni bir yaşama yükseliyor.
İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından satışları devam eden Manzara Adalar , Ege Perla ve Inistanbul projelerinde satış fiyatları , teslim tarihleri , ödeme planları hakkında genel bilgiler haberimizde..
Emlak Konut’un Hoşdere 5.Etap ihalesini 156 milyon 500 bin lira hasılat taahhüdü ile kazanan Cihan İnşaat, imzalar atılır atılmaz yeni proje için çalışmalara başladı.
Pendik'te yükselen Atlantik Life projesinde yemyeşil ve keyifli geçecek bir hayatı 40 ay vade ve 0 faiz imkanıyla alabilirsiniz.
İstanbul Ataşehir'de hayata geçirilen Ağaoğlu My Newwork projesi iş hayatına yeni bir kavram getirecek yeniliklerle dizayn ediliyor.
İstanbul’da iş yaşamının yeni merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Ataşehir’de hayata geçirilmekte olan ve yüzde 70’inin tamamlandığı projede Entegre Emlak Ofisleri dönemi başlatılarak Vogue Business Center’ın yarısı 10 günde satıldı..
Karaköy’de gayrimenkul saha araştırması yapan EVA Gayrimenkul, Galataport Projesiyle birlikte emlak fiyatlarında çok ciddi artışlar gerçekleştiğini ve bu artışın devam edeceğini ortaya koydu.
Türkiye genelinde artan konut fiyatları ile öne çıkan illerin sayısı yatırımcılarını memnun edecek düzeye ulaştı.
İŞ GYO imzasıyla önceki yıl İzmir’de temelleri atılan Ege Perla projesinin AVM bölümü, Ekim 2016’da kapılarını açacak.
Sinpaş GYO'nun hayata geçirdiği Aydos Country projesi ferah mimarisi ve doğal yaşamı destekleyen özellikleriyle satışta.
TOKİ Başkan Yardımcısı Mehmet Özçelik, ‘Sosyal konut üreten bir kuruluş olarak, Akıllı Şehirleri çok önemsiyoruz’ dedi.
Polat markası güvencesiyle İstanbul'un özel sektör eliyle geliştirilmiş en büyük kentsel projesi olan 'Piyalepaşa İstanbul' yoğun ilgi görüyor. Yoğun talep altında olan projenin örnek evi, daireler ve projenin tüm detaylarını Genel Müdür Kaan Yücel emlakdream.com'a anlattı.
Kiler GYO, kalitesini Anadolu Yakası'na taşıyor. Bu kapsamda en hızlı gelişen bölgelerden bir tanesi olan Kartal'da geliştirilen Referans Kartal Towers'da 260 bin TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi olabilirsiniz. Ayrıca firma kendi bünyesinde 48 ay "0" faizle taksitlendirme yapıyor.
Güneydoğu bölgesinde terör olayları nedeniyle yaşanılmaz hale gelen ilçeler yeniden ayağa kaldırılacak. Bu kapsamda devlet vatandaşı mağdur etmemek için kira öder gibi ev sahibi yapacak.
Polatyol Grubu, Bahçeşehir'de çok özel bir proje hayata geçiriyor. Eston Şehir Mahallem projesinde az katlı yatay mimari ve doğal yaşam, çocukların rahat edebilecekleri sosyal donatılar ile 120 aya kadar vadeli ödeme seçenekleriyle sunuluyor.
Artaş İnşaat’ın 14’üncü “Avrupa Konutları” markalı projesi Atakent’te hayata geçiriyor.
3. Boğaz Köprüsü 26 Ağustos tarihine yetiştirilmeye çalışılıyor. Son hız süren çalışmalar neticesinde boğaz köprüsü araç geçiş yolları asfaltlandı. Köprü ve otoyolların bitirilmesi sonucunda araç başına 3 dolar geçiş ücreti alınacak.
Anadolu Gayrimenkul Kartal'da AND Pastel projesi ile sadece bir konut inşa etmiyor, aynı zamanda doğal yaşamın temelleri atılıyor. Lansmana özel 295 bin TL'den başlayan fiyatlarla sunulan dairelerin yanı sıra sakinlerine Ömerli'de özel bahçelerde tarım yapma imkanı veriyor...
Kartal Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen 'Kartal'a Yatırım Geleceğe Yatırım' zirvesinde konuşmacı olarak yer alan İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, kısa vadede faiz oranlarının istenilen seviyelere inemeyeceğini belirtti.
Akiş GYO ve SAF GYO birleşme görüşmelerine başladıklarını Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi.SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,972BeğenenlerBeğen
19TakipçilerTakip Et
507TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone