Ana Sayfa Etiketler Inşaat sektörü

inşaat sektörü

Bosphorus İnvest Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Gümüş, 2017'nin bir önceki yılın "yaralarını sarmakla" geçtiğini belirterek, yeni yılda inşaat sektörüne güvenin geri gelmesini ve sektörün eski potansiyeline dönmesini beklediklerini belirtti.
Kuzey Amerika merkezli uluslararası inşaat ve proje yönetimi şirketi Turner International‘ın Genel Müdürü ve CEO’su Abrar Sheriff, Türkiye'de inşaat sektöründeki büyümenin devam etmesini beklediklerini söyledi. 
MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Mustafa Gürses: "Türkiye genelinde yaklaşık 6,5 milyon yeni konut ihtiyacı var. Bu da demek oluyor ki inşaatçılarımıza daha çok iş düşecek."
İnşaat sektörüne, Başbakan Binali Yıldırım'dan sevindirici haber geldi.
Dap Teras Kule çılgın teraslarıyla olduğu kadar kampanyalarıyla da adından söz ettiriyor.
İstanbul'un getiri potansiyeli en yüksek projesi Sea Pearl'de teslimler önümüzdeki yıl başlıyor.
Konut kredisi alacaklar için önem arz eden konut kredisi faizleri güncellendi.
MSY Yapı'nın Pendik'teki projesinin daire fiyatları açıklandı.
Bitmek üzere olan Concord İstanbul projesiyle ilgili son bilgiler haberimizde.
E-dönüşüm sektörünün en kapsamlı platforma ve en yüksek işlem hacmine sahip özel entegratör şirketi Digital Planet, yazılım entegrasyonuna ihtiyaç duymadan dokümanları yüzde 98’e kadar sıkıştıran en yeni teknoloji ürünü ‘Cutu’yla büyük verileri küçültecek.
Selçuk Yöntem'in oynadığı Yooistanbul, ünlülerin oynadığı inşaat projeleri arasında lüks özellikleriyle gözleri üzerinde topluyor.
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi geçen hafta 2 projenin ihalesi yapıldı , bir projede hak sahipleri yapılan kura çekimiyle belli oldu. Ayrıca Toki tarafından yaptırılan Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa Külliyesi; Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla açıldı.
Akzirve Strada projesinde lansmanın ardından geçen 15 günlük sürede 200 ev satıldı.
İnşaat ve Konut sektörünün geleceğine yönelik tüm bilgilerin konuşulacağı “İnşaat ve Konut Konferansı” için geri sayım başladı.
Atlantik Life'da son dairelere özel kampanya ile 2016 yılına nokta konuluyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın istihdam çağrısına cevap veren inşaat sektörü temsilcileri 200 bin kişilik istihdam yaratmam hedefini önlerine koydu.
Emlak Konut güvencesiyle ve Dağ Mühendislik tarafından hayata geçirilecek Tual Bahçekent projesinin basın lansmanı gerçekleşti. İçerisinde 1.739 konut, ticari üniteler, hastane ve eğitim kurumlarının yer alacağı proje 2 bin 700 TL'den satışa sunuldu.
Tual Bahçekent projesinin basın lansmanı gerçekleşti. Emlakdream.com'a projenin detaylarını aktaran Doğan Dağ; Bahçekent Flora projesinin yaptığı yüzde 60 primin Tual Bahçekent ve diğer projelere referans olacağını söyledi.
Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu inşaat sektöründeki en önemli sorunun KDV olduğunu ve artık sosyal konut yapmanın imkansız olduğunu söyledi.
Fikirtepe'deki kentsel dönüşüm projelerinden İstanbul 216'nın ikinci etabı 6.800 liradan başlayan metrekare satış fiyatlarıyla lansman satışlarına başladı..SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,972BeğenenlerBeğen
19TakipçilerTakip Et
507TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone