Ana Sayfa Etiketler Gaziosmanpaşa Konut Projeleri

Gaziosmanpaşa Konut Projeleri

İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinde yer alan konut fiyatları son 12 yıl baz alındığında 3 katından fazla bir artış göstermiştir. Yine aynı dönem aralığında konutların kira fiyatları ise 5 katına yakın bir yükseliş sergilemiştir. Alt gelir sosyoekonomik sınıfa mensup Gaziosmanpaşa ilçesinde yapılan bir konut yatırımının geri dönüş süresi ise 18 yıl olarak hesap edilmiştir. Bayrampaşa, Esenler, Eyüp ve Sultangazi ilçeleri ile komşu olan Gaziosmanpaşa ilçesinde, açılan tramvay hattı ile trafik sorunu az da olsa rahatlamıştır. İETT’ye ait diğer ulaşım araçları ile de bölgeye ulaşmak mümkündür. Gaziosmanpaşa ilçesi artan konut projeleri çalışmaları ile günden güne büyümektedir. Gaziosmanpaşa konut projeleri içerisinde en dikkat çeken yapılar ise, We Haliç, Fuzul Tem Konutları ve GOP Plevne projeleridir.

Süleyman Ekşi İnşaat tarafından 2 milyar TL yatırım değeriyle inşa edilen Ahes Misal İstanbul kapsamındaki 60 daire için 60 ay vade farksız taksitle ev sahibi olma imkanı sunuluyor. 

We Haliç Projesi

10 ekim 2017 tarihinde lansman satışlarının başladığı We Haliç projesinde inşaat çalışmalarının başladığı temel atma töreni 1 yıl önce 4 ekim 2016 tarihinde yapıldı. Gaziosmanpaşa Belediyesi ile Ilgın İnşaat ortaklığında 1 milyar 200 milyon TL yatırım değeriyle master planlı kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilecek olan proje İslambey Caddesi üzerinde...
Türkiye'nin master plana sahip ilk kentsel dönüşüm projesi olan We Haliç; İstanbul Gaziosmanpaşa'da hayata geçiriliyor.
deluxia park
Yeniköy Konakları

SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,960BeğenenlerBeğen
18TakipçilerTakip Et
493TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone