Ana Sayfa Etiketler Gayrimenkul haberleri

gayrimenkul haberleri

Satılık konutların metrekare ortalama fiyatı 2.414 TL'ye ulaştı.
“Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu” GYODER hem sektörün gelişimi için ihtiyaç duyulan konuları tespit etmek ve sektör çalışanlarının bu konularda bilgilerini güncellemek, hem de sektöre yeni girecekleri yetiştirmek amacıyla hayata geçirdiği “GYODER Akademi” ile eğitimlerine devam ediyor.
Knight Frank tarafından hazırlanan rapora göre Türkiye 2015 3. çeyrekte konut fiyatlarının en çok arttığı ülke oldu...
Century 21 Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay, aralık ayından itibaren satışların tavan yapacağına yönelik görüşlerini aktardı.
Afganistan Kentsel Gelişim Bakanı Sadat Mansoor Naderi, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi’ni ziyaret etti. Konuk Bakan Naderit TOKİ’nin yapısına oldukça ilgi duyduklarını, Afganistan’a aktarılabilecek bir yapı olup olmadığını incelemek istediklerini ifade etti.
YAPI, gayrimenkul, inşaat, tasarım ve mimarlık alanlarının önde gelen temsilcilerinin bir araya geldiği “6. Konut Konferansı” gerçekleştirildi. Bu sene 6.sı düzenlenen Konut Konferansı’nda konuşma yapan Yapı-Endüstri Merkezi Genel Müdürü Türkanık alt gelir için daha fazla konut üretilmeli dedi.
İstanbul Merter’de inşa edilmekte olan Real Merter projesinde metrekare birim fiyatları 4 bin 670 liradan başlıyor.
ÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı, kentsel dönüşümde “Süper Kent Projesi”ni hayata geçiriyor. Projeyle mevcut yapılar, yeni yapılar ve 7 kattan düşük katlı konutlarda enerji tasarruf performansına göre faiz desteği verilecek...
İnşaat sektörünün duayenleri yerini gençlere bırakıyor...
İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi Ekim ayında yeniden ve 2,0 puan arttı...
19 Kasım'da kapılarını açan İnşaat Yapı Malzemeleri, Mobilya ve Dekorasyon Fuarı 22 Kasım Pazar gününe kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.
Ankaralı sektör temsilcileri deprem master planının şart olduğunu savunuyor.
Ülkemizde 7 Haziran seçimleri nedeniyle emlak ve gayrimenkul sektöründe meydana gelen durağanlık yerini bahar havasına bıraktı...
Fransa Cannes’da 18 Kasım 2015’te kapılarını açan dünyanın en büyük perakende ve gayrimenkul fuarı MAPIC’e ilgi büyük. Türk firmalarıyla uluslararası yatırımcıları 18 Kasım akşamında Majestic Otel’de bir araya getiren yemeğe 100’ü uluslararası yabancı yatırımcı olmak üzere toplamda 200 kişi katıldı.
1 Kasım seçimleri sonrası Türkiye'de yaşanan güven ortamı inşaat sektöründe yabancı yatırımcıyı konut almaya yönlendirdi.
Sinan Gayrimenkul imzası ile Bahçeşehir'de yükselen Sky Bahçeşehir projesinde 'seçkin bir hayat ödemesi çok rahat' sloganıyla fırsatlar sunuluyor. Projede 2 oda 1 salon daireler 19 bin TL'den başlayan peşinatlarla yeni daire sakinlerini ödeme kolaylıkları ile buluşturuyor.
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Ankara'daki temasları sırasında Pelitli Kentsel Dönüşüm Projesi ile Ortahisar Belediyesi’nin hizmet binasının yapılacağı Pazarkapı Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili görüşmelerde bulundu.
Küçükçekmece Belediyesi, kentsel dönüşüm projeleri kapsamında Yenimahalle, İmaret Caddesi üzerindeki 25 gecekondunun yerine 108 daireden oluşan rezerv konutların yapımına başladı.
Westside İstanbul projesi, satışa çıktıktan sonra yatırımcı ve oturumcusuna yüzde 52 oranında kazanç sağladı.
DAP Yapı imzasıyla Kartal Dragos’ta yükselen Adam Kule'de lansmana özel kampanyalar sürüyor. Adam Kule ödeme planı haberimizde yer alıyor.SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,970BeğenenlerBeğen
19TakipçilerTakip Et
507TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone