Ana Sayfa Etiketler Galatasaray

Etiket: galatasaray

Türkiye’nin lider gayrimenkul markası Nef, 3 yıl süreyle ana sponsoru olduğu Galatasaray’ın lider futbolcularıyla keyifli bir reklam kampanyasına imza attı.
Emlak Konut GYO; Galatasaray'ın Florya'daki arsasına komşu bir başka arsayı TOKi'den satın aldı. Bu stratejik hamleyle birlikte önümüzdeki aylarda kurum tarafından ihaleye çıkartılacak olan sarı kırmızılı kulübün Şenlikköy arsası da çok daha değerli bir hale geldi.
Emlak Konut GYO ile Galatasaray Kulübü arasında imzalanan protokol gereği gelir paylaşımı yöntemiyle sarı kırmızılı kulübün Riva'daki arazisi üzerinde gerçekleştirilecek projede ihaleyi kazanan Yılmaz İnşaat A.Ş. ile nihai imzalar atıldı.
Riva'da emlak hareketliliği devam ediyor. Son olarak Galatasaray ile gündeme gelen bölgede yeni bir arsa satışı daha yapılmaya hazırlanıyor.
Sarı kırmızılı kulübü ekonomik darboğazdan çıkaracak olan ve sonucu merakla beklenen Riva arazisi ihalesini Ankara merkezli 2 inşaat firmasının kurduğu ortak girişim kazandı.
Beykoz Riva arsa satış karşılığı gelir paylaşımı ihalesinin 2. oturumuna en yüksek teklifi FEMA İnşaat Ticaret A.Ş. & KLV İNŞ. A.Ş. İş Ortaklığı vererek arsanın sahibi oldu.
Emlak Konut GYO tarafından sarı kırmızılı kulübün Riva'daki arazisinin ihalesine ilk turda en yüksek teklifi DAP Holding bünyesindeki Eltes İnşaat verdi.
8 haziranda Emlak Konut GYO tarafından ihaleye çıkacak olan Galatasaray'ın Riva'daki arazisine gayrimenkul sektörünün önde gelen inşaat şirketleri talip..
Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, Maltepe, Kartal, Fikirtepe'de 5 yeni projeye başlayacakları bilgisini verirken Galatasaray'ın Riva arazisine de teklif vereceklerini iletti.
Galatasaray'ın Riva arazisi üzerinde proje yapılması için protokol anlaşması imzaladığı Emlak Konut GYO; projede ihale sürecini başlatarak düğmeye bastı.
Galatasaray'ın Riva arazisi üzerinde Emlak Konut ile birlikte geliştireceği Eko-Köy projesinde ihale başvuruları 12 mayısta başlıyor.
Galatasaray Ana Sponsoru olan Nef #BirizBirlikteyiz kampanyası ile çocukların eğitimi için herkesi ‘Bir’ ve ‘Birlikte’ olmaya davet etti.
Geçtiğimiz sene Galatasaray'a sponsor olan gayrimenkul sektörünün parlayan yıldızı Nef; sarı kırmızılılardan sonra Dünyanın en önemli futbol kulüplerinden Barcelona'yla da sponsorluk anlaşması yaptı.
Sarı kırmızılı kulübün başkanı Dursun Özbek, Riva ve Florya arazilerinin değerlendirilmesi konusunda Emlak Konut GYO ile yaptıkları anlaşmadan orta vadede yaklaşık 1.5 milyar Lira gelir elde edeceklerini söyledi.
Emlak Konut Galatasaray Spor Kulübü'ne minimum gelir payı olarak 508 milyon 729 bin lira ödeyecek.
Emlak Konut Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kurum, İzmir Alsancak'taki TARİŞ arazisi hakkındaki anlaşmada Galatasaray'la varılan anlaşmanın örnek alındığını söyledi.
Galatasaray, Riva ve Florya'nın durumunu görüşmek üzere olağanüstü genel kurul düzenledi. Dursun Özbek, genel kurulda Riva için en uygun firmanın Emlak Konut olduğunu ifade etti.
inşaatı büyük ölçüde tamamlanan Mecidiyeköy'deki 5 yıldızlı otelin yönetim olarak 'sat ve geri kirala' sistemiyle kiralanması gündemde.
Dumankaya İnşaat'ın Maltepe'de hayata geçirdiği; alışverişten ev yaşamına, spordan iş hayatına İstanbul’un sürekli yükselen ritmini yaşatan Ritim İstanbul’un en prestijli son etabı satışa açıldı.
Galatasaray Spor Kulübü, 4 yıldızlı formasının göğüs reklamı sponsoru Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alan Dumankaya İnşaat oldu.

YAZARLAR

Ayla Özer
62 YAZI