Ana Sayfa Etiketler FuzulEv

Etiket: FuzulEv

FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, 2017 ocakta başlayan ve eylülde sona eren teşviklerin satışlarda düşüşe neden olduğunu ve yeni yılda hükümetten yeni teşvik beklentileri olduğunu söyledi.
Özellikle dar ve orta gelirli ailelerin ev ve otomobil sahibi olmasına imkân veren kira öder gibi ev ve otomobil sahibi yapan FuzulEv faizsiz ve vade farksız ödeme sistemi ile tercih ediliyor.
Fuzulev, özellikle istihdam açığı olan Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgeleri’nde şubeler açarak büyümeyi hedefliyor.
İstihdam seferberliğine Fuzul Grup 250 kişiye daha istihdam oluşturarak destek vermeyi planlıyor.
Fuzulev, Türkiye ekonomisine olan güven ve inancını; büyüme hedeflerine yansıtarak gösterdi.
16. MÜSİAD Expo Fuarı'na katılan firmalardan olan Fuzul Grup, 3. İstanbul ve Fuzulev sistemi ile ziyaretçilerinin karşısına çıktı. Eyüp Akbal, 3. İstanbul projesinin büyük ilgi gördüğünü söyledi.
Faizsiz, Fuzul Yapı garantörlüğü altındaki kimsenin mağdur olmadığı Fuzulev sistemini, Fuzulev Genel Müdür Yardımcısı Aydın Özkan anlattı.
Fuzulev Genel Müdür Yardımcısı Aydın Özkan, Fuzulev sisteminin detaylarını anlattı. Aydın Özkan, Fuzulev sisteminde Anadolu'daki imece sisteminden esinlendiklerini söyledi.
Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, Fuzul Yapı'yı ve beklentilerini anlattı.
FuzulEv 2016 yılında, her ay iki yeni şube açarak yıl sonunda Diyarbakır, Elazığ, Antalya ve İstanbul'un bazı bölgelerinin de bulunduğu toplam 30 noktada şube sahibi olacak.
‘Altın Günü’ mantığıyla geliştirilen sistemle on binlerce aileyi hayallerine kavuşturmanın gurunu yaşayan FuzulEv, Diyarbakır ve Elazığ’ın da aralarında bulunduğu toplam 15 yeni şube açılışıyla, yılsonuna kadar 400 kişiye daha iş imkânı sağlayacak.
Faizsiz, peşinatsız, vade farkı olmadan ev sahibi olmayı kolaylaştıran Fuzulev, çevre bilinci ile gelecek nesillere sizin adınıza en güzel hediyeyi veriyor. Fuzulev, ÇEKUD işbirliği yapıyor ve dünyanın daha temiz ve yaşanabilir bir çevre olmasına destek veriyor.
Fuzul Grup, 23 yıllık sektör tecrübesi ile gayrimenkul sektöründe yeni bir oluşuma imza atarak; faizsiz, kredisiz, peşinatsız ödeme koşullarıyla herkesin ev sahibi olmasını kolaylaştırıyor. Fuzulev, 24 Kasım Öğretmenler Günü haftası boyunca organizasyon bedelinde indirim yapıyor.
Faizsiz, peşinatsız, ara ödemesiz ev sahibi yapan Fuzul Grup, FuzulEv ile büyüyor...

YAZARLAR

Ayla Özer
65 YAZI