Ana Sayfa Etiketler Finans merkezi

Etiket: finans merkezi

Sinpaş Yapı'nın İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nde hayata geçireceği yeni projesi Finans Şehir'de lansman satışları başladı.
Merkez Bankası’nın İstanbul Finans Merkezi’ne gelmesinin kesinleşmesi gözleri Dekon Senkron’a çevirdi.
Dekon İnşaat, Ataşehir ile Ümraniye'nin kesişme noktasında İstanbul Finans Merkezi'nin ise kalbinde bulunan yeni projesi Dekon Senkron'u bugün düzenlenen bas...
Ataşehir’de İstanbul Finans Merkezi’nin hemen yanı başında hayata geçecek Dekon Senkron projesi lansmana özel indirimler ve uygun ödeme seçenekleriyle satışa çıktı.
Maksem Grup kalitesiyle sunulan 111 ayrıcalıklı ofisten oluşan A+ Live Ataşehir projesi Finans Merkezi'nin yanında, metroya yürüme mesafesinde üstelik m2’si 8 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.
Cushman & Wakefield’ın Yönetici Ortağı Tuğra Gönden "Finans Merkezlerinde başarılı olmanın 5 kritik faktörü" başlıklı raporunda konuyu değerlendirdi.
Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO'su Dr. Önder Halisdemir'in İstanbul'a uluslararası bir Finans Merkezi'nin gerekliliğine dair görüşlerini paylaştı.
Gayrimenkul şirketlerinin son verilerine göre yatırımcıların ilk adresi olan Ümraniye, İstanbul’un olası bir depreme karşı da en hazırlıklı ilçesi...
Ağaoğlu Şirketler Grubu, Dubai Cityscape 2015’te İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ni tüm dünyaya tanıttı.

YAZARLAR

Ayla Özer
65 YAZI