Ana Sayfa Etiketler Fikirtepe

Etiket: Fikirtepe

Yiğit Grup Başkanvekili Önder Yiğit, şu anda konut fiyatlarının "dip" seviyesinde olduğunu belirterek, bir süre sonra fiyatlarda ciddi artış olacağını ve bundan dolayı konut almanın tam zamanı olduğunu söyledi.
İstanbul'da yapılan en büyük kentsel dönüşüm projelerinden Fikirtepe'de sorunların halledilmesi ve verimli bir dönüşüm sürecinin başlatılması için yeni yol haritası hazırlandı. 
Kentsel dönüşüm kapsamında olan Fikirtepe bölgesinde yükselen Elite Concept projesinde 4 farklı daire tipi bulunuyor.
Fikirtepe'de kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Brooklyn Dream projesinde daire fiyatları 560 bin TL'den başlıyor.
Mist İnşaat Optimist Residence projesinde müşterilerine 60 aya kadar sıfır faiz taksit imkanı sunuyor.
Projeleriyle yatırımcılarına çok kazandıran Up serisine yeni biri daha eklendi. Fikirtepe'de yükselen Uplife Kadıköy projesinde 3 daire tipi bulunuyor.
Brooklyn City projesi Pana Yapı tarafından kentsel dönüşümün ilgi odağı olan Fikirtepe'de yükseliyor
?Ekşioğlu Yapı imzasıyla Kadıköy Fikirtepe’de yükselen Alya Life Residence fiyatları 580 bin TL’den başlıyor. Aralık 2017’de teslim edilmesi planlanan Alya Life Residence projesinde 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. İşte fiyet listesi ve tüm detaylar...
Ceylan İnşaat, Fikirtepe’ye yeni bir bakış açısı getirdiği Zer Göztepe'yi hayata geçiriyor. İlbank, KİPTAŞ ve Ceylan İnşaat’ın bilirkişiliğiyle ortaya çıkan proje; 675 konuttan meydana gelecek 360 derece bir yaşam projesi olarak yükselmeye hazırlanıyor.
Fikirtepe'de kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Usta İnşaat tarafından hayata geçirilen 1071 Kadıköy projesi, aile hayatı ile ticari sirkülasyonu birbirinden ayıran bir mimari konsepte sahip....
Ceylan İnşaat'tan yepyeni bir proje... Ceylan İnşaat, Fikirtepe’deki Zer Göztepe projesini İlbank ve KİPTAŞ ortaklığı ile hayata geçiriyor. İşte 105.000 metrekare inşaat alanlı yeni proje Zer Göztepe projesinin detayları...
Fikirtepe’de çarpık kentleşme sorunu sona eriyor..Kalitesiz yapı ve çarpık kentleşme ile geçmişte gündemle olan Fikirtepe’de kentsel dönüşüm çalışmaları hızını artırdı.
Nuhoğlu inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, emlakdream.com’a konuştu. Cubes Ankara Konut projesine ve Yenitepe İzmir projelerinin detaylarına değinen Nuhoğlu, konutta satışın ve kalitenin püf noktaları hakkında önemli bilgiler verdi...
UpLife Kadıköy projesinde teslimlerin Haziran 2019'da yapılması öngörülüyor.
Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, Maltepe, Kartal, Fikirtepe'de 5 yeni projeye başlayacakları bilgisini verirken Galatasaray'ın Riva arazisine de teklif vereceklerini iletti.
Bağdat Caddesi'nde hayata geçirdiği projelerde kalitesiyle öne çıkan Sefa İnşaat lüks konuttaki markası Evinparkı şimdi de Maltepe'de Evinpark Adatepe projesiyle hayata geçiriyor .Sefa Öztürk, Emlakdream.com'a yeni projelerini ve Bağdat Caddesinde konut fiyatlarını değerlendirdi.
Katar Expo'da ilgi gören ve 13 ön talep protokolü imzalanan Uplife Kadıköy'ün Türkiye'de de satışları devam ediyor.
UpLife Kadıköy projesi yüzde 40’ı yeşil alana ayrılan 16 dönümlük dev arazi üzerinde birbirinden ihtişamlı 4 kulesiyle yükseliyor.
Ön talep toplama sürecinin halen devam ettiği Elite Concept projesinde satış fiyatları 510 bin Liradan başlıyor.
Ön talep toplama sürecinde olan Brooklyn Dream projesinde satış fiyatları 400 bin Liradan başlıyor.

YAZARLAR

Ayla Özer
62 YAZI