Ana Sayfa Etiketler Eyüp Akbal

Etiket: Eyüp Akbal

FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, 2017 ocakta başlayan ve eylülde sona eren teşviklerin satışlarda düşüşe neden olduğunu ve yeni yılda hükümetten yeni teşvik beklentileri olduğunu söyledi.
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından her ay düzenli olarak yayınlanan konut satış istatistiklerinin eylül 2017 raporu yayınlanarak kamuoyuyla paylaşıldı. Eylül ayında konut satışlarında gerçekleşen sıçramayla birlikte sektörün konut satışlarında yeni rekor beklentisi pekişti. Rapor sonuçlarıyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal konut satışları ve...
Yaşanabilir alanlar oluşturmak hedefiyle 2000 yılından itibaren inşaat sektöründe de önemli yatırımlar yapan Fuzul Grup  Başakşehir’de “Bizimevler, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Kent Evila, Olimpia Park Plus”, Kağıthane’de “Meva Evleri”, Kartal’da “Serrapark Konutları” gibi birçok başarılı projeyi hayata geçirdi ve on binlerce aileyi ev ve işyeri sahibi yaptı. Halihazırda...
TÜİK eylül ayı sonuçlarını memnuniyet verici bulduğunu söyleyen Eyüp Akbal 2017 yılını "hem yerli hem de yabancıya konut satışında rekorlar kırarak tamamlarız" dedi.
Projelerini Fransa’da yaşayan Türklere tanıtan Fuzul Grup "Yatırım yapmaya, istihdam oluşturmaya devam edeceğiz” dedi.
10 mayısta düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtılan TEM Avrasya Konutları projesinden bugünden yatırım yapanlar teslimlere kadar yüzde 50 prim getirisi sağlayacak.
İstanbul Başakşehir'in en büyük projesi 3. İstanbul, Başakşehir’de başka hiçbir projede olmayan 1,4 km’lik yürüyüş parkuruna da sahip olacak.
9 mayısta yapılan basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtılmasının ardından lansman satışlarının başladığı TEM Avrasya Konutları projesinin 24 ayda en az yüzde 50 prim yapması bekleniyor.
Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal; metrekaresi 5 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkan TEM Avrasya Konutları'nın 2 yıl içinde en az yüzde 50 prim yapacağını söyledi.
Fuzul Yapı'nın İstanbul Gaziosmanpaşa'daki yeni projesi TEM Avrasya Konutları metrekaresi 5 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.
TEM Avrasya Konutları’ndan bugün alanın 24 ayda en az yüzde 50 kazanacağını söyleyen Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, Emlakdream.com Yayın Yönetmeni Ayla Özer’in sorularını yanıtladı.
3.İstanbul'dan daire alanlara yüzde 5 peşinat ile 60 aya kadar yapılan taksitlendirmelerde vade farksız, 120 aya kadar yapılan taksitlendirmelerde ise sadece 0.45 vade farkı ile cazip ödeme kolaylıkları sunan kampanyanın bugün son günü.
Başakşehir'de inşa edilen 3. İstanbul projesinin 30 Nisan tarihine kadar uzatılan avantajlı kampanyasında son haftanın içine giriliyor.
Türkiye'nin gündemini ocak ayı sonundan itibaren etkisi altına alan anayasa değişikliği halk oylamasının 16 nisanda tamamlanması ve hükümetin konut sektörüne getirdiği teşviklerin devreye girmesiyle birlikte bir süreden beri beklemede olan Körfez yatırımcısının sektörü hareketlendirmesi bekleniyor.
Referandum sonuçlarını değerlendiren Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal "Tüm işadamlarını yatırıma davet ediyorum" dedi.
3. İstanbul projesinde, yüzde 5 peşinat, 60 ay sıfır faiz ve 120 aya kadar 0,45 faiz fırsatı tanıyan avantajlı kampanyanın 30 Nisan'da biteceği öğrenildi.
3. İstanbul projesi için 60’aya kadar 0 vade farksız, 120 aya kadar ise 0.45 vade farkı sunan dev konut satış kampanyası bu ay sonuna kadar devam ediyor.
Başakşehir'de hayata geçerilen 3. İstanbul projesinde kadınlar ile erkekler için dizayn edilmiş 3 sosyal tesis yer alıyor.
Başakşehir’deki projeler arasında en büyük yeşil alana sahip olacak 3. İstanbul’da, 4 mevsimin güzelliğini de ayrı yaşatmayı amaçlıyor.
İstanbul Başakşehir'de yer alan 3. İstanbul projesinde ev fiyatları 3 bin 800 TL'den başlıyor.

YAZARLAR

Ayla Özer
65 YAZI