Ana Sayfa Etiketler Esenyurt konut projeleri

Esenyurt konut projeleri

İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Esenyurt ilçesinde son 10 yılda konut fiyatları 1.5 katından daha fazla artmıştır. İlçedeki konutların kira fiyatları ise aynı dönem aralığında 2 katından büyük bir yükseliş yaşamıştır. Sosyoekonomik olarak alt gelir seviyesinin yaşadığı bir muhit olan Esenyurt’ta yapılan bir konut yatırımının geri dönüş süresi 15 yıl olarak görülmekte. TEM karayolu ve E-5 karayolunun geçtiği ilçeye ulaşım İETT seferleriyle sağlanabilmektedir. Ayrıca bölgeye minibüs ile de ulaşabilmek mümkündür. Esenyurt konut projeleri içerisinde gerçekleştirilen ve gerçekleştirilmesi planlanan çok çeşitli çalışmalar mevcuttur. Bunlardan en göze çarpanları ise, Innovia 4. Etap, Koza Park, Mahal İstanbul ve Gümüş Panoroma projeleridir.

Konut teslimlerine az bir zaman kalan Terrace Lotus'ta rezidans daireler ve ticari mağazalar bulunuyor.
Onur Beton A.Ş. ve Onur Çimento A.Ş. ortaklığıyla Esenyurt'ta hayata geçirilen Onur Park Life İstanbul projesi, yüzde 50'si yeşil alana ayrılmasıyla sakinlerine nefes aldırıyor.
İstanbul Esenyurt’ta Özyurtlar İnşaat tarafından başlatılan Ödül İstanbul projesi şehir yaşamından kopmadan huzuru size getiriyoruz sloganıyla özenli bir şekilde hazırlandı. Projenin amacı hayatı kolaylaştırmak ve bu anlamda da sosyal alanlarıyla birlikte şehrin ortasında kendinizi özel hissetmeniz. Ödül İstanbul Projesi’nde kat planları, teslim tarihi, örnek daire ve sosyal alanlar Projenin tamamında 2683...
Yapım çalışmalarının devam ettiği Onur Park Life İstanbul projesi 3 etaptan oluşuyor.
Aris Grand Tower projesinde satış fiyatları 310 bin TL'den başlıyor.
Ön satış sürecinin devam ettiği Mavera Sefa projesinde satış fiyatları 235 bin TL'den başlıyor.
Esenyurt'ta projelendirilen Meydan Ardıçlı'da konutlarda metrekare satış fiyatları 3 bin TL'den başlıyor.
Özyurtlar Holding'in öğrenci evi konseptinde inşa edeceği yeni projesi NCadde Ateş Corner'da çalışmalar başlıyor.
Yaşamın başladığı HEP İstanbul projesinde 50 daire için çok özel ödeme kolaylıkları kampanyası başladı.
Güvenilir bir ortamda bahçeye çıkıp oyun oynama imkânı veren Evim Yüksekdağ'ı çocuklar çok sevecek..
Mart 2008'de ilçe olan Esenyurt; kuzeyinde Başakşehir ve Arnavutköy , doğusunda Avcılar, güneyinde Beylikdüzü ve batısında da Büyükçekmece ilçeleri ile komşudur. Son yıllarda gayrimenkul yatırımlarının gözde lokasyonlarından biri haline gelen ilçe 20 mahallesi ile birlikte yaklaşık 850 bin nüfusa ve 27 milyon 770 bin metrekarelik bir yüzölçümüne sahiptir. Çok...
Avrupark Hayat'ta firma bünyesinde yapılan 42 ay 0 faizle taksitlendirme imkânı 30 kasım tarihine kadar devam edecek.
Yüzde 5 peşin ve aylık 1.900 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı veren Ödül İstanbul'da 60 ay da vade var.
Konut teslimlerinin 2019'un ilk aylarında yapılacağı Makyol Santral projesinde yaşayacak olanlar kapının önünden binecekleri Mahmutbey - Esenyurt metrosuyla İstanbul'un her tarafına kolaylıkla ulaşım sağlayacaklar.
Gayrimenkul sektöründe bugüne kadar çok sayıda başarılı projeyi hayata geçiren Özyurtlar Holding bünyesinde inşaat projeleri geliştiren Neyzen İnşaat tarafından Esenyurt Fatih Mahallesi'nde bulunan yaklaşık 3 bin metrekarelik arsa üzerinde 12 katlı tek blok inşa edilen Nota Residence'da 1+1 planında 84 daire ile 10 ticari ünitede konut teslimlerinde geri sayım...
13 ekimde gerçekleştirilen basın lansmanıyla kamuoyuna ve yatırımcılara tanıtılan Makyol Santral projesinde satış fiyatları 319 bin TL'den başlıyor.
Geride çok sayıda mağdur bırakarak yarım kalan Ukra City projesi Özyurtlar tarafından devralınarak Ödül İstanbul adıyla yeniden hayat buluyor. Projeden şimdi yüzde 5 peşinle ve aylık 1900 TL'den başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün.
Makyol Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Genel Müdürü Gürler Ünlü; basın toplantısının ardından emlakdream.com Yayın Yönetmeni Ayla Özer’in sorularını yanıtladı.
5 farklı daire tipinin bulunduğu Meydan Ardıçlı projesinde şirket bünyesinde 60 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,970BeğenenlerBeğen
19TakipçilerTakip Et
507TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone