Ana Sayfa Etiketler Ege yapı

Etiket: ege yapı

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı; Ocak 2018 konut satışları raporu ile ilgili görüşlerini paylaştı.
Gayrimenkul sektöründe önemli projelere imza atan Ege Yapı; sektörün deneyimli ve başarılı İsmi Alpay Çepni ile yollarını birleştirdi.
Ege Yapı'dan sanata ve kültüre destek devam ediyor. Fotoğraf sanatçısı Resul Çelik'in 11 yıl boyunca Türkiye'nin 81 şehrini gezerek kentlerimizin kendine has tarihi, doğal, kültürel güzelliklerin yaşam öyküleri ile görselleştirdiği eser şimdi Ege Yapı'nın sponsorluğunda Cenevre'de sergilenecek. Kültür mirasımıza büyük katkı sağlayacak ve yurtdışında da tanıtımı yapılacak özel bir kitabın sponsoru...
Ege Yapı tarafından Kağıthane merkez Cendere Yolu'nda; TEM’e 2 dakika, Levent ve Maslak’a komşu konumda bulunan yaklaşık 27 bin metrekarelik arsa üzerinde 820 milyon TL yatırım değeriyle 10 blok halinde projelendirilen Kordon İstanbul'da büyüklükleri 41 ile 226 M² arasında değişen, 1+0’dan 4+1’e kadar bahçeli veya teraslı kat planı seçeneklerinin sunulduğu...
Daire fiyatlarının 505 bin liradan başaldığı Kordon İstanbul projesinde, 36 aya kadar sıfır faizle taksit imkanı sunuluyor.
Kağıthane ile Maslak'ın kesişme noktasında ve Sadabad Deresi'nin yanıbaşında konumlanan Kordon İstanbul projesinden vade farksız yatırım yapma fırsatları devam ediyor.
Yaşamın başladığı Batışehir projesinde kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı başladı.
İnşaatına 2018 yılında başlanacak olan Egeyapı Beyoğlu projesinin ismi henüz belli değil.
Kordon İstanbul projesinde müşterilere 36 aya kadar sıfır faizle taksitimkanı sunuluyor.
Ekonominin mihenk taşını oluşturan inşaat ve gayrimenkul sektörünün önde gelen temsilcileri, 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde TÜRKİYE'NİN YOLU adlı videoyla bir arada. İşte, Sur Yapı GYO, Ege Yapı, Torunlar GYO, Kolin İnşaat, Kuzu Grup ve Artaş İnşaat'ın vatan için birleştiği video...
15 Temmuz'un yıl dönümünde Türkiye'nin Yolu videosu ile anlamlı mesaj.... İnşaat Sektörünün önde gelen 6 firması bir araya gelerek15 Temmuz'un yıl dönümünde mesajlarını Türkiyenin Yolu adını verdikleri ,özel video ile aktardılar.Artaş İnşaat,Ege Yapı,Sur Yapı,Kolin İnşaat,Kuzu Grup,Torunlar Gıda Yönetim Kurulu Başkanlarının mesajlarının yer aldığı videoda 15 Temmuz darbe girişiminin Türk insanı tarafından kahramanca karşı durulduğu ve bundan sonra da mücadeleye devam edileceği mesajı verildi.
Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan inşaat ve gayrimenkul sektörünün önde gelen temsilcileri, 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde TÜRKİYE'NİN YOLU adlı videoyla bir arada. İşte, Sur Yapı GYO, Ege Yapı, Torunlar GYO, Kolin İnşaat, Kuzu Grup ve Artaş İnşaat'ın vatan için birleştiği video...
Konut üreticileri arasında yaptığın projelerle fark yaratan Ege yapı 3 yıllık yatırım planları çerçevesinde yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor. Üsküdar Beylerbeyi'nde hayata geçireceği yeni projenin satışları başladı bile...
NazmiDurbakayım demir fiyatlarının düşeceğini söylerken, Altan Elmas demir fiyatlarında yükselişin ve düşüşün borsa gibi normal karşılaşılanması gerektiğini belirtti. Süleyman Çetinsaya inşaatçıların iş bırakma lüksü olmadığını, İnanç Kabadayı ise demir fiyatlarının düşme eğiliminde olduğunu söyledi
2017'nin yeni projelerinden Kordon İstanbul'da 27 nisanda gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara yapılan tanıtımın ardından başlayan lansman satışları ve fırsatları devam ediyor.
27 nisanda düzenlenen basın toplantısının ardından lansman satışlarının başladığı Kordon İstanbul projesinde konutları satış fiyatları 295.000 TL'den başlıyor.
Kordon İstanbul projesinde sanat atölyeleri, özel sinema odası, kapalı yüzme havuzu ve misafir odası gibi hayatı kolaylaştıracak aktivite alanlarıyla yaşam kalitesini artıracak.
Kağıthane ile Sarıyer'in buluşma noktasında benzersiz bir lokasyonda hayata yükselecek Kordon İstanbul projesinin, İBB'nin ıslah projesi tamamlandığında kesintisiz yürüyüş ve bisiklet yollarının yanı sıra pek çok spor alanıyla da aktif yaşamın merkezi olması öngörülüyor.
Ege Yapı’nın, Maslak ve Kağıthane’nin buluşma noktasındaki merakla beklenen yeni projesi satışa açıldı. İstanbul’un yatırım değeri en yüksek ve en değerli bölgeleri arasında gösterilen lokasyonda hayata geçecek KORDON İSTANBUL, lansman döneminde ev sahibi olmayı düşünenlere yüksek kazanç vadediyor.
Ege Yapı'nın Sadabad Deresi kenarında Maslak ile Kağıthane'nin kesişme noktasında hayata geçireceği Kordon İstanbul projesinin önünden İBB'nin yeni ulaşım projelerinden dekovil yani nostaljik tramvay geçecek.

YAZARLAR

Ayla Özer
62 YAZI