Ana Sayfa Etiketler Deniz İstanbul

Deniz İstanbul

Nisan ayında yaşamın başlayacağı Eskişehir Flora Evleri modern tasarımı ve özellikleriyle dikkat çekiyor.
Emlak Konut’un Güçlü Bir Türkiye İçin Birlik Vakti kampanyasına katılan İstanbul’un en yeşil projesi NEF Bahçelievler projesinin yüzde 25’i tamamlanmış durumda bulunuyor.
Denizİstanbul’da Kanyon Evleri’nde yaşam başladı, Mercan Konakları ve Marina Evlerinde ise yaşam bu yıl sonbahar ve kışa başlıyor.
Yakuplu’da hayata geçen Denizİstanbul projesi deniziyle olduğu kadar yeşil alanlarıyla da göz dolduruyor. İstanbul’da kişi başına 3 metrekare yeşil alan düşerken Denizİstanbul’da bu rakam 17 metrekare.
İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü İlçesinde Yakuplu mevkiinde yapımı devam eden Deniz İstanbul projesi Mercan Konakları etabında kasım ayı itibarıyla satış fiyatları, ödeme planı, teslim tarihi ve genel bilgiler haberimizde.
İstanbul'un en büyük sahil kasabası Deniz İstanbul'da 60 ay vadede %0.42 vade farkı ile konut sahibi olmak mümkün.
Beylikdüzü Yakuplu’da yapımı devam eden Deniz İstanbul projesinin 6 etabından biri olan Kalyon Evleri’nde; güncel fiyatlar , genel bilgiler , teslim tarihi , ödeme planı , kat planları , kim yapıyor , nerede yapıyor sorularınızın cevapları haberimizde..
Deniz İstanbul'un Mercan Konakları etabında; satış fiyatları, ödeme planı, genel bilgiler, resimler, teslim tarihi, kat planları, kim yapıyor, nerede yapıyor sorularının cevapları haberimizde..
Az katlı apartman konsepti olarak satışa çıkan Mercan Konakları, Deniz İstanbul projesinin 6 etabından biri. Projede peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulanıyor. Projede fiyatlar 326 bin liradan başlıyor.
Kartal’da yapımı devam eden Tual Adalar konut projesinde 1+1 dairelerin satış fiyatları 359 bin liradan başlarken yüzde 5 peşinat ve uygun faiz oranlarıyla vadelendirme imkanı bulunuyor.
Beylikdüzü'nde 1 milyon 200 metrekarelik devasa bir alana inşa edilen Deniz İstanbul projesi, sahil kasabası olarak inşa ediliyor. İçerisinde her türlü sosyal donatıyı barındıracak olan proje olan cazip ödeme koşulları sunuyor.
İŞ GYO imzasıyla önceki yıl İzmir’de temelleri atılan Ege Perla projesinin AVM bölümü, Ekim 2016’da kapılarını açacak.
Büyük, orta ve küçük ölçekli işletmelerin büyüme hedeflerini gerçekleştirirken maliyetleri düşürme operasyonları patronlar için oldukça önemli. Bu gerçeğin işverenlerin lehinde olması için projeler geliştiren Sinpaş Holding, İş Modern Corner projesine imza atıyor.
Yaratıcıyız… Yenilikçiyiz… Farklıyız… Çalışkanız… Kararlıyız… Bu sözler, İzmir'e dev projeler kazandıran Folkart Yapı'nın Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak'a ait. Sancak ve ekibi şimdi de Çeşme'de toplam yatırım değeri 250 milyon lirayı bulan iki konut projesine başlıyor.
Yakuplu’daki Deniz İstanbul projesinin yeni etabı Mercan Konakları’nda Ramazan ayına özel 24 ay 0 faiz ve yüzde 10 peşinat ile 60 aya varan ödeme avantajı sunuyor.
İstanbul’un her iki yakasında da farklı mimaride inşa ettiği projelerle dikkat çeken DAP Holding, bu yıl içinde Kartal başta olmak üzere Beykoz, Acıbadem ve Taksim’deki yeni projeleri için 1 milyar 800 milyon lirayı bulan yatırım bütçesini adım adım kullanıyor.
1974 yılında Ankara’da kurulan SİNPAŞ Holding 42 yılda binlerce aileyi konut sahibi yaptı.
Ankara merkezli Has Metal ile DBN Mühendislik’in kurduğu HAS – DBN Yatırım Ortaklığının, İstanbul’un gelişimine açık merkezlerinde üretmeye başlattığı projelerin ilki ATİYE'de inşaat ve satış süreci devam ediyor.
İstanbul’un son yıllardaki markalı projeleriyle ve bulunduğu lokasyonu itibarıyla yıldızı parlayan Basın Ekspres Yolu üzerinde bulunan sınırlı sayıdaki ticari mağaza ve dükkanlarda Kuyaş Gayrimenkul , yatırımcılara cazip ödeme fırsatları sunmaya başladı.
Ev alma planlarınız varsa ve Babalar Günü kampanyasından yararlanmak istiyorsanız, Greenox'ta bu özel güne has olmak üzere yüzde 20 indirim uygulanmakta.SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,972BeğenenlerBeğen
19TakipçilerTakip Et
507TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone