Ana Sayfa Etiketler çevre ve şehircilik bakanı

çevre ve şehircilik bakanı

Türkiye genelinde başta İstanbul olmak üzere kentsel dönüşüm konusunda önemli çalışmalar yapılıyor. Hem devlet kurumları hem de özel sektör, riskli binaların yenilenmesi için ardı ardına projeleri hayata geçiriyor. 
Sur Yapı tarafından Antalya’nın Kepez-Santral bölgesinde 1 milyon 300 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek 8 milyar TL değerinde 19 bin konutun yer alacağı kentsel dönüşüm projesi hayata geçiriliyor. Bu kapsamda, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Antalya Valisi Münir Karaloğlu ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile proje...
Emlak Konut farkıyla hayata geçirilen Temaşehir Konya projesinde, özel ödeme koşulları sizi bekliyor.
İzmir, yaşanan ekonomik ve siyasi sıkıntılara rağmen, konut sektöründe olumlu bir dönem geçiriyor.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İstanbul'da 10 yıl içinde 250 bin konut yapmayı hedeflediklerini söyledi.
3. Kentsel Dönüşüm Zirvesi'ne katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, emsal arttıran belediyeleri ve firmalarla anlaşmayan vatandaşları eleştirdi.
Hürriyet'in Hilton İstanbul Bomonti’de düzenlediği Sign of the City Awards törenine katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki yaptığı konuşmada; gündeme, sektöre ve kentsel dönüşüme değindi.
65. Hükümetin yeni Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki oldu. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde Kentsel Dönüşüme verdiği destek ile ön plana çıkan Mehmet Özhaseki, Bakanlığı döneminde de Kentsel Dönüşüme öncelik verecek.
Alışverişten ev yaşamına, spordan iş hayatına İstanbul’un sürekli yükselen ritmini yaşatan Ritim İstanbul’un en prestijli son etabı satışa açıldı.
İzmir Ödemiş’te arazi payları iki kat artınca ev fiyatları fırladı.
Nef'in kurucusu Erden Timur, Foldhome konseptini ABD'nin ardından Avrupa'ya da ihraç edecek.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Adana’ya gerçekleştirdiği ilk ziyaretinde emeklilere ev, öğrencilere yurt müjdesinde bulundu.
Pana Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat Ufuk, 9 Aralık Çarşamba günü Çırağan Sarayı'nda emlak editörleri ile bir araya geliyor.
Türkiye’nin lider yeşil bina danışmanlık şirketi Altensis’in kurucusu Berkay Somalı, yeşil bina uzmanlığının en üst derecesi olan “LEED Fellow” ünvanına layık görüldü.
Ankara Golfkent’te 31 adet arsa ve 58 adet gayrimenkul TURYAP tarafından müzayede ile satışa çıkıyor.
Onursal Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öngün, gayrimenkul ve inşaat sektöründeki hareketliliğin, ekonominin geneline olumlu etkiler yaptığını belirtti.
Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, emlak sektörünün 2016 yılında yüzde 15 büyüme kaydedeceğini belirtti.
ABD'de 2. el konut satışları Ekim'de yüzde 3.4 düştü. Analist beklentileri yüzde 2.7 düşüş görülmesi yönündeydi.
Beyoğlu’nda inşa edilmekte olan Türkiye’nin en iyi kentsel dönüşüm projelerinden Piyalepaşa İstanbul’da fiyatlar 650 bin 630 liradan başlangıç gösteriyor.
Toptan Tekstil AVM konsepti ile Merter'e, herkesin kazanacağı yeni bir yaşam merkezi geliyor.SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,970BeğenenlerBeğen
19TakipçilerTakip Et
507TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone