Ana Sayfa Etiketler Çeşme konut projeleri

Etiket: Çeşme konut projeleri

İzmir’in Ege Denizi’yle buluşan ilçelerinden biri olan Çeşme Ege Bölgesinin huzurlu ve keyifli yaşantısına sahip olmak isteyenlere farklı konut seçenekleri yer alıyor. Sayısız Çeşme konut projeleri arasında apartman dairesinden müstakile pek çok konut tipi gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen ya da ev sahibi olma hayali kuran alıcılara sunuluyor. Lokasyonuyla turistik bir konuma sahip olan ve öğrenci açısından da tercih edilen bir şehirde yer alan Çeşme yatırım amacıyla alımlarda ev sahiplerine kira getirisi açısından avantajlı fırsatlar yaratıyor. Öğrencilere uygun 1+1’den başlayan konut tipinden, çocuklu ve geniş ailelerin yaşamına uygun 4+1 ya da daha geniş tiplere kadar farklı projelere imza atılıyor. Markalı konut projeleri üreten firmalar da Çeşme konut projeleri ile yatırımcılara bu ilçede farklı seçenekler inşa ediyor.

Folkart Ardıç Çeşme projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..
Villa Vera Şifne Taş Evler projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

Estilo Çeşme projesi

Konut teslimlerinin eylül ayında başlayacağı Estilo Çeşme'de satış fiyatları 640 bin liradan başlıyor.
Henüz satışlara sunulmayan Villagio 50+ Rezidans projesinde ön talepler toplanıyor.

Çeşmarine projesi

Çeşme merkezde bulunan Çeşmarine projesinde konutlar hemen teslim durumda.
Çeşme Dalyanköy'de projelendirilen Valory Çeşme'de temel atılarak inşaat çalışmaları başladı. Projenin 14 ayda tamamlanması planlanıyor.
İzmir ve Çeşme'de projeler hayata geçiren SUV Yapı'nın Çeşme'deki yeni projesi Mi'Marin Dalyan satışa sunuldu.
Çeşme'de hayata geçirilecek olan Mi'Marin Ayayorgi projesi 25 konuttan meydana geliyor.
Villa Vera Şifne Taş Evler projesi İzmir'in tatil merkezlerinden Çeşme Ilıca mevkiinde yükseliyor. Proje 14 dubleks villadan oluşuyor. Projede 4+1 villalar 120 metrekare olarak tasarlandı. İşte detaylar...
Türkiye'de birçok projeye imza atan Nuhoğlu Gülsa İnşaat, rotayı Ege'ye çevirdi. Firma, Yenitepe İzmir projesinden sonra Çeşme'de yeni bir proje hayata geçiriyor.
Folkart Yapı, 2017 yılının yaz aylarında Çeşme'deki projelerine yoğunlaştı. Folkart Blue Çeşme, Folkart Hills Çeşme, Folkart Ardıç Çeşme projesilerinden sonra firma, Folkart Ilıca Çeşme projesi için harekete geçti. Projede satışlar başladı. İşte detaylar...
Ege Bölgesi'nin en huzurlu bölgesi olan Çeşme Ovacık'ta yeni bir proje yükseliyor. Köy konseptli olmasıyla dikkatleri üzerine çeken Mi'Marin Ovacık adlı proje, doğal yaşamın içinde modern bir yaşam sunuyor.
Yiğitoğlu Grup, Valory Çeşme projesi ile gayrimenkul sektörüne hızlı giriş yapıyor.Dalyan'da, denize sıfır konumda yer alacak Valory Çeşme, eşsiz manzarası ve bahçe kullanımları ile doğayla iç içe bir yaşam sunacak...
Çeşme'de yazlıklara ilgi azalırken fiyatları 450 bin TL ile 4 milyon TL arasında değişen rezidansların büyük talep gördüğü belirtildi.
İzmir'in ünlü tatil ilçesi Çeşme'de hayata geçirilmekte olan Folkart Blu, Sea Homes Paşalimanı, Jardin Eden ve Folkart Hills projelerinde genel bilgiler, satış fiyatları ve teslim tarihi bilgileri..
Homes Grubu’nun Türkiye’deki ilk yatırımı olan Sea Homes Paşalimanı rezidanslarına, Londra’da düzenlenen törenle “European Property Awards” yarışmasında “Highly Commended” ödülü verildi.
Pana Yapı, Çeşme'de çok özel bir proje hayata geçiriyor. 118 özel villa ve 60 rezidans dairesinden oluşan 'Jardin Eden' projesi zengin olanaklar, ege mimarisi ve kendine ait plajıyla sizi huzurlu bir ege yaşantısına götürüyor.
Pana Yapı Çeşme'nin en büyük projesi Jardin Eden'i hayata geçiriyor. İnşaat çalışmaları başlayan ve daha şimdiden %30'u satılan 118 villa ve 6 ayrı konakta yer alan 60 rezidansa 1 milyon 400 bin TL'den başlayan lansman fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.
Alaçatı Dizayn İnşaat Çeşme Reisdere Köyü’nde Reisköy projesini hayata geçiriyor. 5 etap ve 110 ayrı evden oluşan samimi bir köy dokusu hissi yaratılan Reisköy’de taş ev dokusu ve sokak, avlu mimarisiyle antik bir köy hayatı esintisi sunuyor.
Pana Yapı'nın Çeşme'de inşa edeceği Jardin Eden'in basın lansmanı gerçekleşti. 118 villa ve 60 adet rezidanstan oluşan Çeşme Jardin Eden, Güney Fransa ve Ege mimarisinin sentezinden meydana geliyor.

YAZARLAR

Ayla Özer
62 YAZI