Ana Sayfa Etiketler Çekmeköy Konut Projeleri

Çekmeköy Konut Projeleri

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Çekmeköy ilçesindeki konut fiyatları son 10 yıl baz alındığı zaman artış oranı yüzde 250 civarlarındadır. Ev kiraları ise aynı dönem aralığı için yüzde 180’e yakın bir oranda artış göstermiştir. Alt gelir seviyesine mensup bir bölge olan Çekmeköy ilçesinde yapılan bir konut yatırımının geri dönüş süresi ise 22 yıl olarak hesaplanmaktadır. Bölgeye ulaşım için dolmuş hatları kullanılabilir; aynı zamanda otobüsler ile de Çekmeköy’e ulaşmak mümkündür. Çekmeköy konut projeleri kapsamında yer alan projelerden en ilgi çekenler ise; Nef Çekmeköy, Ağaoğlu Çekmeköy Park, Çekmeköy Life ve Komşu Orman projeleridir. Projelerde yer alan dairelerin satış fiyatları ise 255 bin TL ile 710 bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Timur Gayrimenkul firması tarafından İstanbul Çekmeköy’ de yükselen bir proje. 180.000 metrekare arsa üzerine yapılan projede 4 farklı konut tipi yer alıyor. Konutlar 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş. Proje içerisinde toplamda 1,500 konut mevcut.  Çevre dostu olarak inşa edilen konutlarda özel tasarım bir mimari uygulanmış. Nef Çekmeköy Projesi kat...
Bekiroğulları Yapı tarafından Çekmeköy'de yapılacak Natural Garden Houses projesi konum ve sunduğu donatılarla bölgede dikkat çekiyor.
Taşdelen'de hayata geçirilecek olan Natural Houses Garden projesinde konutların satış fiyatları 330 bin TL'den başlıyor.

Zin D Zer projesi

Ön satış sürecinde olan Zin D Zer projesinde konutları satış fiyatları 249 bin TL'den başlıyor.
216 Koru Plus projesinde lansman döneminde konutların satış fiyatları 295 bin TL'den başlıyor.
İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinden Çekmeköy'de projelendirilen konut projelerinden bazıları haberimizde..
Nef Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik, Nef Çekmeköy projesiyle İstanbullulara, İstanbul'da "görülmemiş fiyatlarla" konut sahibi olma imkanı sunduklarını belirtti.
Nef Çekmeköy projesinin ikinci etabı olan Nef Ormantepe'de lansman satışları başladı.
Çekmeköy'de Hüsnü Özyeğin Üniversitesi'nin yanında Fiba Grubu'na ait 230 bin metrekarelik arsa üzerinde Timur Gayrimenkul tarafından Nef markası altında hayata geçirilecek Nef Çekmeköy; her biri ayrı proje özelliğinde 3 etaptan meydana geliyor. Az katlı binalardan meydana gelecek olan projenin tamamında 1500 konut ve ticari alanlar inşa edilecek. Nef Çekmeköy...
Çekmeköy'ün yeni konut projesi MOD Çekmeköy'de lansman öncesi ön satışlar devam ediyor.
Nef Çekmeköy projesinin ikinci etabı olan Nef Ormantepe'de ön satış süreci devam ediyor.
Çekmeköy'ün yeni konut projesi 216 Koru Plus'ta ön satış süreci başladı.
Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi 6 ekim 2017 tarihinde gerçekleştirilen basın toplantısıyla kamuoyuna ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansmana özel yüzde 25 indirimle peşin alımlarda uygulanan yüzde 15 iskontoyla birlikte 387 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Ali Ağaoğlu'nun Çekmeköy'deki bugünkü değeriyle 650 milyonluk değere sahip olduğunu söylediği 46 bin 772 metrekare...
Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun yeni projesi Çekmeköy Park'ta çok iddialı olduğunu söyleyen Ali Ağaoğlu yatırımcılar için fiyatların çok uygun olduğunu “Bu kampanyaya bir isim vermek gerekse Ağaoğlu servet transferi yapıyor” derler sözleriyle açıkladı.
6 ekimde gerçekleştirilen basın toplantısıyla lansman satışlarına sunulan Çekmeköy Park projesine çok güvenen Ali Ağaoğlu basın toplantısında "bu projeyi 1 ayda satarız" diyerek iddiasını ortaya koydu.
İstanbul'un Çekmeköy bölgesinde yükselen projede, daire fiyatları 400 bin liradan başlıyor.
Ali Ağaoğlu'nun 1 ayda tamamını satarım dediği iddialı projesi Çekmeköy Park'ta 4 bin 800 TL'den başlayan metrekare fiyatlarıyla lansman satışları başladı.
Çekmeköy Park projesini basına tanıtan Ali Ağaoğlu, proje hakkında bilgiler vererek, Türkiye'nin ekonomisi için kendi karlarından fedakarlık ettiklerini söyledi.
Dört farklı daire tipinin bulunduğu projenin bünyesinde bir AVM de yer alacak.
Az katlı mimarisi ile ön plana çıkan Nef Çekmeköy projesinde daire fiyatları 299 bin TL'den başlıyor.SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,972BeğenenlerBeğen
19TakipçilerTakip Et
507TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone