Ana Sayfa Etiketler Büyükçekmece Konut Projeleri

Büyükçekmece Konut Projeleri

İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Büyükçekmece ilçesindeki konutların fiyatları son 12 yıl dikkate alındığında yaklaşık olarak yüzde 330 oranında bir artış yakalamıştır. Aynı şekilde kira fiyatları da aynı dönemler baz alındığı zaman yüzde 395’e yakın bir oranda artış göstermiştir. Orta gelir sosyoekonomik sınıfa mensup bu muhitte gerçekleştirilen bir konut yatırımının geri dönüş süresi 21 yıl olarak görülmektedir. Büyükçekmece ilçesi sınırlarından TEM ve D-100 karayolları geçmektedir. İETT, özel halk otobüsleri ve deniz otobüsleri ile ilçeye ulaşmak mümkündür. Büyükçekmece her geçen gün yeni yatırımlar için cazibe merkezi haline gelmektedir. Büyükçekmece konut projeleri kapsamında gerçekleştirilen ve yakın zamanda gerçekleştirilecek olan projelerden en önemlileri şunlardır: Demir La Vida, Pearl of İstanbul, Liv Büyükçekmece ve Toskana Orizzonte. Projelerdeki konut fiyatları ise 253.000 TL’den başlayıp 4.812.000 TL’ye kadar çıkıyor.

Flamingo Blu İstanbul projesinde devam eden ön talep toplama sürecinde satış fiyatları 415 bin TL'den başlıyor.

Marina 24 projesi

Mimaroba'da hayata geçirilecek olan Marina 24 projesinde ön satış süreci devam ediyor.
Ekim 2016'da temelleri atılarak inşaat çalışmalarının başladığı Alya Penta'da konut teslim tarihi 6 ay öne çekilerek nisan 2018 olarak revize edildi.
1990’ lı yılların ortalarında Alarko tarafından keşfedilen “ Alkent “  projeleri ile İstanbul’ un ilgisini çeken yerleşim alanı günümüzün “ parlayan yıldızı “. Özellikle 1999 depremi ile “ Bakırköy’den Yeşilköy’ e “ sahil aksından yoğun yerleşim talebi alan bölge kısıtlı arazi yapısı ile İstanbul Avrupa yakasının en gözde...
İstanbul Büyükçekmece'de Kıyı İstanbul projesi kapsamında Türkiye'nin ilk deniz üstü oteli inşa edilecek.
AFET Riski Altındaki Yapıların Dönüştürülmesi Yasası kapsamında Büyükçekmece'de dönüşüm başladı. Büyükçekmece sahil kısmında tehlike arz eden binalar yıkılıyor.
Kıyı İstanbul 500 milyon Euro’yı aşan yatırımla Büyükçekmece’de yükseliyor. Avrupa’nın popüler şehirlerinden esinlenerek tasarlanan proje içinde 152 yatak kapasiteli otel, bin yat kapasiteli marina ve Avrupa'nın popüler kentlerinden esinlenen çarşısı ile muazzam özellikler barındırıyor.
240 milyon Euroluk yatırımla Büyükçekmece'de projelendirilen Kıyı İstanbul görücüye çıkıyor.
İstanbul Büyükçekmece'de yapımı devam eden Batı Mahal, Toskana Orizzonte, Yeşilyaka ve Ihlamur Evleri villa projelerinde genel bilgiler, satış fiyatları ve teslim tarihi bilgileri..
Redac & Emlakchi Real Estate Consultant CEO'su Bilge Özdemir; Emlakdream.com Bölgesel rapor takipçileri için, yıllar önce “Büyükçekmece Göl Vadisi“ olarak konumlandırdığı “Kıraç ve Karaağaç/Sırtköy“ bölgesinin gelişen yüzünü ziyaret edip “bölge & projelerin“ analizi ve öngörülerinde bulundu.
Yaklaşık 50 yıllık birikimli geçmişleri ile gayrimenkul sektöründe önde gelen firmalarından olan MESA ve NUROL, 320 bin metrekarelik bir alana sahip Yeşilyaka projesi için tekrar bir araya geldi.
8 farklı tipte 187 adet konutun bulunduğu Toskana Orizzonte projesinde villa fiyatları 650 bin dolardan başlangıç gösteriyor.
Bilge Özdemir'in "İstanbul’un parlayan yıldızı: Büyükçekmece Göl Vadisi" başlıklı yazısının tamamı haberimizde yer alıyor.
Toskana Vadisi’nin hemen yanında projelendirilen Lüks Designer Outlet Center, 125 milyon dolarlık proje maliyetiyle, dünyanın en seçkin markalarına ev sahipliği yapacak.
Büyükçekmece Yat Limanına ait 1/5000 ölçekli nazım imar planı ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı revizyonu askıya çıktı. 11 Eylül 2014’te askıya çıkan Büyükçekmece Yat Limanı imar planı 1 aylık askı sürecinden sonra 10 Ekim’de askıdan inecek.
Özyurtlar İnşaat tarafından Büyükçekmece Gürpınar”da toplam 208 konuttan meyana gelen Coastal City”de satışlar devam ediyor. Yabancı yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği Coastal City”de daireler 169 binden başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
Büyükçekmece Bölgesi’nde ilk markalı konut projesi GölMahal’den sonra 2.projesi BatıMahal’e de başlayan Yalçınlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yalçın; “Büyükçekmece Bölgesi, 3 sene içinde büyük projelerin yeni adresi ve İstanbul’un en önemli villa yerleşim merkezi olacak” dedi.
İstanbul’un en yeşil ilçeleri arasında yer alan Büyükçekmece, 170 bin metrekare yeşil alana daha kavuşuyor. Alan içerisinde 63 yeni park, hobi ve meyve bahçeleri oluşturulacak.
Büyükçekmece, yapılan yatırımlar sayesinde Villa Şehir olacak.
Batımahal, Büyükçekmece’nin en çok değer kazanan bölgesinde Pelican Hill malikaneleri içinde inşa ediliyor. Göl manzarasına sahip olacak projede 150 adet villa bulunacak.
deluxia park

Yeniköy Konakları

SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,960BeğenenlerBeğen
18TakipçilerTakip Et
495TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone