Ana Sayfa Etiketler Bodrum projeler

Etiket: Bodrum projeler

Mimar Levent Penso, hayranı olduğu Rolls-Royce’un tasarım ve üretim hikayesinden ilham alarak, ultra lüks yaşam tarzının, yeni trendlerini 'Exquisite' mimari konsepti ile Bitez Yalıları için tasarladı.
Bodrum merkeze 20 kilometre mesafede bulunan ama 37 kilometre mesafede bulunduğu Milas’a bağlı Boğaziçi Mahallesinde hayata geçirilecek olan Areon Boğaziçi Evleri’nde 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri bulunuyor.
Varyap İnşaat’ın Bodrum’daki 2’inci projesi Varyap Yalıkavak ; 30 eylül Cuma günü basına yapılan tanıtım toplantısıyla birlikte satışa sunuldu. Projede fiyatlar 390 bin eurodan başlıyor.
Nef’in Bodrum’da gerçekleştireceği ilk konut projesi olma özelliğini taşıyan Nef Bodrum’u Emlakdream.com olarak gidip yerinde gördük. 100 dönümden büyük bir arazi üzerinde yapılacak Nef Bodrum’da güncel satış fiyatları ve proje hakkında genel bilgiler haberimizde..
İnşasına bu sene eylül ayında başlanacak olan Areon Boğaziçi Evleri’nde peşinat ve ara ödeme olmadan, 950 liradan başlayan taksitlerle yatırım yapma imkanı..
Bodrum'un Yalıkavak Mahallesi Tilkicik Koyu'nda hayata geçirilen ve tapusunun hemen verilerek teslimlerin yapıldığı Flipper Residence'da son 15 rezidans daire kaldı..

YAZARLAR

Ayla Özer
62 YAZI