Ana Sayfa Etiketler Blue Lake

Etiket: Blue Lake

Küçükçekmece Gölü kenarında yükselen Blue Lake projesi oldukça zengin peyzaj ve sosyal aktivite alanlarıyla adeta ev sahibi olmak isteyenleri büyülüyor.
Blue Lak projesinde panoramik deniz ve göl manzarasına hakim 3 adet infinity havuz yer alacak
İstanbul Küçükçekmece'de 788 konut'un yer aldığı Blue Lake projesinin, Metal Yapı Konut Satış ve Pazarlama Direktörü Neli Devidas'ın verdiği bilgiye göre yüzde 45'i satıldı.
Metal Yapı Konut; Küçükçekmece Gölü kenarında hayata geçirdiği göl ve deniz manzaralı, özgün tasarıma sahip projesi Blue Lake İstanbul'u 11. Gayrimenkul ve A...
Blue Lak projesinin göl ve deniz manzarasıyla ilgi çektiğini söyleyen Metal Yapı konut Satış pazarlama Direktörü Neli Devidas, Emlakdream.com Yayın Yönetmeni Ayla Özer'in sorularını yanıtladı.
e Metal Yapı Konut tarafından hayata geçirilen Blue Lake projesinde fiyatlar 475 bin TL'den başlıyor.
Metal Yapı Konut’un Blue Lake projesinde kültür merkezinden, 65 metre yükseklikte 2. 6 kilometre yürüyüş parkuruna, gölde kürek sporlarına imkan tanıyan su sporları kulübüne kadar uzanan muazzam donatılar sunuluyor.
Metal Yapı Konut'un ulaşım projeleriyle değerlenen Küçükçekmece'de hayata geçirdiği Blue Lake projesi şehir yaşamı ile tatili birleştiriyor.
Blue Lake projesinde daire fiyatları 475 bin TL’den başlıyor. Üstelik konutlar uygun ödeme koşullarıyla sunuluyor.
Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, yeni projeleri ve hedefleri, Kemerlife XXIII satış ofisinde emlakdream.com Yayın Yönetmeni Ayla Özer'e anlattı.
Metal Yapının Küçükçekmece Gölü kenarında yükselen projesi Blue Lake, sahilde keyifle yaşayacağınız büyülü bir yaşama davet ediyor.
Küçükçekmece Gölü yanında yükselene Blue Lake projesinde teslimler bu yıl sonbaharda başlıyor.
Blue Lake'de sosyal yaşam ise 65 metre yüksekte yer alan Gök Teras'ta, bloklar özel bağlantı yolları ile birleştirilerek panoramik deniz manzarasıyla farklı bir yaşam sunuluyor.
Blue Lake sosyal donatılarıyla dünyada eşi benzerine zor rastlanır bir proje olarak dikkat çekiyor.
Blue Lake projesindeh yüzde 25 peşinatla 60 ay taksitle ev sahibi olma imkanı sunan kampanya 8 gün sonra bitiyor.
İstanbul'un mega projesi Kanal İstanbul'un yakınında yer alan Küçükçekmece'deki Blue Lake projesi yeşil ve maviyle dolu dolu farklı yaşamın kapılarını aralıyor.
Cazip ödeme seçenekleri ile dikkat çeken Blue Lake’de fırsatlar, Aralık ayı sonuna kadar devam ediyor.
Blue Lake projesindeki daireler için cazip fiyat kampanyasının sona ermesine sayılı günler kaldı.
Metal Yapı Konut, her yer masmavi sloganıyla inşa ettiği “Blue Lake” projesiyle, yüzde 25 peşinat ve 60 ay sıfır faiz vade imkânlarıyla hayallerinizi gerçekleştiriyor.
İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Gölü’nün hemen yanında yapımı devam eden konut projesi Blue Lake İstanbul’da satış fiyatları, ödeme planı, teslim tarihi ve genel bilgiler haberimizde.

YAZARLAR

Ayla Özer
62 YAZI