Ana Sayfa Etiketler Blue lake

blue lake

Blue Lake projesindeh yüzde 25 peşinatla 60 ay taksitle ev sahibi olma imkanı sunan kampanya 8 gün sonra bitiyor.
Cazip ödeme seçenekleri ile dikkat çeken Blue Lake’de fırsatlar, Aralık ayı sonuna kadar devam ediyor.
Selenium Ataköy ve Selenium Retro projelerinin satışlarını yüzde 90 oranında tamamlayan Aşçıoğlu; Ataköy'deki üçüncü projesi olan Selenium Retro 9'da ön talep toplama sürecine başlıyor.
Emlak Konut Yönetim Kurulu Başkanı, 11 bin bağımsız konut hedefine ulaştıklarını söyledi.
ABD konut endeks verilerine göre Eylül ayında Amerika’daki konut fiyatları ciddi artış göstererek, yüzde 5.5 oranında arttı.
Blue Lake projesindeki daireler için cazip fiyat kampanyasının sona ermesine sayılı günler kaldı.
Metal Yapı Konut, her yer masmavi sloganıyla inşa ettiği “Blue Lake” projesiyle, yüzde 25 peşinat ve 60 ay sıfır faiz vade imkânlarıyla hayallerinizi gerçekleştiriyor.
İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Gölü’nün hemen yanında yapımı devam eden konut projesi Blue Lake İstanbul’da satış fiyatları, ödeme planı, teslim tarihi ve genel bilgiler haberimizde.
Metal Yapı Konut'un ulaşım projeleriyle değerlenen Küçükçekmece'de hayata geçirdiği Blue Lake projesi şehir yaşamı ile tatili birleştiriyor.
Blue Lake projesinde daire fiyatları 475 bin TL’den başlıyor. Üstelik konutlar uygun ödeme koşullarıyla sunuluyor.
Gök Teraslı, Cennet Bahçeli masmavi proje; aralık ayı sonuna kadar yüzde peşin, 0 faiz ve 60 ay vadeli sahiplerini bekliyor.
Yüzde peşin, 0 faiz ve 60 ay vade..Blue Lake Küçükçekmece Cazip Koşullarla Yeni Sahiplerini Bekliyor!
1980 yılında iş adamı Ömer Saçaklıoğlu'nun kurduğu Metal Yapı Konut, İstanbul odaklı projeleriyle büyümesini sürdürüyor. Gayrimenkul sektörüne farklı konseptli projeler kazandıran Metal Yapı'nın toplam 7 güncel projesinin yatırım değeri ise tam 1 milyar dolara ulaşmış durumda.
Ferko Yapı tarafından İstanbul Levent'te inşaatı devam eden ve 30 kattan oluşacak Ferko Signature ofis projesinde 15'inci kat tamamlanarak yolun yarısına gelinmiş oldu. Projenin bu sene sonunda tamamlanması planlanıyor.
TOKi tarafından İncesu'da yaptırılacak olan 434 konut ile Karamanlı'da yaptırılacak olan 283 konutun ihaleleri birer gün ara ile yapıldı.
Bahar gelince evlerinde farklı bir dokunuş isteyenler hangi rengi duvarlarında görmek istediklerini düşünmeye başladılar.
İstanbul'da trafik yoğunluğunun asgari düzeye indirilmesini amaçlayan ve toplu taşımacılıkta bir devrim olarak görülen raylı sisteme yapılan yatırımlar en çok gayrimenkul sektörüne yaradı.
Doğa Şehircilik ve Başyapı İnşaat ortaklığı tarafından Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Karat 34 projesinde Ramazan ayına özel olarak 36 aya sıfır faiz fırsatı var.
Çalışırken vaktinizin büyük bir bölümü kütüphanede geçer. İçinde boğulduğunuz ve örümcek ağlarıyla kendine doğal yollardan eski bir görünüm vermeye çalışan raflara sahip olmak istemiyorsanız, evinize uygun kitaplığı seçmeye özen göstermelisiniz.
Ankara'da Moment Yapı A.Ş tarafından Beştepe semtinde hayata geçirilen Moment Beştepe projesinde ofis çalışanlarının tüm ihtiyaçları düşünülüyor.SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,970BeğenenlerBeğen
19TakipçilerTakip Et
507TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone