Ana Sayfa Etiketler Beyoğlu Konut Projeleri

Beyoğlu Konut Projeleri

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Beyoğlu ilçesinde son 10 yılda konut fiyatları yüzde 200 oranında artmıştır. Aynı dönemde kira fiyatları ise yüzde 400’e yakın bir oranda yükseliş göstermiştir. Beyoğlu ilçesi üst gelir seviyesinde bir muhittir. Beyoğlu’nda alınan bir konutun geri dönüş süresi ise 11 olarak tahmin edilmektedir. İlçeye ulaşım metro, tramvay, İETT ve özel halk otobüslerinin yanı sıra minibüs hatları ile de sağlanabilmektedir. Beyoğlu konut projeleri kapsamında hayata geçirilmesi planlanan ilgi çekici çalışmalardan Elysium Beyoğlu, Taksim 360, Butiq Yaşam Sütlüce, Grand Pera projelerden bazılarıdır. Projelerdeki konutların fiyatları ise 750 bin TL ile 3 milyon 197 bin TL arasında değişkenlik göstermektedir.

İnşaatına 2018 yılında başlanacak olan Egeyapı Beyoğlu projesinin ismi henüz belli değil.
Elysium Soul Beyoğlu Projesi Genel Özellikleri Elysium Soul Beyoğlu projesinin adresi, konumu, lokasyonu, teslim tarihi, satış fiyatları, ödeme planı, kat ve vaziyet planları, projeye ait resimleri , projenin bulunduğu çevredeki okul, hastane ve alışveriş...
ESTA Beyoğlu Projesi Genel Özellikleri Esta Beyoğlu projesinin adresi, konumu, lokasyonu, teslim tarihi, satış fiyatları, ödeme planı, kat ve vaziyet planları, projeye ait resimleri , projenin bulunduğu çevredeki okul, hastane ve alışveriş merkezleri gibi bilgilerle...
İstanbul'un merkezinde, Beyoğlu'nun kalbinde hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, Türkiye'nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi...
Polat güvencesiyle Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından 800 milyon dolarlık yatırımla yükselen Piyalepaşa İstanbul, Selçuklu ve Osmanlı mimarisinden izler taşıyor. İşte fiyat fiyat listesi ve tüm detaylar...
İki etaptan oluşan Kuleli Evler Piripaşa’nın ilk etabı 587 daire olarak planlanıyor.
TOKİ, İstanbul’un Beyoğlu İlçesi’nde inşa edilecek 397 konut ile 20 dükkânın ihalesini bugün düzenleyecek.
Beyoğlu Perşembe Pazarı sınırları içinde olan bazı mahalleler kentsel dönüm alanı ilan edildi.
Fransa'nın Cannes kentinde bu yıl 28.si düzenlenen MIPIM 2017 Uluslararası Gayrimenkul Fuarına 35 yatırımcı ve 47 proje ile katılan Beyoğlu; fuarın gözdesi oldu.
MIPIM'de Galataport, Haliçport, Taksim 360, Okmeydanı, Piyalepaşa İstanbul ve Örnektepe, 1 trilyon dolarlık portföyü olan yabancı yatırımcıların ilgisini üstünde topladı.
"Beyoğluna yeni bir hayat verme düşüncesiyle yola çıktık" diyen Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan "Taksim 360 tamamlandığında Beyoğlu'na yeni bir soluk ve zenginlik getirecek" dedi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki; Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyaretinde Beyoğlu’ndaki gayrimenkul yatırımlarını yerinde inceleyerek bölgedeki kentsel dönüşüm projeleri hakkında önemli açıklamalar yaptı.
Ofton Beyoğlu’nda başlayan yeni kampanya kapsamında ödemeler 1 yıl sonra başlayacak.
MIPIM 2017’ye 6 dev proje ile çıkarma yapmaya hazırlanan Beyoğlu’nda önümüzdeki 3 yıl içinde 10 milyar dolarlık yatırım hayata geçiyor.
Taksim'in hemen yanıbaşında hayata geçirilen Elysium Soul Beyoğlu projesinde 36 aya '0' faiz fırsatı devam ediyor.
Konut teslimlerinin aralık 2017'de yapılacağı Elysium Soul Beyoğlu projesinde 36 ay vadelendirmeye sıfır faiz uygulaması devam ediyor.
Fransa’nın Cannes şehrinde 14-17 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan dünyanın en büyük ve önemli gayrimenkul fuarı olan MIPIM 2017'ye katılacak belediyelerden Beyoğlu'nun Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan fuar öncesi açıklamalarda bulundu.
Beyoğlu'nun kalbi olarak bilinen yerleşim alanlarından Piyalepaşa'da aynı isimle hayat bulan dev projede inşaat süreci hız kazandı.
deluxia park
SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,957BeğenenlerBeğen
18TakipçilerTakip Et
494TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

YAZARLAR

Ayla Özer
60 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Bilge Özdemir
51 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Fatma Çelenk
2 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Mehmet Canıtatlı
14 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Onur Yılmaz
3 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Soner Keleş
6 İÇERİKLER0 YORUMLAR