Ana Sayfa Etiketler Beykoz Konut Projeleri

Beykoz Konut Projeleri

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Beykoz’da 2+1 daire referans alındığı zaman konut fiyatlarındaki artış oranı son 12 yılda yüzde 300 değerine yaklaşmıştır. Buna bağlı kira fiyatları da yine yakın oranda bir trend yakalamıştır. Beykoz ilçesinde satın alınan bir konutun geri dönüş süresi 26 yıl olarak hesaplanmıştır. Üst gelir seviyesinde bir muhit olan Beykoz, son yıllarda ciddi bir taleple karşı karşıya kalmıştır. Metrobüs ve minibüs hatları ile ve deniz ulaşımı ile ilçeye ulaşmak mümkündür. Beykoz konut projeleri kapsamında dikkat çeken çalışmalar şöyle: Freegarden Polonezköy, Riva Hills, Kidstown Riva ve Merçi Vadi Konakları. Projeler dahilindeki konut fiyatları ise 439.000 TL’den başlayıp 2.700.000 TL’ye kadar varıyor.

Torunlar GYO'nun Paşabahçe arsası üzerinde hayata geçireceği yeni projesinde inşaat çalışmalarının yılın son çeyreğinde başlaması planlanıyor.
Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek bir basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve kamuoyuna tanıtılmaya hazırlanan AcarBlu Rezidans projesinde Türkiye'de bir ilk olacak kampanyaya imza atılacağı belirtiliyor.
MESA Mesken'in Beykoz'da hayata geçireceği 2 projesinden ilki olam MESA Çubuklu 28'de ön talep toplama süreci devam ediyor.
Acarkent'te hayata geçirilen AcarVadi projesinde villa konforunda 48 dairenin satışları başladı.
Nidapark Beykoz Projesi Genel Özellikleri Nidapark Beykoz projesinin adresi, konumu, lokasyonu, teslim tarihi, satış fiyatları, ödeme planı, kat ve vaziyet planları, projeye ait resimleri , projenin bulunduğu çevredeki okul, hastane ve alışveriş merkezleri gibi...
Beykoz Riva bölgesindeki Maliye Hazinesi'ne ait olan taşınmazlar 49 yıllığına özelleştirilecek.
Borsada işlem gören Sinpaş GYO, Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamayla Beykoz'da arsa alımı gerçekleştirdiğini bildirdi. KAP'a yapılan açıklamada arsaya ilişkin bilgiler de paylaşıldı.
Beykoz İcra Dairesi, ilçede yer alan villayı 4 milyon 500 bin TL'ye satılığa çıkarıyor.
Akbatı AVM projesiyle Best Business Awards 2016 en iyi Sosyal Sorumluluk ve Yaşam Akademisi ödülü sahibi olan Akiş GYO, Beykoz'da yeni projeye başlayacak.
Beykoz’da Ocak 2017 sahibindex Emlak Endeksi verilerine göre satılık konutların metrekare fiyatı geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 42,9 attı.
Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, Beykoz'da bin metrekarelik arazinin sahibiyle anlaşıldığını bildirdi.
İstanbul mitingleri kapsamında ilçeleri gezen Ahmet Davutoğlu, Beykoz mitingi sonrası Ataşehir'de konuştu. Davutoğlu, Beykoz'a metro müjdesini verdi.
Gayrimenkul şirketi JLL Türkiye, çalışanlarına hobi olarak organik tarım yapmaları için tarlalar kiraladı. Şirket çalışanları, Beykoz’daki Komşuköy adlı hobi bahçelerinde doğayla baş başa zaman geçirerek ürün yetiştirecek.
Beykoz Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayali olan kapalı pazar projesini hayata geçiriyor.
Nidapark Beykoz nerede sorusunun yanıtına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.
Nidapark Beykoz ne zaman satışa çıkacak sorusunun yanıtına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.
İstanbul'un yeni çılgın projesi "Kanal Riva" ile Beykoz'a modern turizm tesisleri, sosyal donatı ve spor alanları kazandırılacak.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) İktisat Bankası'yla ilgili alacağını tahsil amacıyla eski yöneticilerinden haczedilen Beykoz Konakları'ndaki lüks villa, 4 milyon 60 bin lira muhammen bedelle satışa çıkarıldı.
Beykoz Belediyesi 3 farklı bölgedeki toplam 16 parsel arsayı 22 Kasım ve 10 Aralık'ta düzenleyeceği ihaleler ile satışa sunacak.
2B arazileri ve yapılan çalışmalarla ilgili kamuoyunu bilgilendirmek için yerel basın mensuplarıyla bir araya gelen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek açıklamalarda bulundu..SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,972BeğenenlerBeğen
19TakipçilerTakip Et
507TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone