Ana Sayfa Etiketler Beykoz Konut Projeleri

Beykoz Konut Projeleri

Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek bir basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve kamuoyuna tanıtılmaya hazırlanan AcarBlu Rezidans projesinde Türkiye'de bir ilk olacak kampanyaya imza atılacağı belirtiliyor.
MESA Mesken'in Beykoz'da hayata geçireceği 2 projesinden ilki olam MESA Çubuklu 28'de ön talep toplama süreci devam ediyor.
Acarkent'te hayata geçirilen AcarVadi projesinde villa konforunda 48 dairenin satışları başladı.
Nidapark Beykoz Projesi Genel Özellikleri Nidapark Beykoz projesinin adresi, konumu, lokasyonu, teslim tarihi, satış fiyatları, ödeme planı, kat ve vaziyet planları, projeye ait resimleri , projenin bulunduğu çevredeki okul, hastane ve alışveriş merkezleri gibi...
Beykoz Riva bölgesindeki Maliye Hazinesi'ne ait olan taşınmazlar 49 yıllığına özelleştirilecek.
Borsada işlem gören Sinpaş GYO, Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamayla Beykoz'da arsa alımı gerçekleştirdiğini bildirdi. KAP'a yapılan açıklamada arsaya ilişkin bilgiler de paylaşıldı.
Beykoz İcra Dairesi, ilçede yer alan villayı 4 milyon 500 bin TL'ye satılığa çıkarıyor.
Akbatı AVM projesiyle Best Business Awards 2016 en iyi Sosyal Sorumluluk ve Yaşam Akademisi ödülü sahibi olan Akiş GYO, Beykoz'da yeni projeye başlayacak.
Beykoz’da Ocak 2017 sahibindex Emlak Endeksi verilerine göre satılık konutların metrekare fiyatı geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 42,9 attı.
Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, Beykoz'da bin metrekarelik arazinin sahibiyle anlaşıldığını bildirdi.
İstanbul mitingleri kapsamında ilçeleri gezen Ahmet Davutoğlu, Beykoz mitingi sonrası Ataşehir'de konuştu. Davutoğlu, Beykoz'a metro müjdesini verdi.
Gayrimenkul şirketi JLL Türkiye, çalışanlarına hobi olarak organik tarım yapmaları için tarlalar kiraladı. Şirket çalışanları, Beykoz’daki Komşuköy adlı hobi bahçelerinde doğayla baş başa zaman geçirerek ürün yetiştirecek.
Beykoz Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayali olan kapalı pazar projesini hayata geçiriyor.
Nidapark Beykoz nerede sorusunun yanıtına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.
Nidapark Beykoz ne zaman satışa çıkacak sorusunun yanıtına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.
İstanbul'un yeni çılgın projesi "Kanal Riva" ile Beykoz'a modern turizm tesisleri, sosyal donatı ve spor alanları kazandırılacak.
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) İktisat Bankası'yla ilgili alacağını tahsil amacıyla eski yöneticilerinden haczedilen Beykoz Konakları'ndaki lüks villa, 4 milyon 60 bin lira muhammen bedelle satışa çıkarıldı.
Beykoz Belediyesi 3 farklı bölgedeki toplam 16 parsel arsayı 22 Kasım ve 10 Aralık'ta düzenleyeceği ihaleler ile satışa sunacak.
2B arazileri ve yapılan çalışmalarla ilgili kamuoyunu bilgilendirmek için yerel basın mensuplarıyla bir araya gelen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek açıklamalarda bulundu..
Beylerbeyi Sarayı ve Beykoz Kasrı arasından Başbakan'ın Beykoz'u tercih ettiği ifade edildi.
deluxia parkcnr emlak fuarı

SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,726BeğenenlerBeğen
18TakipçilerTakip Et
488TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

YAZARLAR

Ayla Özer
60 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Bilge Özdemir
47 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Fatma Çelenk
2 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Mehmet Canıtatlı
14 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Onur Yılmaz
3 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Soner Keleş
6 İÇERİKLER0 YORUMLAR