Ana Sayfa Etiketler Beşiktaş Konut Projeleri

Beşiktaş Konut Projeleri

İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Beşiktaş, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan bir ilçesidir. İstanbul Boğazı’nın Rumeli yakasında bulunan Beşiktaş, batıda Şişli ve Kağıthane, güneybatıda Beyoğlu ve kuzeyde Sarıyer ilçesine komşu bir konumda yer alıyor ve uzun bir sahil şeridini de sınırlarında barındırıyor. Plaza ve iş merkezlerinin de yoğunlukla bulunduğu Beşiktaş ilçesi, her geçen gün artan konut projeleri ile daha da büyüyor. Konut ve ofis projelerinin dışında ilçede otel ve alışveriş merkezi yatırımları da yer alıyor. Boğaziçi Köprüsü ve FSM Köprüleri’nin Avrupa yakasındaki ayakları yine Beşiktaş sınırlarında bulunduğundan ulaşım açısından da büyük avantaja sahip. Metro ve teleferik hatları da mevcut. Beşiktaş konut projeleri kapsamında yer alan öne çıkan projeler şöyle: Çiftçi Towers, Büyükhanlı Barbaros ve Ulus Belvedere Residence.

Beşiktaş'ta bulunan tam 18 dönümlük TBMM lojmanlarının arazisi TOKİ’ye devredildi. Araziye yapılacak yeni projenin toplam değerinin ise 1 milyar lirayı aşacağı tahmin ediliyor.
İstanbul’un Beşiktaş semtinde satılık konutların ortalama metrekare fiyatı 15 bin 006 TL olarak belirlendi.
İstanbul'un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy ve Dolmabahçe'de yerin altına ticari birim yapılması izni verildi.
İstanbul’un kentsel dönüşüm konusundaki pilot bölgesi olan Fikirtepe’de, Baysaş İnşaat tarafından inşa edilen İstanbul 216 projesini New York Kültür ve Turizm Daire Başkanı Marty Markowitz ziyaret etti.
Konut fiyatlarında Beşiktaş metrekarede ortalama 5 bin 885 liraya çıktı
Tahincioğlu tarafından yaptırılan Nidapark Beşiktaş Projesi’nin bütün iç mimari proje çalışmalarını Gönye Proje Tasarım gerçekleştirdi. Proje, kalitesini Kasım ayı içinde kazandığı Sign of the City Awards ödülüyle kanıtlamış oldu.
MANİSA'nın Soma İlçesi'nde 301 kişinin hayatını kaybettiği maden faciasının ardından 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarını iptal eden İstanbul Beşiktaş Belediyesi, buraya harcanacak parayla madencilerin aileleri için 30 daire satın aldı.
Beşiktaş'ta yükselen 58 konutluk Nidapark Beşiktaş, butik konseptli bir proje olarak hayata geçiriliyor. Sahile ve Boğaziçi Köprüsü'ne yakınlığıyla dikkat çeken Nidapark projesi oturum için daha çok tercih ediliyor. Beşiktaş bölgesinde dairelerin metrekare birim kirası 20-22 dolar civarında. Nidapark Beşiktaş'ta bu rakamların üzerinde olması bekleniyor. Projenin yüzde 65'inin satışı tamamlandı.
Soma'da yakınlarını kaybeden ihtiyaç sahibi işçi ailelerine yönelik konut yardımı yapılacak
Nidapark Beşiktaş'ta yüzde 1 KDV dahil fiyatlara, yüzde 5 peşinat ile rezidans satın almak fırsatı için son tarih 31 Ocak.
Beşiktaş statı inşaatında son gelişme..
Bahçeşehir'deki Nissa O2 Residence'ı Haziran 2014'te tamamlayacak olan Nissa İnşaat, yönünü merkeze çevirdi. Şirket 2014'te Beşiktaş'ta dönüşüm projesine start verecek.
Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından Beşiktaş Abbasağa’da inşa edilen Nidapark Beşiktaş projesinde fiyatlar 450 bin TL’den başlıyor. Proje 2015 yılının 2’nci çeyreğinde teslim edilecek.
Nidapark Beşiktaş'ta yüzde 25 peşin 120 ay vade kampanyası devam ediyor.
Tahincioğlu Gayrimenkul’ün Beşiktaş’ta hayata geçirdiği Nidapark Beşiktaş projesinde fiyatlar 427 bin TL’den başlıyor. Proje 2015 yazında teslim edilecek.
Fikret Orman başkanlığındaki Beşiktaş Yönetim Kurulu, bir yandan yeni İnönü Stadı projesi üzerine çalışırken, bir yandan da yaptıkları anlaşmalar ile Siyah Beyazlı kulübe gelir kazandırmak için çaba harcıyor.
“New World Architecture“ sergisi The Chicago Athenaeum: Museum Of Architecture &Design ve The European Center For Architecture Art Design& Urban Studies tarafından, 5 Kasım Cuma 2012 tarihinde ITU Taşkışla Sinan holünde  düzenlenmektedir. Istanbul Tasarım Bienali kapsamında açılan sergide the International Architecture Award 2012’de...
  Ataşehir’de kurulan dünyanın en yeni finans merkezi İstanbul Finans Merkezi projesi içinde yer alan Metropol İstanbul, Beşiktaş Milangaz’ın şampiyon oyuncularına ev sahipliği yaptı. Bu sezon kazandıkları 3 kupanın ardından projeyi ziyaret eden Beşiktaş Milangaz’a bir kupa da  Metropol İstanbul’dan geldi Avrupa’nın en yüksek binalarından...
  Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün son projesiyle başlayan, "İnönü Stadı'nın yıkılıp, yerine yenisi yapılsın mı, yapılmasın mı?" tartışmalarında sona adım adım yaklaşılırken, Beşiktaş'ın bozulan siluet ve tarihi dokusuyla ilgili tarışmalarınında odağını, yine bu stat oluşturuyor. İnönü Stadı'nın yapımını 1939 yılında dönemin İstanbul Valisi Lütfü Kırdar'm onaylamasıyla...
  Türkiye nin lider emlak portalı Hurriyetemlak.com, Emlak Endeksi hizmetiyle gayrimenkulde kazanmak isteyenlerin tercihlerine yön veriyor. Hurriyetemlak.com'un Emlak Endeksi analizlerine göre, Sarıyer ve  Beşiktaş bölgeleri yatırımalara gözkırpıyor. Kirada ise Şişli ve Beşiktaş listenin zirvesinde yer alıyor. Anadolu Yakası'nın gözdesi Kartal da son dönemlerde kira açısından...SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,972BeğenenlerBeğen
19TakipçilerTakip Et
507TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone