Ana Sayfa Etiketler Bakırköy Konut Projeleri

Bakırköy Konut Projeleri

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan Bakırköy ilçesi, hava, demir, deniz ve kara yolu ana hatlarının geçtiği bir merkez konumunda olduğundan oldukça kıymetli bir konuma sahiptir. Atatürk Hava Limanı, E-5 ve TEM otobanının Bakırköy’de bulunması ile ilçe oldukça hareketli ve sürekli bir gelişim içindedir. İlçe sınırlarındaki konutların fiyatları son yıllarda ciddi oranda artış göstermiş ve hala da bu yükselişi sürdürmektedir. Kiralık ev fiyatları da doğrusal olarak yükselmekte ve trendini korumaktadır. Yüksek gelirli bir muhit olan Bakırköy’de konut yatırımının geri dönüş süresi ise 28 yıl olarak hesap edilmiştir. Bakırköy konut projeleri kapsamında yer alan öne çıkan projelerden bazıları: Central Park İstanbul, İncirli Konakları, Bakırköy City 2 projeleridir.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın projelerinden olan İstanbul Bakırköy Şevketiye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin pazarlık - açık artırma bölümünü içeren 2. oturumu bugün gerçekleştirildi.
Emlak Konut'un Bakırköy Şevketiye'de başlattığı yeni projenin arsa ihalesi 4 Ekim'de yapılacak. Arsa 68 bin metre kare büyüklüğünde...
Mayıs ayında lansmanı yapılması planlanan Ofis Karat Bakırköy'de ön talep sürecinde ofislerin yüzde 18'i şimdiden satıldı.
72 ofis, 17 cadde dükkanın bulunduğu Ofis Karat Bakırköy'de ofis fiyatları 940 bin TL'den başlayan fiyatlarla bugün satışa çıkıyor.
Bakırköy'de trampa usulüyle mülkiyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na geçen arazinin imar planı askıya çıktı.
İstanbul’u 2020 yılına kadar raylı sistem ağı ile donatma kararlılığını ortaya koyan hükümet somut bir adım daha attı. İhalesi geçtiğimiz yıl Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yapılan Bakırköy-Bahçelievler-Kirazlı Metrosu için start verildi.
%81’i yeşil alan. Merkezin de merkezinde Bakırköy’de. Her yere yakın, şehrin karmaşasından uzak. Lüks, deniz ve yeşil daha önce hiç olmadığı gibi bir arada.
Beyaz İnşaat ve Göktaşlar Ortak Girişimi ile Bakırköy’de hayata geçirilen Bakırköy City’de en düşük konut fiyatı 1 milyon 100 bin lira olarak açıklandı.
Referans Bakırköy projesinde kalan son 15 daire ve 15 ticari alan için, 48 ay vade farksız taksim imkanı sunuluyor.
Fiyatların 321 bin TL'den başladığı Referans Bakırköy'de, vade farksız 48 ay taksit imkanı bulunuyor.
48 ay faizsiz olarak vade imkanı sunulan Referans Güneşli projesinde, fiyatlar 260 bin TL'den başlıyor.
48 ay vade farksız taksit fırsatının sunulduğu Referans Bakırköy projesinde fiyatlar 321 bin TL'den başlıyor.
Referans Bakırköy’ de “son 15 daire ve 15 dükkan için son fırsat...
Bakırköy Zuhuratbaba'da hayata geçirilen Semerkand Line Bakırköy projesinde satışların yüzde 50'si tamamlandı.
Mülk sahiplerinin yüzde 70'e varan oranlarda hak talep etmesi, Bakırköy'ün dönüşüm süresini uzatıyor.
Semerkand Yapı Semerkand Line Bakırköy projesi ile 25-26 Nisan tarihlerinde düzenlenecek 9 Gayrimenkul Fuarı’yla birlikte Arap coğrafyası ve Avrupa ülkelerinin yatırımcılarıyla buluşacak…
Bakırköy Kentsel Dönüşüm ne zaman başlayacak? Bütün Bakırköylülerin akıllarında bu var. Bu sorulara yanıtlar ise geçtiğimiz pazar bir panelle verildi.
deluxia park

Yeniköy Konakları

SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,960BeğenenlerBeğen
18TakipçilerTakip Et
493TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone