Ana Sayfa Etiketler Bahçeşehir konut projeleri

Etiket: bahçeşehir konut projeleri

Akzirve Gayrimenkul tarafından İstanbul Bahçeşehir’de toplamda 350 bin metrekarelik bir inşaat alanına sahip olan proje içinde toplam 2,500 adet konut ve ticari alan yer alıyor. Proje büyüklüğü itibariyle 3 etaptan oluşacak. İlk etap içerisinde yer alan konutlar 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 olarak tasarlanmış. Dairelerin büyüklüğü 60 m2’den başlayıp 243 m2...
Kiler GYO tarafından "referans" projelerinde başlatılan kampanya ile peşin alımlarda yüzde 25 indirim, ayrıca vade farksız 84 ay taksit imkanı sunuluyor. 
Konut kredi faiz oranlarının aylık 0.99'a sabitlendiği Asmalı Bahçe Şehir'de konut alanlara ayrıca yüzde 10 indirim yapılıyor.
Bahçeşehir'in özel projesi Eston Şehir Koru'da başlatılan yeni kampanya ile yüzde 5 peşinle veya 50 ay senet imkânıyla ev sahibi olma fırsatı..
Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca, Bahçeşehir Gölet'inde hayata geçirecekleri projeye 240 Milyon TL’lik bütçe ayırdıklarını ve çalışmalar sonucunda göletin 2 katı büyüyeceğini belirtti. 
Atmaca Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca, Bahçeşehir'de bugüne kadar 2 milyar liraya yakın konut projesi hayata geçirdiklerini ve bunun devamının da geleceğini belirtti. 
27 ocak ile 28 şubat tarihleri arasında Strada'dan ev alan herkese 3 taş pırlanta hediye..
Ön talep toplama sürecinin devam ettiği Bahçeşehir Suites projesi 7 yıldızlı otel konseptinde tasarlandı.
İstanbul Bahçeşehir’de toplam 350 bin metrekare inşaat alanında hayata geçirilmekte olan Strada Bahçeşehir projesi Akzirve Gayrimenkul imzasını taşıyor. Proje içerisinde toplamda 2 bin 500 konut ve 100 adet ticari ünite var. Proje 3 etaptan oluşacak. İlk proje içerisinde daireler 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanmış. Konutlarda büyüklükler ise 60 metrekareden...
Bahçeşehir, İstanbul da yatırım değeri hızlı bir şekilde büyüyen bölgelerden. Proje Polatyol imzasını taşıyor. 215 dönüm arazi üzerine yapılacak olan projede az katlı mimari konutların doğayla iç içe olmasını sağlıyor. Estonşehir Koru projesinde villa, katlı villa, 5 katlı konaklar ve 7-8 katlı evlerden oluşuyor. Proje toplam 1090 konut ve de...
Yapımı devam eden Bahçeşehir Park projesinde satış fiyatları 369.000 liradan başlıyor.
İlk 2 etabında yaşamın başladığı Bahçeşehir Konakları'nın 3. etabında teslimler için geri sayım başladı.
Yapımı devam eden Bahçeşehir Hayat projesinde şimdi yüzde 10 peşinle vade farksız 48 ay fırsatı..
Teknik Yapı'dan Bahçeşehir'de yeni proje: Yıldızlı Bahçe..
Teslimlerin haziran 2018'den itibaren başlaması planlanan karma proje Karat 34'te satış fiyatları 304 bin liradan başlıyor.
Polatyol tarafından inşa edilen inşa edilen Eston Şehir Koru Bahçeşehir projesinde lansmana özel "yüzde 5 Peşin, 0,95 banka kredisi" kullanarak ev sahibi olunabiliy
Sıtar İnşaat İcra Kurulu Başkanı Müslim Güzel, son dönemde Türkiye'nin güvenilir liman olduğunu belirterek, bundan dolayı dünyanın her yerinden çok sayıda kişinin konut almak için Türkiye'yi tercih etmeye başladığını söyledi. 
Geçtiğimiz pazar günü Taylan Kümeli'yi konuk eden Eston Şehir Koru'nun tanıtım ofisi; ünlü diyetisyenin takipçilerinin akınına uğradı.
Özyurtlar Holding'in Bahçeşehir'de hayata geçirdiği Nlive Bahçeşehir projesinde konut teslimleri başladı.
Bahçeşehir'de inşaatı devam eden Strada projesinin ikinci etabı olan Strada Plus'ta lansman satışları başlıyor.

YAZARLAR

Ayla Özer
65 YAZI