Ana Sayfa Etiketler Ataşehir Konut Projeleri

Ataşehir Konut Projeleri

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan Ataşehir, uygun arazi imkanlarından ötürü inşaat sektörünün ilgisini üzerinde toplamıştır. İlçede gerçekleştirilen ve yapımı devam eden pek çok konut projesi yer almaktadır. Üst gelir seviyesinde nüfusa sahip olan Ataşehir’de konut satın alınarak yapılan yatırımın geri dönüş (amortisman) süresi 15 yıl olarak hesaplanmıştır.  Son 10 yılda yüzde 200’den fazla artış gösteren konut fiyatları ile Ataşehir ilçesi bu anlamda yatırımcılar için verimliliği ve karlılık potansiyeli yüksek ilçelerden biridir. Lokasyon itibari ile Anadolu otoyolu ve TEM otoyolunun kesişiminde bulunan Ataşehir’den, iki köprüye de ulaşım oldukça kolaydır. Ayrıca Kadıköy’den Ataşehir’e belediye otobüsleri de hizmet vermektedir. Minibüs ve metro istasyonu ile de bölgeye ulaşım imkanı bulunmaktadır. Ataşehir konut projeleri içerisinden en dikkat çekenleri Aram Deluxe, Marmarams ve A+ Live Ataşehir projeleridir. Projelerin fiyatları ise 379.000 TL ile 1.350.000 TL arasında değişmektedir.

Konut teslimlerinin 2018'de başlayacağı Egal İstanbul projesi konumuyla dikkat çekiyor.
ÇED süreci tamamlandıktan sonra inşaatı başlayacak olan Skymark Ataşehir projesi AC Yapı tarafından hayata geçirilecek.
Dore Life, Kent Life ve Moment İstanbul projelerine imza atan AC Yapı, Ataşehir'de yeni bir projeye başlıyor. "Ataşehir Skymark" adı verilen proje, Küçükbakkalköy Mahallesi sınırları içerisinde yükseliyor. Ataşehir Skymark projesi için ÇED süreci başladı.
Renk Yapı, Loca Karşıyaka ve Loca Urla projelerinden sonra Çiğli'nin Ataşehir Mahallesi'nde yeni bir projeye başladı. "Loca Ataşehir" adı verilen proje, sosyal, prestijli ve rahat bir yaşam tarzını da beraberinde getiriyor. İşte detayları...
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ), İstanbul Ataşehir Şerifali Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 25 konutu satıyor.
İstanbul Finans Merkezinin de içinde bulunduğu Anadolu Yakası'nın gözde konut,ticaret ve iş merkezi olan , lüx ve markalı projelerin yükseldiği Ataşehir’de RE/MAX'ın en büyük Ofisi olan RE/MAX Deha Gayrimenkul Danışmanlık, önümüzdeki 7 yıl boyunca RE/MAX’le olan sözleşmesini 2 yıl erken yeniledi.
Ataşehir’de İstanbul Finans Merkezi’nin hemen yanı başında hayata geçecek Dekon Senkron projesi lansmana özel indirimler ve uygun ödeme seçenekleriyle satışa çıktı.
A plus çalışanların A plus ofis projesi Nidakule Ataşehir Kuzey Aralıkta açılıyor.İstanbul Finans Merkezinin hemen yanında konumlanan projede farklı metrekarelerde ofisler bulunuyor.
Maksem Grup kalitesiyle sunulan 111 ayrıcalıklı ofisten oluşan A+ Live Ataşehir projesi Finans Merkezi'nin yanında, metroya yürüme mesafesinde üstelik m2’si 8 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.
K Yapı ve Solid İnşaat'ın birlikte hayata geçirdiği Trendist Ataşehir projesinde son 60 daire için 60 aya yüzde 0,60 vade oranı imkanı var.
Ataşehir’in merkezinde yükselen A+LIVE Ataşehir’in yanında Finans Merkezi, önünde ise Çamlıca uzanıyor. Temelinde ise kazanç yatıyor.
BDDK'nın da taşınmayı açıklamasından sonra İstanbul Finans Merkezi lokasyonun önemini gözler önüne serdi. Maksem Grup, Finans Merkezi'ne komşu, metroya yürüme mesafesinde 111 ayrıcalıklı ofisten oluşan A+ Live Ataşehir projesini metrekaresi 8 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcısına sundu.
Ataşehir'de inşa edilen A+ Live projesinin A Plus ofislerini tercih edenler; itibar, zaman, verim, ivme, popülarite, güç derken kazanmanın keyfini her alana taşıyor.
Emlak Konut GYO, Nidakule Ataşehir Kuzey projesinde yer alan 21 adet dükkanı, 19 Aralık 2015 saat 11:00’ da açık artırma ile satışa sunuluyor.
deluxia park

Yeniköy Konakları

SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,960BeğenenlerBeğen
18TakipçilerTakip Et
493TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone