Ana Sayfa Etiketler Atakent konut projeleri

Etiket: atakent konut projeleri

Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Avrupa Konutları Atakent 4 projesinde "60 ay 0 faiz" kampanyası düzenleniyor. 

Atakent 24 projesi

24 Gayrimenkul tarafından inşa edilen Atakent 24 projesinde kişiye özel ödeme seçenekleriyle satışlar devam ediyor.
Tema İstanbul projesinin yeni etabı olan Tema İstanbul Bahçe'de lansman satışları 29 kasımda başlıyor.
Nisan ayında ön taleplerin toplanmaya devam ettiği Bulvar Atakent projesi 22 eylülde düzenlenecek basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılacak.
Atakent’in yatırım değeri en yüksek arazisinde inşa edilen son proje olma özelliğini taşıyan Bulvar Atakent, Atakent’in en merkezi yerinde ev alamamış olanlara son bir şans daha sunuyor. Halakalının en gmözde perojesi Bulvar Atakent, 35 aileye %35 indirim fırsatı sunuyor...
Ön talep toplama sürecinin başladığı Bulvar Atakent projesinde metrekare satış fiyatları 4 bin 300 Liradan başlıyor.
Ön talep alma aşamasında olan Bulvar Atakent'in satışlarının iki hafta içinde başlayacağı öğrenildi.
Konut teslimlerinin hemen yapıldığı Tema İstanbul projesinden yüzde 5'ten başlayan peşinatlarla yatırım fırsatı devam ediyor. Projede ocak 2017 itibarıyla satış fiyatları 470 bin Liradan başlıyor.
Yapımı tamamlanan ve teslimlerin hemen yapıldığı Tema İstanbul hakkında genel bilgiler, güncel satış fiyatları ve ödeme planı bilgileri..
Avrupa Konutları Atakent 4 projesinde kampanya fırsatından yararlanmak için son hafta.
Atakent’te yapımı devam eden Avrupa Konutları Atakent 4 projesinde; yüzde 15 peşinat ve aylık 0.42’den başlayan faiz oranlarıyla konut sahibi olma fırsatı yıl sonuna kadar devam ediyor.
Atakent’te yapımı tamamlanan ve yaşamın başladığı Tema İstanbul projesinde; kasım ayı itibarıyla güncel fiyatlar , genel bilgiler , ödeme planı , nerede olduğu; daire planları , sosyal donatılar, proje ortakları kim sorularınızın cevapları haberimizde..
Teknik Yapı’nın Concord İstanbul ve Metropark projelerinde bulunan 10 dairede; özel satış fiyatlı ‘’Haftanın Fırsatları’’ uygulaması var.
Konut teslimlerinin başladığı Ege Yakası’nın bir etabı olan Karşıyaka Rezidans’ta da yatırımcıların evlerine kavuşmasına az kaldı.
Tema İstanbul'u hayata geçiren; Mesa, Artaş , Öztaş, Kantur ve Akdaş ortaklığının 100 milyon lira yatırımla gerçekleştirdiği Tema İstanbul Köprüsü ve bağlantı yan yollarının açılışı yapıldı.
Halkalı Atakent'te inşaatı devam eden Atakent 24 projesinde 1+1 dairelerin satış fiyatları 365.000 TL'den başlıyor.
Artaş İnşaat’ın 14’üncü “Avrupa Konutları” markalı projesi Atakent’te hayata geçiriyor.
Artaş İnşaat güven dolu evler inşa etmeye devam ediyor. Yükselen değer Atakent'te Avrupa Konutları markasıyla yapılacak 4. proje olan Avrupa Konutları Atakent 4 450 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.
Artaş İnşaat kalitesiyle Atakent’te inşa edilen Avrupa konutları serisinin dördüncüsü Avrupa Konutları Atakent 4, 20 Mayıs itibariyle satışa sunuldu. 1+1’den 4+1’e kadar değişen daire seçeneklerinden ilk etapta 441 konut 431 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı.
Atakent 24'te kentli insanın yaşam alışkanlıkları, yenilikçi bir mimari ile yeniden yorumlandı. Ev barınmak için değil, yaşamak için yeniden tasarlandı.

YAZARLAR

Ayla Özer
75 YAZI