Ana Sayfa Etiketler Ali Ağaoğlu

Ali Ağaoğlu

2018 yılı içinde 1 milyar liralık enerji yatırımı planlayan Ağaoğlu; 2020 yılına kadar 5 milyar liralık yatırımı tamamlamayı hedefliyor.
Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi 6 ekim 2017 tarihinde gerçekleştirilen basın toplantısıyla kamuoyuna ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansmana özel yüzde 25 indirimle peşin alımlarda uygulanan yüzde 15 iskontoyla birlikte 387 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Ali Ağaoğlu'nun Çekmeköy'deki bugünkü değeriyle 650 milyonluk değere sahip olduğunu söylediği 46 bin 772 metrekare...
Finalde karşılaştıkları İngiltere'yi 2-1 yenerek Avrupa Ampute Futbol Şampiyonluğunu kazanan Türkiye Milli Ampute Futbol Takımı oyuncularına Çekmeköy Park projesinden söz verdiği dairelerin teslim töreninde konuşan Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu; “Ağaoğlu Grubu olarak biz bu tür başarılara hiçbir zaman duyarsız kalmadık. Daha önce destekledik, bugün destekliyoruz, yarın...
Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun yeni projesi Çekmeköy Park'ta çok iddialı olduğunu söyleyen Ali Ağaoğlu yatırımcılar için fiyatların çok uygun olduğunu “Bu kampanyaya bir isim vermek gerekse Ağaoğlu servet transferi yapıyor” derler sözleriyle açıkladı.
6 ekimde gerçekleştirilen basın toplantısıyla lansman satışlarına sunulan Çekmeköy Park projesine çok güvenen Ali Ağaoğlu basın toplantısında "bu projeyi 1 ayda satarız" diyerek iddiasını ortaya koydu.
Ali Ağaoğlu'nun 1 ayda tamamını satarım dediği iddialı projesi Çekmeköy Park'ta 4 bin 800 TL'den başlayan metrekare fiyatlarıyla lansman satışları başladı.
Çekmeköy Park projesini basına tanıtan Ali Ağaoğlu, proje hakkında bilgiler vererek, Türkiye'nin ekonomisi için kendi karlarından fedakarlık ettiklerini söyledi.
Emlakta yıl sonu firsatları için firmalar düğmeye bastı. Ondörtüç Pendik'te cavip kampanya...
Mod İstanbul projesi konumu ve avantajlı fiyatlarıyla yatırımcıları cezbediyor.
Alibeyköy ve Eyüp bölgesine katma değer yaratacak ve yatırımların önünü açacak Biz Cevahir Haliç AVM, 3 Aralık Cumartesi günü açılıyor.
Sancaktepe’de yapımı devam eden Bizimtepe Aydos konut projesinde; fiyatlar , genel bilgiler , teslim tarihi , ödeme planı , kat planları , kim yapıyor , nerede yapıyor sorularınızın cevapları..
Sur Yapı'nın yeni projesinin ismi belli oldu. Sur Yapı Esenşehir'de 210 konut 10 ticari üniteden meydana gelecek olan projesine 'şehir konakları' ismini verdi.
Başarır İnşaat tarafından hayata geçirilen Helenium Sky Suite, 239 bin TL'den başlayan fiyatlarla herkesi ev sahibi yapmayı amaçlıyor.
7-20 Kasım'da düzenlenen “Emlak 2016 – 4.Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı” kapsamında düzenlenen “CNR İstanbul Gayrimenkul Zirvesi” gayrimenkul sektörünü bir araya getiriyor.
Folkart Yapı’nın Çeşme Paşalimanı Koyu’nda yapımına devam ettiği Folkart Blu Çeşme’de süit dairelerin gelecek sene mayıs ayında teslimlerinin yapılması planlanıyor.
Maslak 1453 projesinde kalan son daire ve ofisler için başlayan kampanyanın reklam filminin tanıtımı için basın toplantısı düzenlendi. Ali Ağaoğlu basın toplantısında Moody's'in not düşürmesini değerlendirdi.
Rönesans Gayrimenkul Yatırım’ın karma proje olarak Maltepe'de hayata geçirdiği Piazza, adalar manzaralı konutlarıyla sahiplerine farklı bir deneyim sunuyor. Alanları 59 ila 214 metrekare arasında değişen konutlar lansmana özel 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, verdiği demeçte TOKİ olarak konut üretim hedeflerini arttırdıklarını açıkladı. Mehmet Ergün Turan, 15 Temmuz darbe girişiminden önce 60 bin konut olan hedeflerini 64 bine çıkarttıklarını söyledi.
Sinpaş Grubu'nun Başkanı ve Sinpaş GYO’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Avni Çelik, 1974 yılında kurduğu Sinpaş Holding ile iş dünyasının önemli isimlerinden biri oldu. Peki Avni Çelik kimdir?
Antalya Müteahhitler Derneği Başkanı Deniz Karataş, kentsel dönüşüm projelerine değindi. Kentsel dönüşüm projelerine önem verilmesi gerektiğini söyleyen Deniz Karataş, ülkenin yüzde 40'ının asgari ücretle çalıştığını ancak bu kişilerinde ev sahibi olabileceğini söyledi.SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,970BeğenenlerBeğen
19TakipçilerTakip Et
507TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone