Bizimtepe Aydos’ta 60 ay ‘0’ faiz fırsatı

Bizimtepe Aydos'ta isteyen 60 ay '0 Faiz' avantajıyla, isteyen de 'Şimdi al, 2019 SONUNDA ÖDE' fırsatıyla ev sahibi olabilecek.

Yeniköy Konakları

Bizimtepe Aydos kat planları, sosyal donatı alanları ve genel proje bilgileri

Vakıf GYO ve Halk GYO’nun yarı yarıya ortaklığıyla; İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe ilçesinde bulunan 95 bin M2’lik arsa üzerinde, 13’er katlı 17 bloktan ve toplam 1037 daireden oluşan ve 2+1, 3+1, 4+1 konut seçenekleri sunan Bizimtepe Aydos projesi yüzde 90 gibi çok yüksek oranda peyzaja ve yeşil alana ayrıldı. Projede; yetişkinler ve çocuklar için ayrı açık ve kapalı yüzme havuzları, Türk hamamı, sauna ile fitness, pilates salonları yer alıyor. Tenis kortu, basketbol, voleybol sahalarıyla bisiklet yolu, çim amfiler, çardaklar, süs havuzları ve hobi bahçelerine sahip Bizimtepe Aydos’ta, çocuklar için ise oyun alanların yanı sıra anaokulu da bulunuyor.

Bizimtepe Aydos’ta satış fiyatları ve ödeme planları

Projede satış fiyatları 512 bin 500 TL’den başlarken Bizimtepe Aydos’tan ev sahibi olmak isteyenler için devam eden vade farksız 60 ay ödeme kolaylıklarıyla birlikte yeni başlatılan “Hayaliniz evde; çözelim biz bize” kampanyası kapsamında projeden şimdi yatırım yapanlar banka taksit ödemelerine  2019 SONU‘nda başlıyor. İlk ödeme planının seçenler konut bedelinin yüzde 20’si peşin, yüzde 10’u bir yıl sonra, yüzde 10’u ise iki yıl sonra ödenebiliyor. Bakiye kalan yüzde 60’lık miktar ise eşit taksitler halinde 60 ayda ödeniyor. Kampanyada banka güvencesi ve kefil istenmezken, taksit ödemelerine herhangi bir faiz bedeli de yansıtılmıyor. İkinci seçenek olarak ise “Şimdi al 2019 sonunda öde” de ise konut bedelinin yüzde 25’ini peşinatla yüzde 75’lik bakiye ise aylık yüzde 1.10 vade farkı oranıyla taksit ödemelerine 2019 yıl sonunda başlayarak yapabiliyor.

Bizimtepe Aydos projesinin konum avantajı

Proje; TEM Otoyolu’na, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, yapımı devam eden İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne, E-5’e, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ve Kuzey Marmara Otoyolu ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne kolay erişimin olduğu bir konumda bulunuyor.

PROJE İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LİNKİ TIKLAYINIZ

21 YORUMLAR

  1. Örnek daireleri gördüm gayet güzel planlanmış. Sosyal alanları da beklentimin üstünde. Fiyat konusunda daha fazla fırsat imkanı olur mu acaba?

PROJE BİLGİ FORMU
Proje ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin