Ana Sayfa Etiketler Umut durbakayım

umut durbakayım

2 kasım 2017de gerçekleştirilen Deluxia Park Business projesi basın lansmanı toplantısından sonra basın mensuplarına açıklamayapan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Umut Durbakayım yeni ofis projeleri hakkında bilgiler vermesinin yanısıra kurumsal işletmelerin neden Anadolu Yakasını tercih etmeye başladıkları konusuna açıklık getirerek Teknik Yapı'nın 2018'in 6. ayına kadar hayata geçirecekleri yeni projelerinden...
Emlak Konut GYO’nun İzmir Alsancak’taki arsa ihalesini kazanan Teknik Yapı burada hayata geçireceği proje ile ilgili Halk GYO ile işbirliği yaparak projeye özel bir yüklenici firma kurdular.
Kartal'da bugüne kadar birçok nitelikli projeyi hayata geçiren Teknik Yapı 2 ayrı projeden oluşan Deluxia Park ile ilçede kentsel dönüşüme kaldığı yerden devam ediyor.
Bugüne kadar yurtdışı fuarlarına katılmadıklarını açıklayan Umut Durbakayım; Körfez bölgesinden gelen gayrimenkul yatırımcılarının taleplerinden pay almayı hedeflediklerini belirterek fuara hem Teknik Yapı'yı hem de projelerini tanıtmak amacıyla katıldıklarını söyledi.
Umut Durbakayım Fikirtepe'de satışa çıkan Uplife projesi için iddialı konuştu: “Efsane geri döndü diyoruz. Çünkü Uplife projeleri zamanında yatırımcısına en çok kazandıran, mimari çizgileriyle büyük övgü, beğeniler toplayan serimizin ismiydi.”
deluxia park
SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,957BeğenenlerBeğen
18TakipçilerTakip Et
494TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

YAZARLAR

Ayla Özer
60 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Bilge Özdemir
51 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Fatma Çelenk
2 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Mehmet Canıtatlı
14 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Onur Yılmaz
3 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Soner Keleş
6 İÇERİKLER0 YORUMLAR