Meydan Ardıçlı Projesi

Esenyurt'ta projelendirilen Meydan Ardıçlı'da konutlarda metrekare satış fiyatları 3 bin TL'den başlıyor.

0

15 eylül 2017 tarihinde düzenlenen basın toplantısıyla sektör temsilcerine ve yatırımcılara tanıtılan; Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding’in 545 milyon TL yatırım bedeliyle birlikte hayata geçirecekleri Meydan Ardıçlı projesi Esenyurt’ta yaklaşık 67 bin metrekare arsa üzerinde yükseklikleri 2 ile 7’şer katlı 27 blok üzerinde yaklaşık 1683 daireden ve 121 adet ticari mağazadan meydana geliyor.

Meydan Ardıçlı’da konut ve ticari alanların kat planları ve projenin sosyal alanları

3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin bulunmadığı projede büyüklükleri 41 ile 228 metrekare arasında değişen; 1+0 – 1+1 – 2+1 – 3,5+1 ve 4,5+1 kat planında  daireler inşa edilecek. Planlanan teslim tarihi ise 2019’un son çeyreği olarak planlanıyor.

Meydan Ardıçlı’da ticari ünitelerin büyüklükleri ise 35 ile 1122 metrekare arasında değişiyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuklar için yüme havuzu, çarşı meydanında süs havuzu, fitness salonu, sauna, yürüyüş yolları, kafe ve restoranlar, alışveriş mağazalarından oluşan büyük bir çarşı, kapalı otopark alanları ve 7/24 güvenlik bulunuyor.

Meydan Ardıçlı’da satış fiyatları ve projenin konumu

Metrekare satış fiyatlarının 3 bin TL ile 4 bin TL arasında değiştiği projede peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapılıyor.

Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı üzerinde yükselecek olan proje İstinye Üniversitesi Liv Hastanesi’ne 200 metre, TEM’e yaklaşık 900 metre mesafede bulunuyor. Metro istasyonu projenin hemen yanında yer alıyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin