5. Ulusal Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi

Harita Bulunamadı

Tarih/Saat
Date(s) - 22/02/2018
09:30 - 17:30

Categories


Kentsel dönüşüm sürecini daha iyi anlatmak amacıyla yola çıkan ve inşaat sektörünün önde gelen temsilcilerinin kentsel dönüşüm konusunu tüm detaylarıyla masaya yatıracağı Ulusal Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi, bu yıl 5. kez düzenleniyor. Kongrede Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından belediye başkanları ve gayrimenkul sektörünün önde gelen temsilcileri konuşmacı ve konuk olarak yer alacak.

Bu yıl ‘Kentsel Strateji Doğrultusunda Akıllı Şehirler ve Binalar’ temasıyla gerçekleştirilecek olan kongrede; sektörel STK’lar açısından kentsel dönüşümün geleceği, kentsel stratejinin ve entegrasyonun kentsel dönüşüm süreci için önemi, kentsel dönüşümün gayrimenkul sektörü açısından geleceği, kentsel dönüşüm sürecinin bileşenleri, kentsel dönüşümün sosyal ve çevresel sürdürülebilirlik boyutu gibi konular beş farklı oturumda işlenecek.

Bu yıl kongrede bir ilke imza atılarak “Kentsel Stratejiyi Geliştirme” çerçevesinde belediyelere ve gayrimenkul geliştirici inşaat firmalarına teşvik ödülleri de verilecek.

Management Plus tarafından gerçekleştirilecek olan “5. Ulusal Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi”nde siz değerli basın mensubu dostlarımızı da aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Program

Tarih   : 22 Şubat 2018 Perşembe

Saat    : 09:30-19:00

Yer      : Swiss Otel / İstanbul

LCV     : Feveran İletişim / Selma İslamoğlu

selma@feveraniletisim.com