Ana Sayfa Etiketler Arnavutköy Konut Projeleri

Arnavutköy Konut Projeleri

Arnavutköy, gelecek olan havalimanı ve 3. köprünün de tamamlanması ile birlikte tam bir cazibe merkezi haline gelmesi bekleniyor. Bu minvalde gerçekleştirilen çok sayıda konut projesi ile de gelişimini ve büyümesini hızla sürdürüyor. Son yıllarda en çok göç alan ilçelerin başında gelen Arnavutköy, lokasyon olarak şehrin geleneksel merkezine uzakta kalmaktadır. Fatih – Eminönü aksına 30 km mesafede; Mecidiyeköy – Levent aksına ise 35 km’lik bir uzaklıkta yer almaktadır. Bölgeye ulaşım ise otobüs ve minibüs hatları ile sağlanabilmektedir. Arnavutköy konut projeleri kapsamında gerçekleştirilen pek çok inşaat çalışması mevcuttur. Bunlardan inşaatı tamamlanmış olanlar Neo Bolluca 2, Neo Bolluca 3, Neo Gölpark İstanbul 4. Etap ve Neo Gölpark Cevizli Mahallesi projeleridir. Arnavutköy konut projeleri içinde yer alan dairelerin fiyatları ise 310.000 TL ile 2.035.000 TL arasında değişmektedir.

Vefakar Yapı tarafından kooparatif sistemiyle Hezarfen Konutları projesi hayata geçirilecek.
İnşaatı 2019'un ikinci yarısında başlayacak olan Hezarfen Konutları'nda satış fiyatları 360 bin TL olacak.
Sadece 20 sıralı müstakil konuttan meydana gelen Neo Park Bolluca'da kalan son evlerin satışı devam ediyor.
Kanal İstanbul projesinin gayrimenkul fiyatlarına olumlu yansıması açısından en çok Arnavutköy ve Başakşehir ilçeleri yararlandı.
Arnavutköy Yassıören'de kurulacak "Darülaceze Sosyal Hizmet Şehri"nin detayları hakkında bilgi veren Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci, projenin 1.500 kişilik olacağını söyledi.
2.Abdülhamit'in yaşlı ve muhtaçları barındırmak amacıyla açtığı dünyaya örnek hayır kurumu yaşatılmaya ve yayılmaya devam ediyor. İBB meclisinde, Arnavutköy Yassıören'de 150 bin m2 alana inşa edilecek Darülaceze'ye ilişkin imar planı CHP'li ve AKP'li meclis üyelerinin evet oyuyla onaylandı.
Yapımı hızla devam eden İstanbul'un üçüncü havalimanı; Arnavutköy ilçesinde satılık konut fiyatlarını yüzde 72'lere varan oranda artırdı.
Arnavutköy’ün yapımı devam eden 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi projelerle cazibesini her geçen gün artırdığını belirten Uzman Arsa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Özbek, bölgeden arsa alacaklara 5 önemli tavsiyede bulundu.
İstanbul’un dördüncü büyük ilçesi olan Arnavutköy, şehre yeni kimlik kazandıracak üç büyük projenin merkezinde yer almasıyla yatırımcıların ilgisini çekiyor. Kuzey İstanbul olarak anılan bölge geleceğin İstanbul'unda büyük rol oynayacak.
Erpay İnşaat yönetim Kurulu Başkanı Ali Er, Arnavutköy ilçesi emlak piyasasına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Arnavutköy, Boğazköy, Bolluca ve Haraççı'da yer alan 5 adet arsa 6 milyon 38 bin 503 liraya satışa sunuluyor.
TOKİ'nin inşa edeceği Arnavutköy Yönetim ve Yaşam Merkezi 83 bin metrekarelik bir alana sahip. Proje 600 günde tamamlanacak.
Arnavutköy'e 400 milyon dolarlık yatırımla,liman, otel, rezidans ve AVM yapacak.SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,970BeğenenlerBeğen
19TakipçilerTakip Et
507TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone