Eston Şehir Koru projesinde Ocak ayına özel kampanya

Polatyol tarafından inşa edilen inşa edilen Eston Şehir Koru Bahçeşehir projesinde lansmana özel "yüzde 5 Peşin, 0,95 banka kredisi" kullanarak ev sahibi olunabiliy

0

Polatyol tarafından inşa edilen inşa edilen Eston Şehir Koru Bahçeşehir projesinde lansmana özel “yüzde 5 Peşin, 0,95 banka kredisi” kullanarak ev sahibi olunabiliyor.

Eston Şehir Koru projesi 44 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Bin 90 konut ve 31 ticari birimden oluşan projede 2+1’den başlayarak 5,5+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede konut tipleri bulunuyor. Projede daire büyüklükleri 126 metrekareden başlıyor.

Konut yaşam kriterlerini zenginleştirmeye dönük olarak çeşitlendirilerek farklı taleplerin maksimumda gözetildiği projede 2 katlı ikiz villalardan, tek kat ve dubleks tiplerine sahip 3 katlılardan, dubleks 4 katlı binalardan, 5 ve 7-8 katlı apartmanlardan oluşuyor.

Eston Şehir Koru projesinde fiyat ve satış seçenekleri

Dairelerin Haziran 2019’da teslim edilmesi planlanan projede ocak ayına özel ister yüzde 5 peşin + 0,95 banka kredisiyle, ister 50 ay senetle ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

Proje tamamlandığında 1.6 milyon metrekare arazisiyle Avrupa’nın en geniş alana yayılan gayrimenkul projelerinden biri olacak. 4 bin kişilik bir kasaba olarak planlan proje, 215 dönüm üzerine inşa edilecek.

Projenin konumu ve sosyal donatıları

Eston Şehir Koru projesinde 90 dönüm yeşil alan, 25 dönüm aktivite alanı, meyve ve sebze bahçeleri, amfi tiyatro, açık hava sineması, evcil hayvan parkı, meydanları ve korular yer alıyor.

Proje, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü şehre bağlayan yollara kolay ulaşılabilen Eston Şehir Koru projesi metro hattı ve hızlı trene yakın mesafede bulunuyor.

Arazinin merkezinde, üst kotta, oluşturulan yaşam alanlarını manzarasına alan ticaret fonksiyonu ile işlevlendirilmiş “Meydan Çarşı” da yer alıyor.

Eston Şehir Koru projesi nerede
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin