EN YENİ İÇERİKLER

Yaklaşık 5.30 Bitcoin’e bir daire

Son dönemin "çılgın" parası Bitcoin etkisini Türkiye gayrimenkul sektöründe de göstermeye başladı. Bazı firmalar sanal parayla da satış yapmaya başlarken, 360 bin TL’lik bir dairenin 5.30 Bitcoin fiyata satıldığı belirtiliyor.

TOKİ Erzurum’da 210 kişiyi “ev”lendirdi

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Erzurum Aziziye’de yapılan ve inşaatı tamamlanma aşamasında olan Ilıca Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesindeki 210 konutun hak sahipleri 2 ayrı kura sonucu belli oldu.

Konut fiyatları yüzde 12 arttı

REIDIN tarafından hazırlanan "Türkiye Satılık Konut Fiyat Endeksi"ne göre konut fiyatları Kasım'da geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 11.98, bir önceki aya göre ise yüzde 0.89 oranında artış gösterdi.

Türkiye’nin ilk sürücüsüz metrosu raylarda

Türkiye'nin ilk sürücüsüz metrosu olma özelliğiyle ön plana çıkan Üsküdar-Ümraniye Metrosu açıldı. 

Yeni Kavala Evleri projesi

C'C Yapı AŞ tarafından Bağcılar'da 5 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Yeni Kavala Evleri projesi 83 konut ve 9 ticari alanda alıcılarını bekliyor.

Fikirtepe için yeni süreç başlıyor

İstanbul'da yapılan en büyük kentsel dönüşüm projelerinden Fikirtepe'de sorunların halledilmesi ve verimli bir dönüşüm sürecinin başlatılması için yeni yol haritası hazırlandı. 

Evim Yüksekdağ projesi

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım AŞ tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Evim Yüksekdağ projesi 20 katlı 2, 21 katlı 1 olmak üzere 3 blokta 363 daireden oluşuyor.

The Mandarins Acıbadem projesi

Mandarins Gayrimenkul İnşaat Ticaret AŞ tarafından Kadıköy'de inşa edilen The Mandarins Limited Acıbadem projesinin ilk etabı 2 blokta 493 konuttan meydana geliyor.

Akkent Doğa Konutları 2. Etap projesi

Osmanoğulları İnşaat tarafından Başakşehir'de 30 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Akkent Doğa Konutları 2. Etap projesi 2 blokta 255 daire ve 15 dükkandan oluşuyor.

Hittown projesi

Hit Yapı tarafından Ankara Yenimahalle'de 56 bin metrekarelik bir arazi üzerine inşa edilen Hittown projesi 586 daireden meydana geliyor.