Günün tüm haberleri Hakkımızda Künye İletişim Reklam
Emlak Dream
Projeler Konut Projeleri Sektörden Haberler Bölge Raporları Yazlık Projeler Gündem Emlak Magazin Etkinlik Takvimi
Gürler Ünlü : 'Makyol Santral bölgenin yeni merkezinde yükseliyor'
Self İstanbul; 2 metro arasında yükselecek!
We Haliç'ten '7 tepeli İstanbul’a 7 ödeme seçeneği’ kampanyası
Ağaoğlu Çekmeköy'de iddialı çıktı: %25 indirim 10 yıl vade...
SEKTÖRDEN HABERLER

Başakşehir’in Kayaşehir ve Bahçekent Emlak Konutlarında çifte fırsat..

Emlakdream.com köşe yazarı ve aynı zamanda hazırladığı bölgesel raporlarla yatırımcılara ve sektör temsilcilerine yol gösteren Bilge Özdemir TURYAP Holding bünyesindeki Satış ve Pazarlamadan sorumlu İcra Kurulu Üyesi görevine geçtiğimiz hafta başladı.Yeni görevinde başarılar diliyor,tebrik ediyoruz.

Ayla Özer
Emlakdream Editörü
18.2.2017  - 00:05
Başakşehir’in Kayaşehir ve Bahçekent Emlak Konutlarında çifte fırsat..

Türkiye’de ilk kez franchise sistemini kurarak markalı emlakçılık sistemini başlatan TURYAP sektörün önemli oyuncularından. Bilge Özdemir’den TURYAP’ın çalışmaları hakkında detaylı  bilgi aldık.
TURYAP Holding’in  iş ortaklarının ihtiyaçlarına daha iyi çözümler sunmak için ekibini uzman isimlerle genişletmeye devam ettiğini ifade eden Bilge Özdemir sözlerine şöyle devam etti.
Öncelikle Emlakdream Ailesine çok teşekkür ederim.1985 yılında Türkiye’de ilk kez franchise sistemini kurarak markalı emlakçılık sistemini başlatan TURYAP, Yurt içi ve yurt dışında 400’e yakın temsilciliği, geliştirdiği gayrimenkul geliştirme, yatırım projeleri, düzenlediği müzayedeler ve Gayrimenkul sektörü ihtiyaçlarına yönelik devrim niteliğinde  yeni açılımlar ile göreceğiz...
Turyap Ailesine Satış ve Pazarlamadan sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak  T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın satış yetkisi Turyap’ta olan Emlak Konut projelerinin; yönetim, pazarlama, satış ve iş modelleri geliştirme konusunda sorumluluk alarak danışmanlık hizmeti vermekteyim.
Türkiye’nin en büyük emlak pazarlama zinciri Turyap düzenlediği müzayedelerle sektörün öncü kuruluşlarındandır. Biz, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na ait Emlak Konut proje portföylerine  müzayedelere  ilave olarak açık satış sistemi entegre ediyoruz.
30 yılı aşkın piyasa/pazar tecrübemiz ışığında; yurt içi ve yurt dışında 400’e yakın temsilciliğimizde 1.500’ e yakın çalışanlarımız ile çok kısa süre içinde uygulamalarımızın başarılı sonuçlarını alıyoruz.
Turyap Holding Bünyesinde geliştirdiğimiz “tele marketing“ ve “proje pazarlama“ bölümlerimiz ile temsilciliklerimiz gücünü projelerde konumlu “tanıtım ve satış ofislerimize“ yansıtıyoruz.
Başakşehir'de T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na ait “Bahçekent ve Kayaşehir Emlak Konutları“ ve  Kocaeli Yarımca’da yer alan Emlak Konut Körfezkent projelerinin satışını ”açık artırma“ ve “açık satış“ ile sürdürüyor... Biz yaklaşımımızI  “ proje proje dolaşmaya son“  diyerek noktalıyoruz." dedi.

emlakdream.com ‘ a özel hazırladığı bölgesel raporlarında  KAYAŞEHİR ve BAHÇEKENT’ e özellikle dikkat çeken Bilge Özdemir; bu bölgelerdeki Emlak Konut portföyleriniz  için öngörülerini şöyle aktardı: ”Başakşehir, İstanbul’ un yükselen değerlerinden biri. Kayaşehir ve Bahçekent bu değere değer katan, görüntü / gürültü kirliliğinden uzak ve düzenli gelişen önemli yerleşke alanlarıdır.
Kayaşehir’i Başakşehir’in dışa açılan kapısı, Bahçekent’i yeni Bahçeşehir" olarak nitelendiriyorum. Kayaşehir ve Bahçekent;  birbirlerine olan yakınlıkları ile kent olanaklarının birlikte sunulabilinme avantajına sahip, İstanbul’da ender yerleşim alanlarından biri.
Önümüzdeki 5 yıl içerisinde İstanbul’un en hızlı gelişim, büyüme ve değer artışı gösteren ilçesi olmasını beklediğim  Kayaşehir-Başakşehir  tüm olanakları ile yerleşim tercihinde bulunanların yanı başınızda olacak.

KAYAŞEHİR:
ULAŞIM:  Yavuz Sultan Selim Köprüsü  ve otoban bağlantıları, metro,tramvay, İETT gibi toplu taşımalar, 3.İstanbul ve Atatürk Havalimanları Kayaşehir-Başakşehir’ i Ulaşım üssü konumuna getirecek.
SAĞLIK: 789.000 m2 alan üzerinde Genel hastane, Çocuk hastanesi, Kadın doğum hastanesi, Onkoloji hastanesi, Nöroloji ve Ortopedi hastanesi, Kalp hastanesi, Psikiyatri hastanesi, Fizik tedavi hastanesi gibi 8 farklı hastaneden oluşan toplam 2.680 yataklı dev Sağlık Kenti yanıbaşınızda yer alacak.
SPOR: Atatürk Olimpiyat ve Fatih Terim Stadların yanında, Başakşehir barındırdığı sportif olanakları  ile sportif nesiller hazırlanacak. 
YEM YEŞİL: İstanbul’un en yoğun yeşile sahip ilçesi olarak gösterilen Başakşehir, Türkiye ve Avrupa’nın en büyük Botanik Parkı na sahip olacak.  370.000 m2 alan üzerinde kurulacak olan Şehir Parkı’nda, bisiklet, yürüyüş, koşu parkurları, spor alanları, doğal göletler, seyir terasları, ailelerin vakit geçirebilecekleri dinlenebilecekleri pek çok alanlar yer alırken, Şehir Meydanında aranılan  sosyal hayatı sunacak.
KENT OLANAKLARI:  kamu kurumları, kongre merkezleri, nikah sarayları, ibadethaneler, spor alanları, kafeler, restorantlar ve mağazalardan oluşacak, Kent Meydanı ile bütünleşecek AVM, Ticari yaşam aradığınız her şeyi yanınıza getirecek.
BAHÇEKENT:
Yaklaşık 15-20 bin konutun planlandığı, Yeni çekim alanı olarak nitelendirdiğim; BahçeKent  ise farklı bir bölge. Bahçekent’ i hayat  kadar ilgi çekiçi kılan “  Hayat Park “ . 
Bahçekent -  Hayat Park’ın içinde gölet ve Yeşil alanlarıyla dikkat çekecek. Hayat Park Meydan’ın içerisinde; çok amaçlı spor tesisleri, botanik bahçeler, biyolojik gölet, çocuk oyun köyleri, piknik alanları ve yeşil enerjili otopark ve okullar gibi pek çok olanağı birarada bulmak mümkün olacak. Bahçekent’te yaşayanlar bulundukları bölgeden çıkmadan çalışmanın, eğitim görmenin ve sağlık hizmetlerinden yararlanmanın keyfini sürecekler.
Kent’ in Hayat Parkı, Ticari Üniteleri, Eğlence, Dinlence Alanları, Sosyal Tesisleri, Sağlık Alanları, Eğitim Kurumları, İbadet ve kültür varlıkları ile
-              3.ve Atatürk havalimanı
-              TEM ve E-5 otoyolu
-              Kuzey Marmara Otoyolu
-              Kanal İstanbul
-              Raylı Sistem entegrasyonları ile erişilebilir, yaşanabilir Bahçekent.
 
SONUÇ OLARAK;  "PROJE PROJE DOLAŞMAYA SON !.." derken  Kentsel gelişim içinde Kayaşehir ve Bahçekent bölgesi ve çevresinde  geliştirilmekte olan projeler incelendiğinde TURYAP tarafından satışa sunulan EMLAK KONUT  PROJELERİ’ nin avantajları ortaya çıkmaktadır. İşte Bu avantajlar; fırsat kapınızda dedirtmektedir.

 • Birkaç yıl içinde teslim edilecek proje fiyatları ile karşılaştırdığınızda 1+1 fiyatına; 3+1 daire alabileceksiniz.
 • Avantaj “fiyat“ olduğunu göreceksiniz.  M2 satış değerlerinin, Kayaşehir bölgesinde 5 bin – Bahçekent bölgesinde 4 bin lira seviyelerinde olduğu pazarda Kayaşehir’ de 3 bin- Bahçekent’ de 2 bin’ li seviyelerde yer alma avantajını yatırım değerine dönüştürebileceksiniz.
 • Daire brüt alanları ile net alanları karşılaştırdığınızda m2 kaybınızın yok denecek kadar az olduğunu, kullanacağınız alanlara bedel ödediğinizi göreceksiniz.
 • 1+1’ den 4+1’e geniş m2’ li daireler
 • Proje proje dolaşmaya son verip; kısa sürede yerleşime geçeceksiniz.
 • Tapularımız devre hazır olduğu için dilediğiniz bankadan satış bedelinin %75’ ine kadar mortgage/konut kredisi kullanabileceksiniz.
 • Turyap güvencesi ile kiralama ve yatırımınıza yön verebileceksiniz.” dedi.
emlakdream.com takipçilerine Bilge Özdemir’in  önerileri
Gayrimenkul sektörüne ve trendlere yön veren “ emlakdream.com “ takipcilerine önerim: yatırım ve/veya yerleşim için gayrimenkul arayışına , proje proje dolaşmaya son versinler. Fırsat karşılarında... Fırsat Turyap’ da ve bir telefon kadar yakın.
Ayrıntılı bilgi için www.turyap.com.tr yi veya projelerde konumlu tanıtım ofislerimizi ziyaret edebilir, info@turyap.com.tr ye email gönderebilir, 444 2 780’ den projeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

TURYAP'tan şubat ayında 3 yeni müzayede

 

Etiketler:
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Lovet İnşaat’tan Fas'a bin mobil hastane!
Lovet İnşaat; Fas'ta sağlık hizmetlerinden faydalanamayan yoksul kişilere ...
Fuzul Grup'tan 250 kişilik yeni istihdam
İstihdam seferberliğine Fuzul Grup 250 kişiye daha istihdam oluşturarak destek vermeyi planlıyor.
İstanbul'da ofis kiraları azaldı
REIDIN Ofis Kira Endeksi 2016 yılı dördüncü çeyrek sonuçlarına göre ofis ...
 
KDV hamlesi yabancı yatırımcıları Türkiye’ye çekecek..
Yabancılara konut ve işyeri satışlarında KDV’nin kaldırılması kararı, ...
Nazmi Durbakayım: "15 kat sınırlaması birçok probleme yol açar"
İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım, 15 kat sınırlamasının birçok probleme ...
Yeni konutta inşaat malzemelerinde KDV indirimi
İnşaat sektörün geçtiğimiz haftalarda yürürlüğe giren yabancıya satışta ...
 
Konutta Afgan sürprizi!
Türkiye'den gayrimenkul alımı yapan yabancılar sıralamasında geçen sene ...
Emlak Konut ilk 15 günde 1520 konut sattı
1 şubatta başlayan ve 31 mart tarihine kadar devam edecek 'Güçlü Türkiye ...
TOKi'den 226 TL taksitle ev!
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKi), dar ve orta gelirlilere özel; ...
 
SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM
Meydan Ardiclli
e ofis
PROJELER
YAZARLAR
Mehmet Canıtatlı
Mehmet Canıtatlı
ETKİNLİK TAKVİMİ
 • Ekim  2017
  Pt
  Sa
  Ça
  Pe
  Cu
  Ct
  Pa
             
  1
  2 3
  4
  5 6
  7
  8
  9
  10 11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24 25 26
  27
  28
  29
  30
  31
 • Kasım  2017
  Pt
  Sa
  Ça
  Pe
  Cu
  Ct
  Pa
     
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
 • Aralık  2017
  Pt
  Sa
  Ça
  Pe
  Cu
  Ct
  Pa
         
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
Ana Sayfa Konut Projeleri Sektörden Haberler Bölge Raporları Yazlık Projeler Gündem Emlak Magazin Etkinlik Takvimi
KünyeHakkımızda KünyeKünye İletişimİletişim FacebookFacebook TwitterTwitter Google+Google+ RSSRSS Sitene EkleSitene Ekle Günün HaberleriGünün Haberleri
 • İstanbul Konut Projeleri (267)
 • Kartal Konut Projeleri (26)
 • Kadıköy Konut Projeleri (23)
 • Başakşehir Konut Projeleri (20)
 • Kağıthane Konut Projeleri (18)
 • Esenyurt Konut Projeleri (17)
 • Bağcılar Konut Projeleri (16)
 • Pendik Konut Projeleri (16)
 • Küçükçekmece Konut Projeleri (13)
 • Maltepe Konut Projeleri (11)
 • Beylikdüzü Konut Projeleri (10)
 • Sancaktepe Konut Projeleri (9)
 • Ümraniye Konut Projeleri (9)
 • Sarıyer Konut Projeleri (8)
 • Zeytinburnu Konut Projeleri (7)
 • Eyüp Konut Projeleri (6)
 • Tuzla Konut Projeleri (6)
 • Üsküdar Konut Projeleri (5)
 • Beyoğlu Konut Projeleri (5)
 • Bakırköy Konut Projeleri (4)
 • Bahçelievler Konut Projeleri (4)
 • Ankara Konut Projeleri (22)
 • Çankaya Konut Projeleri (11)
 • Etimesgut Konut Projeleri (4)
 • Yenimahalle Konut Projeleri (3)
 • Sincan Konut Projeleri (1)
 • Keçiören Konut Projeleri (1)
 • Gölbaşı Konut Projeleri (1)
 • Pursaklar Konut Projeleri (1)
 • İzmir Konut Projeleri (16)
 • Bornova Konut Projeleri (4)
 • Karşıyaka Konut Projeleri (2)
 • Torbalı Konut Projeleri (2)
 • Konak Konut Projeleri (2)
 • Karabağlar Konut Projeleri (2)
 • Çeşme Konut Projeleri (1)
 • Menemen Konut Projeleri (1)
 • Narlıdere Konut Projeleri (1)
 • Bursa Konut Projeleri (6)
 • Nilüfer Konut Projeleri (4)
 • Osmangazi Konut Projeleri (1)
 • Orhangazi Konut Projeleri (1)
 • Konya Konut Projeleri (5)
 • Selçuklu Konut Projeleri (3)
 • Meram Konut Projeleri (2)
 • Kocaeli Konut Projeleri (5)
 • Gebze Konut Projeleri (2)
 • İzmit Konut Projeleri (1)
 • Darıca Konut Projeleri (1)
 • Başiskele Konut Projeleri (1)
 • Antalya Konut Projeleri (1)
 • Kepez Konut Projeleri (1)
 • Yalova Konut Projeleri (1)
 • Armutlu Konut Projeleri (1)
 • Gaziantep Konut Projeleri (1)
 • Şehitkamil Konut Projeleri (1)
 • Denizli Konut Projeleri (1)
 • Merkezefendi Konut Projeleri (1)
 • Trabzon Konut Projeleri (1)
 • Ortahisar Konut Projeleri (1)
 • Muğla Konut Projeleri (1)
 • Bodrum Konut Projeleri (1)
 • Kullanım ve Gizlilik
  Maxiva